קרדיט: fotolia
  בני הנוער שבחרו בשנה של תרומה
  מלאכים בקהילה: בני הנוער שבחרו בשנה של תרומה הם מרגישים שהמחויבות האישית בתיכון לא הספיקה, העיניים שלהם נוצצות בכל פעם שהם מושיטים ליד עזרה ואין יום שבו הם לא חושבים על המשימה הבאה בקהילה. • בני הנוער שבחרו לדחות את הגיוס לצבא לטובת שנה שלמה שכולה התנדבות ועשייה
  צילום פרטי
  הכירו את שנת השירות שבה תתרמו בטיולים
  דרך הרגליים: הכירו את שנת השירות שבה תתרמו בטיולים המיונים לשנות השירות כבר בשיאם וההתלבטות אם לצאת לשנת שירות, לאיזו שנת שירות או אם בכלל ללכת למכינה מעסיקה רבים מאיתנו. בואו להכיר את שנת השירות של החברה להגנת הטבע, שבה תתרמו ותתעסקו בעבודה חינוכית דרך טיולים!
  קרדיט: Sutterstock
  האם כדאי לעשות שנת שירות?
  תתרמו ותיתרמו: האם כדאי לעשות שנת שירות? תכף אנחנו מסיימים 12 שנות לימוד, ומגיעים לצבא לשרת את המדינה ולתרום כל אחד בתחום אליו ישתבץ. בני נוער רבים מחליטים לדחות את גיוסם הצבאי, וללכת לתרום שנה מחייהם למען בני נוער, מבוגרים וקהילות שונות. נשמע לכם מעניין? מבולבלים ולא יודעים מאיפה להתחיל? כל ההסבר המלא על שנות שירות!
  צילום: פרטי
  צבא זה זמן גם ליהנות!
  לא רק שמירות: צבא זה זמן גם ליהנות! חוששים שהצבא יגזול מכם את הזמן לתחביבים? מתלבטים לאיזה חיל להתגייס כדי שתוכלו לשלב גם דברים נוספים בשירות? השיריונרים הבאים יוכיחו לכם אחרת- איך להתגייס לשירות משמעותי ואינטנסיבי, אבל גם להשאיר זמן להנאה ותחביבים!
  קרדיט: shutterstock
  השירות הלאומי
  למה בכלל להתנדב שאין חובה: השירות הלאומי קיבלתם פטור מהשירות הצבאי? מרגישים רצון לתרום למדינה בדרך אחרת? השירות הלאומי הוא אופציה לא רעה, שבה תוכלו לתרום בדרך שלכם ובמגוון רחב של מקומות • טור אישי על דרכה ותרומתה המיוחדת של סופי כרמון בשירות הלאומי.
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  אם לא הייתה חובה, האם הנוער היה מתגייס?
  אם לא היה חובה: האם הנוער היה מתגייס לצה"ל? במידה וחוק גיוס חובה לא היה קיים, והגיוס לצה"ל היה במסגרת בחירה, האם בני הנוער עדיין היו מתגייסים? או שהיו מעדיפים לתרום בדרכים אחרות? יצאנו לרחובות לבדוק!
  קרדיט:shutterstock
  חמישה דברים לעשות בזמן שמחכים לגיוס
  חמישה דברים שתוכלו לעשות בתקופת המלש"ביות אז ממש לא מזמן קיבלנו את תאריכי הגיוס שלנו, חלקנו מתגייסים ממש בקרוב אבל לחלקנו המלשביות ממשיכה לעוד תקופה, שארוכה במיוחד. אז במיוחד בשביל כל המתוסכלים משיעמום, חשבנו על כמה רעיונות מקוריים שימלאו לכם את הלו"ז ויהפכו אותו לצפוף !!!
  צילום: Fotolia. אילוסטרציה
  כך תוכלו לשנות את השיבוץ שלכם לצבא
  לא מרוצים מהשיבוץ? כך תוכלו לשנות אותו קיבלתם הודעה על השיבוץ שלכם והתאכזבתם לגלות שלא תשרתו בתפקיד שחלמתם עליו? זה לא סוף העולם. בעזרת מספר צעדים ונחישות תוכלו לשנות את השיבוץ ולשרת בתפקיד החלומות שלכם. כל הפרטים
  קרדיט: דובר צה"ל
  "השנתיים המשפיעות ביותר חיי"
  מכשירה את הדור הבא: "השנתיים המשפיעות ביותר חיי" "בסמ"ח הוא הבית שלי , והסגל הם האחים שלי" • סמל לי מאירי מספרת על התפקיד באגף התקשוב וההגנה בסייבר, החל מהקורס הארוך והאינטנסיבי ועד לשירות עצמו
  צילום: fotolia
  נהלי ההצבעה בבסיסים
  חייל, עבור למצב בחירות: נהלי ההצבעה בבסיסים ביום שלישי הקרוב, ה-30 באוקטובר, יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות. איך תוכלו להצביע, איפה ומתי? כל הפרטים בכתבה שלפניכם!