צילום: באדיבות דובר צה"ל
  בואו להכיר את התפקיד הכי מגניב בצבא
  גששי צה"ל: בואו להכיר את התפקיד הכי מגניב בצבא בצה"ל יש הרבה תפקידים מעניינים ומיוחדים. תפקיד אחד שהוא מעניין במיוחד הוא תפקיד הגשש הצבאי. לא מבינים מה זה התפקיד הזה? לא מאמינים שהחיילים באמת חוקרים עקבות בשטח? בואו לקבל מענה על כל השאלות האלו!
  צילום: אילוסטרציה. באדיבות דובר צהל
  אפליקציית חירום לחיילי צה"ל
  למנוע את האסון הבא: אפליקציית חירום לחיילי צה"ל לאחר רצח שלושת הנערים בגוש עציון ב-2014, התעורר בצבא הצורך לפתח מערכת התרעה על היקלעות למצבים כמו חטיפה וקטטה. אחרי שנתיים של התאמות, בשבוע הבא יתאפשר לחיילים להתקין בטלפון אפליקציה שתעדכן מיידית שלושה חמ"לים על מצוקה. החיילים לא יחויבו להתקין את האפליקציה
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  בואו לחפש את כומתת כפיר שמסתתרת
  בדרכי מורשת כפיר: בואו לחפש את כומתת כפיר שמסתתרת בשבוע שעבר התקיימה צעדת "בדרכי האריות" של חטיבת כפיר. במשך יומיים סיירו בנתיבי מורשת החטיבה בהובלת מפקדיה. באתרי המורשת התחבאו להן כומתות כפיר, מוכנים למצוא אותן?
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  הכירו את הנוצרים שבוחרים להתנדב לצה"ל
  דו-קיום צבאי: הכירו את הנוצרים שבוחרים להתנדב לצה"ל לא התבלבלנו, בצה"ל אכן משרתים חיילים מהמגזר הנוצרי, אמנם הם מעטים אך הם מתגייסים נחושים להגיע לתפקידים משמעותיים ולתרום למדינה. ללא ספק דו-קיום צבאי מרגש!
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  מסלול "פסגה" מביא משהו חדש לצה"ל
  מקצוע לעתיד: מסלול "פסגה" מביא משהו חדש לצה"ל אוהבים אנטומיה של גריי? רואים כל סדרה שעוסקת בבית חולים וכבר מחשיבים את עצמכם למומחים? הכירו את מסלול "פסגה" של העתודה הצבאית, המאפשר לכם ללמוד את המקצוע הסיעודי וגם לעסוק בו כבר בצבא! מסוקרנים?
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  צה"ל חוגג 70 שנה עם עובדות מפתיעות
  70 שנה לצה"ל: בואו להכיר את הצדדים המפתיעים של הצבא אחרי שחגגנו למדינה 70 שנה, הגיעו תורו של צה"ל לחגוג גם כן 70 שנה. במיוחד בשביל היום החגיגי הזה, אספנו 70 עובדות מפתיעות על צה"ל (ואחת לשנה הבאה...). מוכנים להיות מופתעים?
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  הווטסאפ של הצוללנים החדשים בצה"ל
  הצצה: מה קורה בווטסאפ של הצוללנים החדשים בצה"ל קורס הצוללנים של חיל הים הוא אחד מהמסלולים המאתגרים ביותר בצה"ל. לעבור את הקורס עם חבר ילדות יכול לעזור להתמודד עם הקשיים ולהפוך את החוויה למשמעותית יותר. כך קרה לסמל מ' וסמל ש', שמכירים אחד את השני מכיתה ב' והגיעו ביחד לקורס!
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  מהכובע הראשון ועד קורס הטיס הראשון
  ביכורי צה"ל: מהכובע הראשון ועד קורס הטיס הראשון חג השבועות, הידוע גם בשמו חג הביכורים מציין את העלת הביכורים, הפירות הראשונים של השנה, לירושלים. חזרנו אחורה בזמן ומצאנו את ה"ביכורים" של צה"ל, החל מהכובע הראשון ועד קורס הטיס הראשון!
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  הכירו את קורס העצמת נשים בצה"ל
  הבחירה בידיים שלנו: הכירו את קורס חוסן לנשים בצה"ל כשחושבים ומדברים על הצבא, הלוחמים הם עיקר השיחה וכבודם מונח במקומו. אך צה"ל כצבא היחיד עם גיוס חובה של נשים, מצא דרך גם להעצים את חיילותיו. הכירו את פלוגת יהב, שעוזרת לחיילות למצוא את החוזקות שלהן ולסיים את השירות הצבאי בהצלחה
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  תכנית ההכשרה של צה"ל לבני נוער מסכמת שנה
  בונים עתיד: תכנית ההכשרה של צה"ל לבני נוער מסכמת שנה פרויקט השוחרות שמוביל חיל הטכנולוגיה והאחזקה במספר בתי ספר ברחבי הארץ, מעניק הזדמנות יקרה מפז לבני הנוער להגיע בסיום הלימודים לתפקיד משמעותי בחיל וגם לרכוש מקצוע לחיים. אתמול (יום ג') השתתפו התלמידים בתוכנית, באירוע סיכום שנה מיוחד