קרדיט: Fotolia
  הדברים שצריך לסמן עליהם וי לפני הגיוס
  לפני שעולים על המדים: הדברים שצריך לסמן עליהם וי לפני הגיוס לפני זמן לא רב הסתיימה לה עונת גיוסי הקיץ של יולי-אוגוסט, חלק מחבריכם ודאי עלו על מדים, ואתם הבאים בתור. אך לפני שנכנסים לבקו''ם ונשבעים אמונים לצה''ל, כדי ואף רצוי מאוד להספיק את הדברים הבאים, לפני שעולים על המדים.
  קרדיט: דובר צה"ל
  האם גם בנות דתיות צריכות להתגייס לצה"ל
  חובה לכולם? האם גם בנות דתיות צריכות להתגייס לצה"ל על פי החוק במדינת ישראל, כל אזרח המגיע לגיל 18 מחויב בגיוס לצבא, למעט מספר מקרים מיוחדים, שאחד מהם הוא בנות דתיות שלא מחויבות להתגייס, אך האם הפטור של בנות דתיות מצה"ל עדיין רלוונטי כיום? טור דעה של כתבתנו- שיראל נר
  קרדיט: יואב אשל
  "לחשוב פעמיים את מי אתם רוצים לשרת"
  ראיון עם סרבן גיוס: "לחשוב פעמיים את מי אתם רוצים לשרת" הלל גרמי בן ה-19 מהישוב יודפת שבצפון, היה מיועד להתגייס לחיל השריון. אלא שהחליט בשלב מסויים לסרב להתגייס וכתוצאה מכך נשלח לכלא. בראיון עימו הוא סיפר לנו למה סירב להתגייס, איך הגיבו הקרובים שלו ועל חווית המאסר בכלא הצבאי.
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  אם לא הייתה חובה, האם הנוער היה מתגייס?
  אם לא היה חובה: האם הנוער היה מתגייס לצה"ל? במידה וחוק גיוס חובה לא היה קיים, והגיוס לצה"ל היה במסגרת בחירה, האם בני הנוער עדיין היו מתגייסים? או שהיו מעדיפים לתרום בדרכים אחרות? יצאנו לרחובות לבדוק!
  צילום: פרטי
  אחרי דרך ארוכה הגיע הזמן לעלות על מדים
  מתגייסת: אחרי דרך ארוכה הגיע הזמן לעלות על מדים "אני מאושרת שיש לי את הזכות לשרת בתפקיד בו אני הפנים הראשונות של נער או נערה שפוגשים את הצבא בפעם הראשונה ובכך יש לי השפעה עצומה עליהם ועל השירות שלהם" • טור אישי של הכתבת שלנו שחר בן ימיני לכבוד גיוסה לצה"ל
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  התצפתנית ששוברת את הסטיגמות
  משנה תפיסה: התצפתנית ששוברת את הסטיגמות על תפקידה היום (יום א') נערך גיוס לתפקיד התצפיתנית. תפקיד זה ידוע כתפקיד בעל סטיגמות רבות ובראיון וואטסאפ מרתק הצליחה תצפיתנית, רגע לפני שחרורה, לשבור את כל הסטיגמות על התפקיד!
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  כשחייל ומלש"ב נפגשים לראיון וואטסאפ
  מתגייסים ביחד: כשחייל ומלש"ב נפגשים לראיון וואטסאפ היום (יום ב') מתקיים הגיוס לחיל התותחנים. לכבוד גיוס זה הכנסו לקבוצת וואטסאפ אחת מלש"ב שעומד להתגייס לחיל וחייל ותיק שמשרת בחיל, שענה על כל השאלות והכין את כולנו לגיוס!
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  בואו לראות היכן תעברו את הטירונות בצנחנים
  הצצה פנימה: בואו לראות היכן תעברו את הטירונות בצנחנים היום (יום ה') מתגייסים המלש"בים לחטיבת הצנחנים של צה"ל, העומדים להגיע לבסיס האימונים של חטיבת הצנחנים. מכירים מישהו שמתגייס? מתגייסים בעצמכם? בואו לראות כיצד נראה הבסיס מבפנים!
  צילום: אור גפן
  איפה שירתו הסלבס של ישראל?
  הישר מצה"ל: איפה שירתו הסלבס של ישראל? אין אחד שלא שמע על הגיוס של ברק שמיר אתמול (יום א') לשורות צה"ל. בצה"ל, משרתים לא מעט מכוכבי ישראל ביניהם נדב גדג' ושירה לוי. חושבים שאתם יודעים איפה שירתו או משרתים הסלבס של ישראל? בואו לבדוק!
  באדיבות דובר צה"ל
  חושבים שאתם מכירים את חטיבת הנח"ל?
  נוער חלוצי לוחם: חושבים שאתם מכירים את חטיבת הנח"ל? היום (יום ד') נערך גיוס לחטיבת הנח"ל. לפני הגיוס חשוב להכיר את החטיבה אליה אתם מתגייסים. מתגייסים לנח"ל? חושבים שאתם מכירים את החטיבה? בואו לבדוק!