צילום פרטי
  הכירו את שנת השירות שבה תתרמו בטיולים
  דרך הרגליים: הכירו את שנת השירות שבה תתרמו בטיולים המיונים לשנות השירות כבר בשיאם וההתלבטות אם לצאת לשנת שירות, לאיזו שנת שירות או אם בכלל ללכת למכינה מעסיקה רבים מאיתנו. בואו להכיר את שנת השירות של החברה להגנת הטבע, שבה תתרמו ותתעסקו בעבודה חינוכית דרך טיולים!
  קרדיט: Sutterstock
  האם כדאי לעשות שנת שירות?
  תתרמו ותיתרמו: האם כדאי לעשות שנת שירות? תכף אנחנו מסיימים 12 שנות לימוד, ומגיעים לצבא לשרת את המדינה ולתרום כל אחד בתחום אליו ישתבץ. בני נוער רבים מחליטים לדחות את גיוסם הצבאי, וללכת לתרום שנה מחייהם למען בני נוער, מבוגרים וקהילות שונות. נשמע לכם מעניין? מבולבלים ולא יודעים מאיפה להתחיל? כל ההסבר המלא על שנות שירות!
  קרדיט: shutterstock
  השירות הלאומי
  למה בכלל להתנדב שאין חובה: השירות הלאומי קיבלתם פטור מהשירות הצבאי? מרגישים רצון לתרום למדינה בדרך אחרת? השירות הלאומי הוא אופציה לא רעה, שבה תוכלו לתרום בדרך שלכם ובמגוון רחב של מקומות • טור אישי על דרכה ותרומתה המיוחדת של סופי כרמון בשירות הלאומי.
  קרדיט:shutterstock
  חמישה דברים לעשות בזמן שמחכים לגיוס
  חמישה דברים שתוכלו לעשות בתקופת המלש"ביות אז ממש לא מזמן קיבלנו את תאריכי הגיוס שלנו, חלקנו מתגייסים ממש בקרוב אבל לחלקנו המלשביות ממשיכה לעוד תקופה, שארוכה במיוחד. אז במיוחד בשביל כל המתוסכלים משיעמום, חשבנו על כמה רעיונות מקוריים שימלאו לכם את הלו"ז ויהפכו אותו לצפוף !!!
  צילום: Fotolia. אילוסטרציה
  כך תוכלו לשנות את השיבוץ שלכם לצבא
  לא מרוצים מהשיבוץ? כך תוכלו לשנות אותו קיבלתם הודעה על השיבוץ שלכם והתאכזבתם לגלות שלא תשרתו בתפקיד שחלמתם עליו? זה לא סוף העולם. בעזרת מספר צעדים ונחישות תוכלו לשנות את השיבוץ ולשרת בתפקיד החלומות שלכם. כל הפרטים
  צילום: דובר צה"ל
  האם תשרתו בבסיס פתוח או בסיס סגור?
  שחקו וגלו: האם תשרתו בבסיס פתוח או בסיס סגור? לא סגורים על איפה הכי מתאים לכם לשרת? אם לעשות יומיות, או אולי לסגור כל שבת שנייה? שאלון קצרצר במיוחד בשביל כל המתלבטים, שיעזור לכם להחליט!
  צילום: דובר צה"ל
  שאתם פשוט חייבים להכיר!
  תפקידי ההדרכה שאתם פשוט חייבים להכיר! אין ספק שבצה"ל שלל תפקידים, אבל תפקידי ההדרכה תופסים חלק חשוב ביותר, והם גם נחשקים ביותר. במיוחד לכל המתלבטים, שלקראת הגיוס, הנה כמה תפקידי הדרכה שווים במיוחד שחובה להכיר!
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  התערוכה שמציגה מקרוב את העשייה המיוחדת של הצבא
  התערוכה שמציגה מקרוב את העשייה המיוחדת של הצבא תערוכת "צה''ל שלנו", שנערכת לראשונה ובאופן חד פעמי במהלך סוכות, תיקח אתכם למסע מרתק בצה"ל באופן אינטראקטיבי - מהקמתו ועד היום. "לא רואים בטלוויזיה את הגודל של הכלים ואת הכוח שלהם" • הצצה למה שמחכה לכם בתערוכה המיוחדת
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  האושפיזין של כל מלש"ב בדרך לגיוס
  האושפיזין של כל מלש"ב בדרך לגיוס האושפיזין הם ללא ספק האורחים שהופכים את הסוכה למה שהיא, אך כשמדובר בתקופה שלפני הגיוס, ישנם מספר דברים שנוכחים בחייהם של כל מלש"ב ומלש"בית. זה הזמן להעריך אותם יותר עד שיגיע תורכם ובינתיים, שפשוף נעים!
  קרדיט: באדיבות דובר צה"ל
  מה תפקידן של משקיות הת"ש בחגים?
  מחו"ה אלון: מה תפקידן של משקיות הת"ש בחגים? "לקראת החגים, אנחנו מוודאים שלכל חייל יש היכן לחגוג את החג" • איך מצליחים למצוא בית חם לכל אותם חיילים בודדים? וגם מה כל כך מיוחד במחו"ה אלון? קצינת הת"ש הילה ברוכים בראיון מיוחד. וגם הפתעה קטנה מאותם החיילים!