צילום: פרטי
  צבא זה זמן גם ליהנות!
  לא רק שמירות: צבא זה זמן גם ליהנות! חוששים שהצבא יגזול מכם את הזמן לתחביבים? מתלבטים לאיזה חיל להתגייס כדי שתוכלו לשלב גם דברים נוספים בשירות? השיריונרים הבאים יוכיחו לכם אחרת- איך להתגייס לשירות משמעותי ואינטנסיבי, אבל גם להשאיר זמן להנאה ותחביבים!
  קרדיט: דובר צה"ל
  "השנתיים המשפיעות ביותר חיי"
  מכשירה את הדור הבא: "השנתיים המשפיעות ביותר חיי" "בסמ"ח הוא הבית שלי , והסגל הם האחים שלי" • סמל לי מאירי מספרת על התפקיד באגף התקשוב וההגנה בסייבר, החל מהקורס הארוך והאינטנסיבי ועד לשירות עצמו
  צילום: fotolia
  נהלי ההצבעה בבסיסים
  חייל, עבור למצב בחירות: נהלי ההצבעה בבסיסים ביום שלישי הקרוב, ה-30 באוקטובר, יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות. איך תוכלו להצביע, איפה ומתי? כל הפרטים בכתבה שלפניכם!
  באדיבות דובר צה"ל
  טור אישי: "אני בחרתי במקום הנכון"
  טור אישי: "אני בחרתי במקום הנכון" "לדמיין כיצד אני הופך למשמעותי לא פחות בשביל החיילים שלי. ולדעת שעכשיו האחריות על האנשים ועל ביטחון המדינה מוטלת עליי" •טורו האישי של סג"ם א' מיחדת יהל"ם, שמספר באומץ רב על התהליך שעבר במהלך שירותו.
  צילום: דובר צה"ל
  לקצין קרבי מצטיין
  מה צריך כדי להפוך לקצין קרבי מצטיין הם מובילים את יחידותיהם במשימות מורכבות, מקבלים החלטות גורליות, פועלים בזריזות ועושים הכל כדי שהחיילים שלהם יגיעו הכי מוכנים שאפשר לשדה הקרב. כתבנו שוחח עם מפקדי קורס הקצינים הקרביים ה-50, וניסה לברר מה הופך צוער לקצין מצטיין
  צילום: דובר צה"ל
  חוקי החיילים ברשתות החברתיות
  עשה ואל תעשה: חוקי החיילים ברשתות החברתיות לא בטוחים מה אסור ומה מותר לעשות ברשתות החברתיות? מתלבטים אם לפרסם את הפוסט או התגובה? צה"ל- בפירסום חדש שיעשה לכם קצת סדר.
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  החיילות שעבורן כל יום הוא אתגר חדש
  הצלצול הוא בשבילן: החיילות שעבורן כל יום הוא אתגר חדש רב"ט אלה רוסט ורב"ט זוהר שמסיאב אומנם כבר סיימו את הלימודים בתיכון בהצלחה, אך גם השנה הן חזרו לספסל הלימודים. אך הפעם בכובע אחר - מורות חיילות. מהו הקושי הכי גדול שלהן בתפקיד? מה נותן להן את הכוח להמשיך? והאם הן מתכוונות להמשיך בהוראה גם באזרחות?
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  ותעברו לניידים
  תיפרדו ממסמכי הרפואה: ותעברו לניידים "הפורטל אשר נמצא באזור האישי באתר צה"ל מנגיש למשרתי צה"ל בחובה ובקבע את המידע הרפואי האישי - ישירות לפלאפון הנייד." החידוש שיהפוך את שירותי הרפואה הצבאיים שלכם לנגיש מתמיד. כל המידע על האתר!
  צילום: דוברות מתפ"ש
  הצצה ליחידה שעוסקת בלב הזירה הפלסטינית
  מאחורי הקלעים: הצצה ליחידה שעוסקת בלב הזירה הפלסטינית מלימוד השפה הערבית, דרך הכרות מעמיקה עם הזירה הפלסטינית ועד לסיורים באזורים שראיתם עד כה רק בטלוויזיה. • הצצה לתהליך ההכשרה הייחודי, שעוברים החיילים המתגייסים ליחידת מתאם פעולות הממשלה בשטחים ולאנשים הנמצאים בכל יום בלב העשייה, והולכים לישון מבלי לדעת איך יסתיים היום הבא
  צילום: דובר צה"ל
  המתכונים שהייתם שמחים לטעום בחגים
  טעים בצה"ל: המתכונים שהייתם שמחים לטעום בחגים לסגור חג זה לא הדבר הכי כיף בעולם, אבל אם האוכל טעים, והבטן שבעה- אז ללא ספק אפשר להתגבר על זה. הטבחים-רון בן מוחא, וליאור אסרף, דאגו לחיילים ופינקו אותם בראש השנה כך שאף חייל לא יצא רעב. ומה בשבילכם? המתכונים השווים!