קרדיט: דובר צה"ל
  "זכיתי להיות עם המשפחה השניה שלי"
  לסגור חג: "זכיתי להיות עם המשפחה השניה שלי" סמל בר טוביאנא, טען טנק בפלוגת ומפיר, גדוד הבוקעים (52) בחטיבה 401, מספר לנו על הרגשות המעורבים בסגירת חג • "לחגוג חג בבסיס, זה גם לחגוג עם המשפחה, פשוט משפחה קצת אחרת."
  קרדיט: דובר צה"ל
  התרח"ט הראשון שלי!
  בפעם הראשונה: התרח"ט הראשון שלי! יש המון דברים מרגשים בצבא, שאותם תזכרו לנצח! איתן קמילר מספר לנו על התחושות, המחשבות וההתרגשות של הפעם הראשונה בה הוא השתתף בתרגיל חטיביתי יחד עם מפקדים, לוחמים וחיילים רבים!
  צילום: דובר צה"ל
  מסרבנית לתצפיתנית מצטיינת
  השינוי: מסרבנית לתצפיתנית מצטיינת "בכיתי כמעט כל יום עד תאריך הגיוס, לא רציתי להאמין שאני הולכת להיות תצפיתנית" סיפורה האישי של סמל עינב אישיהו על הדרך הארוכה שעברה והשירות המאתגר!
  זה הזמן להתחיל לתכנן את האזרחות
  השחרור מתקרב? זה הזמן להתחיל לתכנן את האזרחות עומדים להשתחרר בקרוב מהצבא? זה הזמן להתחיל לתכנן את החיים שלכם באזרחי. לפני שאתם מתחילים להיכנס לשגרה של "הגדולים" ולעבוד במשרה מלאה, יש לכם הזדמנות נפלאה לראות עולם בטיול שאחרי הצבא, להתחיל להתכונן ללימודים באוניברסיטה ולגלות האם נשארו לכם עוד בגרויות להשלים, מכינות או בחינה פסיכומטרית. אספנו עבורכם כמה המלצות לחיים שאחרי הקיטבג
  צילום: דובר צה"ל
  חיילים בודדים בצה"ל : כך זה נראה מהעיניים שלהם
  חיילים בודדים בצה"ל: כך זה נראה מהעיניים שלהם בסימן יום הסידורים לחיילים בודדים בצה"ל שהתקיים לאחרונה, ערכנו ראיון עם רומי אופנהיים, 19, חיילת בודדה בצה"ל שעלתה לארץ מארה"ב ומספרת בגילוי לב על איך זה להיות חיילת בודדה, הקשיים והתמיכה.
  צילום: דובר צה"ל
  "החמ"ל הוא לב החטיבה"
  סיכום שנה: "החמ"ל הוא לב החטיבה" רב״ט נועה הרפז (20) ממבשרת ציון, אחראית משמרת בחמ״ל מספרת על החוויות ועל התפקיד, ומסכמת שנה מאתגרת במיוחד • "האחריות בתפקיד היא כבדה ושחיי אדם עומדים על הפרק"
  צילום: דובר צה"ל
  כל מה שרציתם לדעת
  העיניים של המדינה: כל מה שרציתם לדעת הן מכונות "העיניים של המדינה", ואין ספק שהרוויחו את התואר הזה ביושר. מבין התפקידים החשובים ביותר בצה"ל, ורק אם תיהיו בו- תבינו עד כמה! ראיון וואטסאפ-
  צילום: פרטי
  צבא זה זמן גם ליהנות!
  לא רק שמירות: צבא זה זמן גם ליהנות! חוששים שהצבא יגזול מכם את הזמן לתחביבים? מתלבטים לאיזה חיל להתגייס כדי שתוכלו לשלב גם דברים נוספים בשירות? השיריונרים הבאים יוכיחו לכם אחרת- איך להתגייס לשירות משמעותי ואינטנסיבי, אבל גם להשאיר זמן להנאה ותחביבים!
  קרדיט: דובר צה"ל
  "השנתיים המשפיעות ביותר חיי"
  מכשירה את הדור הבא: "השנתיים המשפיעות ביותר חיי" "בסמ"ח הוא הבית שלי , והסגל הם האחים שלי" • סמל לי מאירי מספרת על התפקיד באגף התקשוב וההגנה בסייבר, החל מהקורס הארוך והאינטנסיבי ועד לשירות עצמו
  צילום: fotolia
  נהלי ההצבעה בבסיסים
  חייל, עבור למצב בחירות: נהלי ההצבעה בבסיסים ביום שלישי הקרוב, ה-30 באוקטובר, יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות. איך תוכלו להצביע, איפה ומתי? כל הפרטים בכתבה שלפניכם!