באדיבות דובר צה"ל
  כל מה שצריך לדעת על המיונים והעתודה
  מתמיינים: כל מה שצריך לדעת על המיונים והעתודה הגיעה התקופה הזאת בשנה לפני הגיוס, שכולנו מתחילים להתלבט לאיזה תפקיד אנחנו רוצים להגיע בשירות הצבאי, האם בכלל אנחנו רוצים ללכת לעתודה והמרוץ בין מיון למיון הופך לשגרה. בואו לעשות סדר בראש ומעט להירגע עם כל המידע שצריך לדעת על המיונים השונים והעתודה
  צילום: GettyImages
  פיקוד העורף מסבירים איך להתכונן
  מוכנים לשעת חירום: פיקוד העורף מסבירים איך להתכונן בחודש האחרון, פיקוד העורף יצא במסע הסברה ארצי, במטרה להכין את הציבור לשעת חירום. הוא כולל תשדירים שמותאים לשפות והמגזרים שונים ואף משחק. ואנחנו קיבלנו, ממסבירת פיקוד העורף, סא"ל טלי ורסנו, חמישה טיפים שיעזרו לכם להיות הכי מוכנים שאפשר!
  צילום: עדו רמון, מסרבות
  "לא מוכן לקחת חלק, רוצה לשנות ולהתנגד"
  מסרב להתגייס: "לא מוכן לקחת חלק, רוצה לשנות ולהתנגד" מתן הלמן, הוא סרבן גיוס. הוא ישב כבר פעמיים בכלא הצבאי על סירוב להתחייל ודרכו עוד ארוכה עד שיקבל את הפטור לו מחכה. למה הוא מסרב להתגייס? מה מוביל אותו? איך הגיבו המשפחה והחברים? ומה הקשיים בתהליך הסירוב?
  צילום: באדיבות דובר צהל
  מנסים להתקשר למיטב והם לא עונים?
  תקלה זמנית: מנסים להתקשר למיטב והם לא עונים? אם גם אתם ניסיתם להתקשר בימים האחרונים למיטב וכל מה שזכיתם לשמוע זה משיבון אוטומטי שאומר לכם שיש תקלה זמנית, אל תתבאסו! התקלה זמנית ומיטב עדיין עומדים לשירותכם
  באדיבות דובר צה"ל
  מי הם הטייסים החדשים בצה"ל?
  הכר את הטייס: מי הם הטייסים החדשים בצה"ל? שבוע שעבר (יום ה') סיימו בהצלחה טייסים חדשים את קורס הטיס 175 של חיל האוויר, וקיבלו את הכנפיים הנחשקות להם חיכו הרבה זמן. רוצים לדעת מי הם הטייסים החדשים של צה"ל? בואו להכיר אותם!
  באדיבות דובר צה"ל
  תוכנית בנט להגברת המוטיבציה לגיוס לצה"ל
  מורשת קרב: תוכנית בנט להגברת המוטיבציה לגיוס לצה"ל משרד החינוך יטמיע כבר בשנת הלימודים הנוכחית את תוכנית שר החינוך נפתלי בנט להגברת המוטיבציה להתגייס וגיוס משמעותי. היעד המרכזי של התוכנית הוא להכפיל את מספר התלמידים במסגרות הכנה לצה"ל. בנט: "ראינו ירידה במוטיבציה, חשוב להתגייס ליחידות קרביות. זו לא מיליטריזציה, זו ציונות"
  באדיבות דובר צה"ל
  חיילי צה"ל מסכמים את שנת 2017
  הצדעת שלום צבאית: חיילי צה"ל מסכמים את שנת 2017 חיילי צה"ל עברו שנה עמוסה, מלאה במבצעים, אימונים וגיוסים. עם סיומה של שנת 2017, הם מסכמים את השנה החולפת בסרטון מרגש, שנותן הצצה קטנה לפעילות השוטפת של חייל צבא ההגנה לישראל
  באדיבות דובר צה"ל
  חניכת חבצלות עם טיפים לניהול הזמן
  טיפים מסווגים: חניכת חבצלות עם טיפים לניהול הזמן אגף המודיעין של צה"ל מוביל את תכנית המצוינות "חבצלות". התכנית דורשת השקעה רבה ועמוסה, לא פחות מהתקופה שמוכרת לכולנו ומתחילה בקרוב, תקופת הבגרויות. חניכה בתכנית חבצלות נותנת לכם טיפים לניהול נכון של הזמן, שהם מתכון בטוח להצלחה!
  באדיבות דובר צה"ל
  איזה חיל הכי מתאים לכם?
  חיל ההנדסה או חיל הרפואה: איזה חיל הכי מתאים לכם? בצה"ל יש לא מעט חילות ולא קל לבחור מה אנחנו הכי רוצים או למה אנחנו הכי מתאימים. בשביל זה אנחנו כאן! בואו לבדוק לאיזה חיל אתם הכי מתאימים. לחיל האוויר, חיל ההנדסה או בכלל חיל הרפואה?
  באדיבות דובר צה"ל
  חטיבת הצנחנים מזווית שונה ומעניינת
  עבר, מירוץ ועתיד: חטיבת הצנחנים מזווית שונה ומעניינת בכל שנה מקיימת חטיבת הצנחנים את מירוץ הלפיד לזכר חללי החטיבה. יום זה עוסק במורשת קרב ובהיסטוריה של החטיבה, אך גם בעתידה. הקצינה שחק בנאי, לקחה חלק בארגון המירוץ. נשארנו המומים מכמות ההשקעה בחינוך ומהאחדות שבחטיבת הצנחנים המיוחדת