צילום באדיבות דובר צהל
  הדברים להם אנחנו מצפים מהמפקדים שלנו
  הדברים להם אנחנו מצפים מהמפקדים שלנו במהלך שירותנו בצבא נלמד כי למפקדים שלנו יש השפעה רבה עלינו, אנחנו נדרשים להקשיב להם וללמוד מהם רבות. יחד עם זאת יש דברים שאנחנו מצפים שהמפקדים שלנו יעשו בכדי להקל עלינו, אספנו לכם חמש ציפיות מרכזיות שלנו מהמפקדים
  קרדיט: דובר צה"ל
  כך תפיקו את המיטב!
  לא שובצתם לתפקיד חלומותיכם? כך תפיקו את המיטב! בצה"ל יש מגוון רחב של תפקידים, ובסופו של דבר הצבא עתיד לשבץ ולחלק אתכם לפי צורכיו. לא מובטח לכם לקבל את התפקיד עליו חלמתם, וזה טבעי להתאכזב ולהתבאס. אז איך מתמודדים? הטיפים השונים בטור שלפניכם!
  קרדיט: דובר צה"ל
  מסלול סיום קורס טייס
  "כל מטוס שטס בשמיים": מסלול קורס טייס "ברגע שעליתי למטוס בפעם הראשונה, והתיישבתי בתא הטייס, התאהבתי" • סגן נ', בוגר קורס טייס, מספר לנו בטור אישי על התשוקה והאהבה הגדולה לתפקיד שלו בתור טייס קרב
  קרדיט: דובר צה"ל
  לא מה שחשבתם
  לוחמת חילוץ והצלה: לא מה שחשבתם יש המון דעות שנויות במחלוקת לגביי נשים לוחמות. אך אין ספק שהן תורמות רבות למערך הצבאי כולו. מתלבטות האם לשרת בתפקיד לחימה? הטור הזה במיוחד בשבילכן!
  צילום מסך מהקליפ (חיל הים)
  המחווה של חיל הים ללהקת הביטלס
  צוללים: המחווה של חיל הים ללהקת הביטלס להקת חיל הים החליטה לשחרר היום (ו') קליפ מיוחד שכולו מחווה ללהקה האגדית הבריטית - "הביטלס". תצללו איתם?
  קרדיט: דובר צה"ל
  להדריך אנשים איך לשמור על עצמם
  מדריכה לשעת חירום: להדריך אנשים איך לשמור על עצמם סביר להניח שכבר פגשתן אותם- בבית ספר, בכנסים שונים ואפילו במלונות. אבל אולי לא באמת הבנתם מה התפקיד שלהם בצבא... אז: הכירו את תפקיד מדריך לשעת חירום, או בשמו המקוצר: מאלש"ח!
  קרדיט: דובר צה"ל
  הזכויות שחשוב להכיר לפני הגיוס
  זכותכם: הזכויות שחשוב להכיר לפני הגיוס בקרוב רובנו נתגייס לצבא ויוטלו עלינו חובות רבות שחשוב להכיר. אך לא פחות חשוב להכיר את הזכויות שמגיעות לנו, חקרנו מעט ואספנו את כל הזכויות שכל חייל בצה"ל צריך להכיר!
  קרדיט: דובר צה"ל
  טירוני חטיבת הנח"ל מסיימים טירונות
  מהטירונות ועד להשבעה: טירוני חטיבת הנח"ל מסיימים טירונות לאחר ארבעה חודשים של טירונות, התקיימה השבעתם של טירוני חטיבת נח"ל בכותל המערבי בירושלים. לקחנו לשיחה את סמל הפלוגה, דור סולומון, אשר סיפר לנו כיצד הגיע לתפקיד, וכיצד הוא דוחף ומעודד את חייליו למצוינות.
  קרדיט: דובר צה"ל
  החוקים והכללים שחשוב שתדעו כחיילים
  חשוב לדעת: החוקים והכללים שחשוב שתדעו כחיילים רק התגייסתם לצה"ל, משרתים כבר תקופה או עומדים להתגייס בקרוב? חושבים שאתם מכירים את כל החוקים והכללים של המערכת הצבאית? הנה כמה כללים וחוקים שאולי פחות מוכרים וכדאי שתדעו עליהם!
  קרדיט: דובר צה"ל
  איך נראת הטירונות הצה"לית
  יום בחיי: איך נראת הטירונות הצה"לית הגיוס לצה"ל מטריד רבים ממנו בשאלות רבות, מה שעוזר להתמודד איתן הוא אסיפת כמה שיותר מידע. היום באנו לענות לכם על כמה שאלות עם טור של כתבתנו בו היא תספר לכם איך נראה שבוע בחייה של טירונית בצה"ל.