צילום: יחסי ציבור
  הביצועים המיוחדים מהשנה האחרונה
  ספיישל סיכומוזיקלי: הביצועים המיוחדים מהשנה האחרונה מור שקל, כתבת המוזיקה שלנו בטור מוזיקלי מיוחד לכבוד ראש השנה עם סרטוני השירים שאתם פשוט לא יכולים לפספס מהשנה החולפת!
  צילום: משה נחומוביץ'
  האולטראס בשיר הרשמי של המדינה
  אוהבים את ישראלה: האולטראס בשיר הרשמי של המדינה אומנם יש עוד זמן, אבל כבר מתחילים להתכונן לחגיגות יום העצמאות ה-70 של המדינה. האולטראס נבחרו לבצע את השיר הרשמי של החגיגות והבוקר שוחרר הקליפ הרשמי עטור הכוכבים. צפו
  שי שלום תמיר
  השירים הראשונים של הזמרים המצליחים
  איך הכל התחיל?: השירים הראשונים של הזמרים המצליחים יש לא מעט זמרים מצליחים בארץ שנמצאים בשלב מתקדם מאוד בקריירה שלהם, ואנחנו לא תמיד זוכרים מאיפה הם התחילו ומה היה השיר הראשון שהוציאו?
  צילום מסך מיוטיוב
  אמיתיים או עוד דרך להשיג עוקבים?
  השירים של כוכבי הרשת: אמיתיים או עוד דרך להשיג עוקבים? היוטיוב השתלט על חיינו וכך גם אינסוף כוכבי רשת שמנסים את מזלם בכל תחום, אך האם השירים שלהם הם בעלי משמעות אמיתית? טור דעה.
  צילום: בן אשכנזי
  דורון וקטריקס משחררים סינגל חדש
  אל תפריעו להם: דורון וקטריקס משחררים סינגל חדש הצמד המוזיקלי עושה עוד צעד בקריירה ואחרי עדן בן זקן, נבחרו השניים לבצע את השיר הרשמי של ערוץ הילדים
  צילום: שרון רביבו
  ליעד וחנן במשאפ ואלבום הופעות של עומר אדם
  סיכומוזיקלי: אליעד וחנן במשאפ ואלבום הופעות של עומר אדם גם בסוף השבוע הזה אנחנו בטור שעוזר לכם לעקוב אחרי כל מה שחדש במוזיקה בשבוע שחלף. והפעם: אביב גפן בשיר אישי ומרגש במיוחד, עומר אדם מוציא אלבום הופעות וחנן בן ארי ואליעד נחום במשאפ מגניב במיוחד
  צילום: יח"צ
  עד כמה אתם מכירים את רוני דלומי?
  מבחן יומולדת: עד כמה אתם מכירים את רוני דלומי? היא נכנסה ללב של כולנו בתוכנית ״כוכב נולד״ והמשיכה ללוות אותנו ב״גאליס״, ובשלל הצגות. אך עד כמה אתם באמת מכירים אותה? לכבוד יום הולדתה ה-26 של רוני דלומי, החלטנו לתת לכם הזדמנות לבדוק. שחקו וגלו!
  צילום: אורית פניני
  האם אתם סטטיק או בן אל?
  שחקו: האם אתם סטטיק או בן אל? הצמד האהוב שהשתלט על כולנו, ממשיכים לכבוש עוד פסגות. אך לרגע, צריך לעצור ולבדוק, למי אתם דומים מבין חברי הצמד?
  צילום: יח"צ
  "אני מקבלת כל ביקורת ולומדת ממנה"
  הכירו את: "אני מקבלת כל ביקורת ולומדת ממנה" כמו בכל שבוע אנחנו מכירים לכם זמרים חדשים שאתם חייבים להכיר, הכירו את ליטל, זמרת פופ בתחילת דרכה שרוצה להגיע רחוק
  צילום מסך מיוטיוב
  השירים עם כמה שפות
  עברית או אנגלית: השירים עם כמה שפות בתקופה האחרונה זמרים רבים מחליטים לשלב שפה נוספת בשיריהם, ולעיתים אפילו כמה שפות. איזה שיר משלב ספרדית? ואיזה סינית?