צילום: באדיבות דובר צה"ל
  אם לא הייתה חובה, האם הנוער היה מתגייס?
  אם לא היה חובה: האם הנוער היה מתגייס לצה"ל? במידה וחוק גיוס חובה לא היה קיים, והגיוס לצה"ל היה במסגרת בחירה, האם בני הנוער עדיין היו מתגייסים? או שהיו מעדיפים לתרום בדרכים אחרות? יצאנו לרחובות לבדוק!
  צילום: פרטי
  אחרי דרך ארוכה הגיע הזמן לעלות על מדים
  מתגייסת: אחרי דרך ארוכה הגיע הזמן לעלות על מדים "אני מאושרת שיש לי את הזכות לשרת בתפקיד בו אני הפנים הראשונות של נער או נערה שפוגשים את הצבא בפעם הראשונה ובכך יש לי השפעה עצומה עליהם ועל השירות שלהם" • טור אישי של הכתבת שלנו שחר בן ימיני לכבוד גיוסה לצה"ל
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  התצפתנית ששוברת את הסטיגמות
  משנה תפיסה: התצפתנית ששוברת את הסטיגמות על תפקידה היום (יום א') נערך גיוס לתפקיד התצפיתנית. תפקיד זה ידוע כתפקיד בעל סטיגמות רבות ובראיון וואטסאפ מרתק הצליחה תצפיתנית, רגע לפני שחרורה, לשבור את כל הסטיגמות על התפקיד!
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  כשחייל ומלש"ב נפגשים לראיון וואטסאפ
  מתגייסים ביחד: כשחייל ומלש"ב נפגשים לראיון וואטסאפ היום (יום ב') מתקיים הגיוס לחיל התותחנים. לכבוד גיוס זה הכנסו לקבוצת וואטסאפ אחת מלש"ב שעומד להתגייס לחיל וחייל ותיק שמשרת בחיל, שענה על כל השאלות והכין את כולנו לגיוס!
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  בואו לראות היכן תעברו את הטירונות בצנחנים
  הצצה פנימה: בואו לראות היכן תעברו את הטירונות בצנחנים היום (יום ה') מתגייסים המלש"בים לחטיבת הצנחנים של צה"ל, העומדים להגיע לבסיס האימונים של חטיבת הצנחנים. מכירים מישהו שמתגייס? מתגייסים בעצמכם? בואו לראות כיצד נראה הבסיס מבפנים!
  צילום: אור גפן
  איפה שירתו הסלבס של ישראל?
  הישר מצה"ל: איפה שירתו הסלבס של ישראל? אין אחד שלא שמע על הגיוס של ברק שמיר אתמול (יום א') לשורות צה"ל. בצה"ל, משרתים לא מעט מכוכבי ישראל ביניהם נדב גדג' ושירה לוי. חושבים שאתם יודעים איפה שירתו או משרתים הסלבס של ישראל? בואו לבדוק!
  באדיבות דובר צה"ל
  חושבים שאתם מכירים את חטיבת הנח"ל?
  נוער חלוצי לוחם: חושבים שאתם מכירים את חטיבת הנח"ל? היום (יום ד') נערך גיוס לחטיבת הנח"ל. לפני הגיוס חשוב להכיר את החטיבה אליה אתם מתגייסים. מתגייסים לנח"ל? חושבים שאתם מכירים את החטיבה? בואו לבדוק!
  באדיבות דובר צה"ל
  בואו להתכונן לגיוס למשטרה הצבאית
  גיוס משודרג: בואו להתכונן לגיוס למשטרה הצבאית היום (יום ג') מתגייס המחזור החדש של המשטרה הצבאית, בין המתגייסים? מכירים מישהו שמתגייס? בואו להתכונן ולשמוע חוויות משתי החיילות הכי מיוחדת במשטרה הצבאית
  באדיבות דובר צה"ל
  בואו להתאהב בחטיבה עוד לפני הגיוס
  מתגייסים לשריון? בואו להתאהב בחטיבה עוד לפני הגיוס תקופת הגיוסים של חודש מרץ כבר החלה, והיום (יום ב') מתגייס המחזור החדש של חטיבת השריון. חלק מהמתגייסים? בואו להתאהב בחטיבה דרך עיניהם של החיילים הוותיקים בחטיבה
  באדיבות דובר צה"ל
  משתחררי נובמבר עם טיפים למתגייסים
  פקודה אחרונה: משתחררי נובמבר עם טיפים למתגייסים חודש נובמבר עמוס בגיוסים ובשחרורים. לא מעט חיילים עולים על מדים בזמן שאחרים גוזרים את החוגר ונפרדים מהמערכת הצבאית. אך לפני שהמשתחררים הטריים טסים לטיול אחרי צבא או מתחילים ללמוד, הם עצרו הכל כדי לתת לכם את הטיפים שרק פז"מניקים אמיתיים יכולים לתת!