צילום: Fotolia. אילוסטרציה
  כך תוכלו לשנות את השיבוץ שלכם לצבא
  לא מרוצים מהשיבוץ? כך תוכלו לשנות אותו קיבלתם הודעה על השיבוץ שלכם והתאכזבתם לגלות שלא תשרתו בתפקיד שחלמתם עליו? זה לא סוף העולם. בעזרת מספר צעדים ונחישות תוכלו לשנות את השיבוץ ולשרת בתפקיד החלומות שלכם. כל הפרטים
  קרדיט: דובר צה"ל
  "השנתיים המשפיעות ביותר חיי"
  מכשירה את הדור הבא: "השנתיים המשפיעות ביותר חיי" "בסמ"ח הוא הבית שלי , והסגל הם האחים שלי" • סמל לי מאירי מספרת על התפקיד באגף התקשוב וההגנה בסייבר, החל מהקורס הארוך והאינטנסיבי ועד לשירות עצמו
  צילום: fotolia
  נהלי ההצבעה בבסיסים
  חייל, עבור למצב בחירות: נהלי ההצבעה בבסיסים ביום שלישי הקרוב, ה-30 באוקטובר, יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות. איך תוכלו להצביע, איפה ומתי? כל הפרטים בכתבה שלפניכם!
  באדיבות דובר צה"ל
  טור אישי: "אני בחרתי במקום הנכון"
  טור אישי: "אני בחרתי במקום הנכון" "לדמיין כיצד אני הופך למשמעותי לא פחות בשביל החיילים שלי. ולדעת שעכשיו האחריות על האנשים ועל ביטחון המדינה מוטלת עליי" •טורו האישי של סג"ם א' מיחדת יהל"ם, שמספר באומץ רב על התהליך שעבר במהלך שירותו.
  צילום: דובר צה"ל
  האם תשרתו בבסיס פתוח או בסיס סגור?
  שחקו וגלו: האם תשרתו בבסיס פתוח או בסיס סגור? לא סגורים על איפה הכי מתאים לכם לשרת? אם לעשות יומיות, או אולי לסגור כל שבת שנייה? שאלון קצרצר במיוחד בשביל כל המתלבטים, שיעזור לכם להחליט!
  צילום: דובר צה"ל
  לקצין קרבי מצטיין
  מה צריך כדי להפוך לקצין קרבי מצטיין הם מובילים את יחידותיהם במשימות מורכבות, מקבלים החלטות גורליות, פועלים בזריזות ועושים הכל כדי שהחיילים שלהם יגיעו הכי מוכנים שאפשר לשדה הקרב. כתבנו שוחח עם מפקדי קורס הקצינים הקרביים ה-50, וניסה לברר מה הופך צוער לקצין מצטיין
  צילום: דובר צה"ל
  חוקי החיילים ברשתות החברתיות
  עשה ואל תעשה: חוקי החיילים ברשתות החברתיות לא בטוחים מה אסור ומה מותר לעשות ברשתות החברתיות? מתלבטים אם לפרסם את הפוסט או התגובה? צה"ל- בפירסום חדש שיעשה לכם קצת סדר.
  צילום: דובר צה"ל
  שאתם פשוט חייבים להכיר!
  תפקידי ההדרכה שאתם פשוט חייבים להכיר! אין ספק שבצה"ל שלל תפקידים, אבל תפקידי ההדרכה תופסים חלק חשוב ביותר, והם גם נחשקים ביותר. במיוחד לכל המתלבטים, שלקראת הגיוס, הנה כמה תפקידי הדרכה שווים במיוחד שחובה להכיר!
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  החיילות שעבורן כל יום הוא אתגר חדש
  הצלצול הוא בשבילן: החיילות שעבורן כל יום הוא אתגר חדש רב"ט אלה רוסט ורב"ט זוהר שמסיאב אומנם כבר סיימו את הלימודים בתיכון בהצלחה, אך גם השנה הן חזרו לספסל הלימודים. אך הפעם בכובע אחר - מורות חיילות. מהו הקושי הכי גדול שלהן בתפקיד? מה נותן להן את הכוח להמשיך? והאם הן מתכוונות להמשיך בהוראה גם באזרחות?
  צילום: באדיבות דובר צה"ל
  התערוכה שמציגה מקרוב את העשייה המיוחדת של הצבא
  התערוכה שמציגה מקרוב את העשייה המיוחדת של הצבא תערוכת "צה''ל שלנו", שנערכת לראשונה ובאופן חד פעמי במהלך סוכות, תיקח אתכם למסע מרתק בצה"ל באופן אינטראקטיבי - מהקמתו ועד היום. "לא רואים בטלוויזיה את הגודל של הכלים ואת הכוח שלהם" • הצצה למה שמחכה לכם בתערוכה המיוחדת