קרדיט: דובר צה"ל
  "זכיתי להיות עם המשפחה השניה שלי"
  לסגור חג: "זכיתי להיות עם המשפחה השניה שלי" סמל בר טוביאנא, טען טנק בפלוגת ומפיר, גדוד הבוקעים (52) בחטיבה 401, מספר לנו על הרגשות המעורבים בסגירת חג • "לחגוג חג בבסיס, זה גם לחגוג עם המשפחה, פשוט משפחה קצת אחרת."
  קרדיט: יואב אשל
  "לחשוב פעמיים את מי אתם רוצים לשרת"
  ראיון עם סרבן גיוס: "לחשוב פעמיים את מי אתם רוצים לשרת" הלל גרמי בן ה-19 מהישוב יודפת שבצפון, היה מיועד להתגייס לחיל השריון. אלא שהחליט בשלב מסויים לסרב להתגייס וכתוצאה מכך נשלח לכלא. בראיון עימו הוא סיפר לנו למה סירב להתגייס, איך הגיבו הקרובים שלו ועל חווית המאסר בכלא הצבאי.
  קרדיט: דובר צה"ל
  "התפקיד הכי טוב שיכלנו לקבל"
  הדרכת חי"ר: "התפקיד הכי טוב שיכלנו לקבל" ביום ראשון, עומדות להתגייס לצה"ל מדריכות חי"ר חדשות! במיוחד בשבילכן, רגע לפני השירות, רוני ביטון ודולב ברג מספרות על התפקיד ועל החוויות השונות שבו!
  קרדיט: דובר צה"ל
  רגע לפני הגיוס
  הנדסה קרבית: רגע לפני הגיוס "החוויות והחברים שתאסוף בדרך ישארו איתך לכל החיים" • סמל אלון קרייב מחלק במיוחד לכל מתגייסי הנדסה קרבית הצעירים כמה טיפים שייגרמו לשירות שלכם להיות הכי הכי!
  קרדיט: דובר צה"ל
  היתרונות בתפקידי לוחמה לבנות
  הקשב הלוחמת: היתרונות בתפקידי לוחמה לבנות מתלבטות איזה שירות אתן רוצות? חשבתן כבר על קרבי? כי אם לא זה בדיוק הזמן לקבל זריקת מוטיבציה! הסיבות הנכונות למה שירות קרבי הוא הדבר שאת חייבת לעשות בצבא!
  צילום: Fotolia
  כמו שלא חשבתם עליה!
  עתודה אקדמית בצבא כמו שלא חשבתם עליה! יש הרבה סוגים שונים של מסלולים בצבא, בין המוכרים ביותר הוא מסלול העתודה. אם נמצאתם מתאימים ודאי קיבלתם זימון, וההתלבטות היא רבה. האם להמשיך ללמוד ולרכוש מקצוע לחיים? או אולי לקחת פסק זמן ממרתון הלמידה ולצאת למסלולים שלא נפגוש באזרחות? כל היתרונות וכל החסרונות לפניכם:
  קרדיט: דובר צה"ל
  ראיון עם מפקדי מיטב
  דרך ארוכה: ראיון עם מפקדי מיטב פרוגי מזמינים אתכם לקרוא על האתגרים, הפתרונות וההישגים שיחידת מיטב עומדת בראשם. ראיון מעניין ומעשיר עם מפקד מיטב הנוכחי, יוסי מצליח, ומפקד מיטב לשעבר, בניימין דור. וגם הצלחנו להשיג עבורכם טיפ ממש שווה!
  קרדיט: דובר צה"ל
  התרח"ט הראשון שלי!
  בפעם הראשונה: התרח"ט הראשון שלי! יש המון דברים מרגשים בצבא, שאותם תזכרו לנצח! איתן קמילר מספר לנו על התחושות, המחשבות וההתרגשות של הפעם הראשונה בה הוא השתתף בתרגיל חטיביתי יחד עם מפקדים, לוחמים וחיילים רבים!
  צילום: מתוך ערוץ היוטיוב של צהל
  צה"ל משיק ערוץ חדש ברשת
  יוטיוב המתח להקשב: צה"ל משיק ערוץ חדש ברשת צבא ההגנה לישראל החליט ליישר קו עם מה שהולך היום וליצור תכנים המדברים את שפת הרשת והסרטונים הוויראלים, על כן הוחלט הבוקר (א') להשיק ערוץ חדש. כל הפרטים
  צילום: דובר צה"ל
  מסרבנית לתצפיתנית מצטיינת
  השינוי: מסרבנית לתצפיתנית מצטיינת "בכיתי כמעט כל יום עד תאריך הגיוס, לא רציתי להאמין שאני הולכת להיות תצפיתנית" סיפורה האישי של סמל עינב אישיהו על הדרך הארוכה שעברה והשירות המאתגר!