קרדיט: דובר צה"ל
  היתרונות בתפקידי לוחמה לבנות
  הקשב הלוחמת: היתרונות בתפקידי לוחמה לבנות מתלבטות איזה שירות אתן רוצות? חשבתן כבר על קרבי? כי אם לא זה בדיוק הזמן לקבל זריקת מוטיבציה! הסיבות הנכונות למה שירות קרבי הוא הדבר שאת חייבת לעשות בצבא!
  צילום: Fotolia
  כמו שלא חשבתם עליה!
  עתודה אקדמית בצבא כמו שלא חשבתם עליה! יש הרבה סוגים שונים של מסלולים בצבא, בין המוכרים ביותר הוא מסלול העתודה. אם נמצאתם מתאימים ודאי קיבלתם זימון, וההתלבטות היא רבה. האם להמשיך ללמוד ולרכוש מקצוע לחיים? או אולי לקחת פסק זמן ממרתון הלמידה ולצאת למסלולים שלא נפגוש באזרחות? כל היתרונות וכל החסרונות לפניכם:
  קרדיט: דובר צה"ל
  ראיון עם מפקדי מיטב
  דרך ארוכה: ראיון עם מפקדי מיטב פרוגי מזמינים אתכם לקרוא על האתגרים, הפתרונות וההישגים שיחידת מיטב עומדת בראשם. ראיון מעניין ומעשיר עם מפקד מיטב הנוכחי, יוסי מצליח, ומפקד מיטב לשעבר, בניימין דור. וגם הצלחנו להשיג עבורכם טיפ ממש שווה!
  קרדיט: דובר צה"ל
  התרח"ט הראשון שלי!
  בפעם הראשונה: התרח"ט הראשון שלי! יש המון דברים מרגשים בצבא, שאותם תזכרו לנצח! איתן קמילר מספר לנו על התחושות, המחשבות וההתרגשות של הפעם הראשונה בה הוא השתתף בתרגיל חטיביתי יחד עם מפקדים, לוחמים וחיילים רבים!
  צילום: מתוך ערוץ היוטיוב של צהל
  צה"ל משיק ערוץ חדש ברשת
  יוטיוב המתח להקשב: צה"ל משיק ערוץ חדש ברשת צבא ההגנה לישראל החליט ליישר קו עם מה שהולך היום וליצור תכנים המדברים את שפת הרשת והסרטונים הוויראלים, על כן הוחלט הבוקר (א') להשיק ערוץ חדש. כל הפרטים
  צילום: דובר צה"ל
  מסרבנית לתצפיתנית מצטיינת
  השינוי: מסרבנית לתצפיתנית מצטיינת "בכיתי כמעט כל יום עד תאריך הגיוס, לא רציתי להאמין שאני הולכת להיות תצפיתנית" סיפורה האישי של סמל עינב אישיהו על הדרך הארוכה שעברה והשירות המאתגר!
  זה הזמן להתחיל לתכנן את האזרחות
  השחרור מתקרב? זה הזמן להתחיל לתכנן את האזרחות עומדים להשתחרר בקרוב מהצבא? זה הזמן להתחיל לתכנן את החיים שלכם באזרחי. לפני שאתם מתחילים להיכנס לשגרה של "הגדולים" ולעבוד במשרה מלאה, יש לכם הזדמנות נפלאה לראות עולם בטיול שאחרי הצבא, להתחיל להתכונן ללימודים באוניברסיטה ולגלות האם נשארו לכם עוד בגרויות להשלים, מכינות או בחינה פסיכומטרית. אספנו עבורכם כמה המלצות לחיים שאחרי הקיטבג
  צילום: דובר צה"ל
  חיילים בודדים בצה"ל : כך זה נראה מהעיניים שלהם
  חיילים בודדים בצה"ל: כך זה נראה מהעיניים שלהם בסימן יום הסידורים לחיילים בודדים בצה"ל שהתקיים לאחרונה, ערכנו ראיון עם רומי אופנהיים, 19, חיילת בודדה בצה"ל שעלתה לארץ מארה"ב ומספרת בגילוי לב על איך זה להיות חיילת בודדה, הקשיים והתמיכה.
  fotolia
  כך תשמרו על היגיינה בצבא
  המדריך למלש"ב: כך תשמרו על היגיינה בצבא להיות חייל זה לא דבר קל, ובטח שלא ללבוש את אותו האאוטפיט, (טוטאל לוק By צה"ל) מדי יום למשך כמה שנים טובות. מבולבלים? הכתבה שתעשה לכם סדר!
  קרדיט: פוטוליה
  אימונים לפני הגיוס
  זמן לספורט: אימונים לפני הגיוס תלבשו בגדים נוחים, שימו נעלי ספורט ורוצו לאימון! בראיון מעניין במיוחד, אלמוג סרודי, 17, מספרת לנו על המסגרת שמכינה אותה לצבא, הן מבחינת כושר והן מבחינה נפשית. רוצים להגיע לצבא בכושר גבוה? תצטרכו להתאמן!