צילום: fotolia
  כך תתחילו להתאמן בשישה צעדים
  קמים מהספה: כך תתחילו להתאמן בשישה צעדים כמה פעמים תכננתם לצאת לעשות כושר וויתרתם על זה אחרי שגיליתם שאתם עצלנים מדי? אינספור פעמים. מאחר שאנחנו מודעים לבעיה הזאת ולחשיבותה של הפעילות הגופנית באורך החיים היומיומי שלנו, החלטנו לתת לכם טיפים שידרבנו אתכם לצאת ולעשות קצת כושר
  צילום פרטי
  "אני רוצה שהעולם יהיה מיוחד"
  אוספת עולמות: "אני רוצה שהעולם יהיה מיוחד" לכולנו יש השקפות עולם ודעות שונות על כל דבר בחיים, רק שבשונה מאיתנו, החליטה יובל שפר לאסוף את כל הדעות למקום אחד החושף בכל חודש את עולמו של אדם ייחודי אחר במסגרת "פרויקט העולמות"
  צילום: מוטי קמחי
  מחר שביתה בשלוש ערים נוספות
  העיצומים נמשכים: מחר שביתה בשלוש ערים נוספות הצדדים לא הגיעו להסכמות, ומחר ארגון המורים ישבית את התיכונים בשלוש מהערים הגדולות בארץ. תיכוניסטית בחיפה, שם שבתו היום: "תהיה צפיפות רבה של מבחנים בקרוב, זה לא פשוט"
  צילום מסך מהאינסטגרם
  המקומות שיהפכו את הטיול השנתי לחלומי
  לטיול יצאנו: המקומות שיהפכו את הטיול השנתי לחלומי הטיול השנתי הוא ללא ספק החלק שאנחנו הכי מחכים לו במהלך השנה, רק שחבל שאחרי מספר פעמים, אנחנו מרגישים כבר מיצינו את הגליל היפה ואת המדבר. הרי לכם שינוי מרענן - עשרה מקומות שלא היינו מתנגדים לבלות בהם בטיול השנתי. יאללה, יוצאים לדרך!
  צילום מסך מיוטיוב
  בת המאה שתסלק את כל הצרות שלכם
  סבתא נתנה עצה: בת המאה שתסלק את כל הצרות שלכם היא אומנם עברה מזמן את גיל ההתבגרות, אך אין ספק שהיא יודעת הכי טוב מה נכון לכולנו. הכירו את הסבתא המיוחדת, שנותנת לא פחות ממאה אחוזים כדי לנצל את חכמת החיים, שצברה ב-100 השנים שעברה בחייה על מנת לתרום לאחרים. צפו בסרטון
  צילום: shutterstock
  הוקפץ במטוס לאחר שנחבל בראשו
  קטטה במהלך טיול: הוקפץ במטוס לאחר שנחבל בראשו יחידת החילוץ של משטרת ישראל חילצה תלמיד תיכון שנפגע בראשו במהלך קטטה בין תלמידים בהרי-אילת. החשד: תלמיד אחר הכה אותו בראשו עם אבן
  צילום: shutterstock. אילוסטרציה
  כך תהיו יצירתיים מבלי לשבור את הראש
  בא בקל: כך תהיו יצירתיים מבלי לשבור את הראש גם לכם יש תמיד הברקות גאוניות, אבל כשמגיע רגע האמת הן פתאום לא באות? בדיוק בשביל זה, החלטנו להביא עבורכם את הדרכים, שיגרמו לכם להיות יצירתיים מבלי להתאמץ. פתחו את העיניים, חדדו את האוזניים ובואו נתחיל!
  צילום: shutterstock
  מחר - שביתה בתיכונים ב-4 ערים
  ממשיכים בעיצומים: מחר - שביתה בתיכונים ב-4 ערים גם הבוקר (ג'), כשבוע וחצי לאחר שביתת האזהרה, לא הלכו תלמידי התיכון לבית הספר בשל הוראת ארגון המורים להשבית את הלימודים. מחר יושבתו הלימודים בתיכונים באשדוד, חיפה, עכו ואילת
  צילום פרטי
  בני הנוער שמלמדים הגנה עצמית
  מתלמידים ללוחמים: בני הנוער שמלמדים הגנה עצמית הם יודעים בעל פה את כל עקרונות קרב המגע, יכולים להגיד לכם מתוך שינה מהן נקודות התורפה ויותר מכל - איך להעביר את כל אלה לכיתה. למקרה שתהיתם, מדובר בתלמידי תיכון, שכבר מחזיקים בתואר "מאמנים צעירים"
  צילום: Fotolia. אילוסטרציה
  המשפטים שכולנו אומרים בתקופת הבחינות
  הם חזרו: המשפטים שכולנו אומרים בתקופת הבחינות המבחנים מלווים אותנו מכיתה א' עד ללימודים האקדמאים, אך בואו נודה באמת שרובנו לא אוהבים את תקופת הבחינות, ודי מעדיפים את החופש ואת השקט שלנו. היות שאנחנו מבינים אתכם, ערכנו רשימה של כל המשפטים שאנחנו נוהגים לומר בתקופת המבחנים שלנו. מזדהים?