צילום: מתוך ערוץ היוטיוב של צהל
  צה"ל משיק ערוץ חדש ברשת
  יוטיוב המתח להקשב: צה"ל משיק ערוץ חדש ברשת צבא ההגנה לישראל החליט ליישר קו עם מה שהולך היום וליצור תכנים המדברים את שפת הרשת והסרטונים הוויראלים, על כן הוחלט הבוקר (א') להשיק ערוץ חדש. כל הפרטים
  fotolia
  כך תשמרו על היגיינה בצבא
  המדריך למלש"ב: כך תשמרו על היגיינה בצבא להיות חייל זה לא דבר קל, ובטח שלא ללבוש את אותו האאוטפיט, (טוטאל לוק By צה"ל) מדי יום למשך כמה שנים טובות. מבולבלים? הכתבה שתעשה לכם סדר!
  קרדיט: פוטוליה
  אימונים לפני הגיוס
  זמן לספורט: אימונים לפני הגיוס תלבשו בגדים נוחים, שימו נעלי ספורט ורוצו לאימון! בראיון מעניין במיוחד, אלמוג סרודי, 17, מספרת לנו על המסגרת שמכינה אותה לצבא, הן מבחינת כושר והן מבחינה נפשית. רוצים להגיע לצבא בכושר גבוה? תצטרכו להתאמן!
  צילום: Fotolia
  בסיס סגור או פתוח?
  הדילמה של כל מלש"ב: בסיס סגור או פתוח? אם יש משהו שהוא קריטי בשירות הצבאי, זה סוג הבסיס בו תהיו. ואין ספק שזאת דילמה לכל מלש"ב ומלש"בית ,כי זה מאפיין מאוד גדול שהולך לעצב לנו את השנתיים-שלוש הקרובות. מתלבטים? הכנו עבורכם יתרונות עבור כל אופצייה! לכם רק נותר לקרוא ולהחליט!
  קרדיט: Fotolia
  מתכוננים עם משמעות: המכינה הקדם-צבאית
  מתכוננים עם משמעות: המכינה הקדם-צבאית שנת הלימודים החלה לא מזמן, ובסוף השנה חלקכם עומדים לעלות על מדים ולשרת את המדינה, יש כאלה שמחליטים להתמיין למכינות הקדם צבאיות על מנת לתרום וללמוד על עצמם במשך שנה משמעותית לפני הגיוס, אז מה זה ,בעצם מכינה קדם-צבאית? מה עושים בה? ומה ההבדל בין המכינות השונות?
  קרדיט: אתר מתגייסים
  הכירו את כפתור הזזת הזימונים
  חיים קלים: הכירו את כפתור הזזת הזימונים קיבלתם הודעת זימון למיון ואתם יודעים שלא תוכלו להגיע בתאריך שאליו זומנתם? הכירו את כפתור "הזזת זימונים", באמצעותו תוכלו לשנות את התאריך למועד שיתאים לכם, ולעשות זאת בקלות בכל שעה ומכל מקום - אפילו מהספה בבית!
  קרדיט: צילום מסך מיוטיוב
  מתחילים את הצו הראשון מהבית
  צו ברשת: מתחילים את הצו הראשון מהבית אם אתם בכיתה י"א ועוד לא עברתם צו ראשון אז תתחדשו! שאלון "צו ברשת" החדש יקצר לכם את הזמן בלשכת הגיוס
  צילום: Shutterstock
  מה קונים למתגייסים?
  מתנות או לא להיות: מה קונים למתגייסים? תקופת הגיוסים החלה לא מזמן- בשפע. כל יום מלווה בנסיעה לבקו"ם, ללוות עוד מישהו שעוזב לטובת צה"ל. אומנם במערכה הזאת החבר הפסיד 1-0 לצה"ל, אבל אין כמו מתנה טובה לעידוד, ולתחושה כיפית. מתלבטים מה לקנות? או אולי להכין לחבר שמתגייס? זה הזמן לקבל רעיונות
  צילום: דובר צה"ל
  יום הגיוס בשלום
  כך תעברו את יום הגיוס בשלום מתגייסים בקרוב? לחוצים? אין לכם סיבה! נועם גדליהו (20), מ"כ בלשכת גיוס, ריכז עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם להיות רגועים, ולעבור את היום המרגש בדרך הקלילה ביותר!
  קרדיט: fotolia
  בני הנוער שבחרו בשנה של תרומה
  מלאכים בקהילה: בני הנוער שבחרו בשנה של תרומה הם מרגישים שהמחויבות האישית בתיכון לא הספיקה, העיניים שלהם נוצצות בכל פעם שהם מושיטים ליד עזרה ואין יום שבו הם לא חושבים על המשימה הבאה בקהילה. • בני הנוער שבחרו לדחות את הגיוס לצבא לטובת שנה שלמה שכולה התנדבות ועשייה