צילום מסך מטריילר
  חדשות הקולנוע: "ספיידרמן 3" קרוב מתמיד
  חדשות הקולנוע: "ספיידרמן 3" קרוב מתמיד יש כבר תאריך לסרט השלישי של "ספיידרמן", דווין ג'ונסון ושני כוכבים גדולים מתחילים בצילומים לסרט נטפליקס חדש, ואיך טאיקה וואטיטי קשור למלחמת הכוכבים? כל מה שקרה השבוע בעולם הקולנוע.
  צילום מסך מהיוטיוב
  האם תגלו מאיזה סרט דיסני לקוחה התמונה
  שחקו וגלו: האם תגלו מאיזה סרט דיסני לקוחה התמונה סרטי דיסני הם חלק גדול מהילדות שלנו, חלקכם ראיתם את הסרטים ללא הפסקה וחלקכם רק מידי פעם, אך מי יזהה מאיזה סרט לקוחות התמונות הבאות?
  צילום: באדיבות yes
  החיקוי של קפטן אמריקה ומה יקרה באוסקר?
  חדשות הקולנוע: החיקוי של קפטן אמריקה ומה יקרה באוסקר? בילי אייליש שוברת שיא, הארלי קווין חוזרת למסך והחיקוי של קפטן אמריקה. כל מה שקרה השבוע בעולם הקולנוע
  צילום מסך מאינסטגרם
  על איזה סלב תרצו לראות סרט?
  שדרת הכוכבים: על איזה סלב תרצו לראות סרט? על עוד ועוד כוכבים מופקים סרטי דוקו מושקעים על סיפור חייהם, ההצלחה והמעריצים. לאיזה כוכב מקומי אתם הייתם רוצים שיפיקו סרט משלו?
  צילום: באדיבות א.ד. מטלון ופורום פילם
  חדשות הקולנוע: המוטנטים מגיעים
  חדשות הקולנוע: המוטנטים מגיעים טריילר חדש ומעודכן לסרט "המוטנטים החדשים", כריסטיאן בייל (באטמן) בדיבורים לשחק בסרט של מארוול, ומי השחקן שאולי יגלם את בוב דילן? כל מה שקרה השבוע בעולם הקולנוע.
  צילום: gettyimages.IL/Dia Dipasupil ו-gettyimges.ILHandout
  המוזיקאים שפרצו גם לעולם הקולנוע
  יותר מכישרון אחד: המוזיקאים שפרצו גם לעולם הקולנוע ישנם הרבה מוזיקאים שהיינו רוצים לראות על מסך הקולנוע, ויש כאלו מביניהם שעשו את הצעד לפריצה בעולם הקולנוע. אלה המוזיקאים שמוכיחים לנו שאפשר גם להצליח ביותר מתחום אחד, ובנוסף להיותם להיט בעולם המוזיקה - הם גם לא רעים על המסך הגדול.
  צילום: רפי דלויה
  "התמסכנות פריפריאלית לא מקדמת אותך"
  "התמסכנות פריפריאלית לא מקדמת אותך" כוכבת הסרט החדש, "הסוסיתא של הרצל", שוחחה איתנו על הצילומים ומדברת, המציאות בדרום שאי אפשר להתעלם ממנה ועל מה שלא תמיד מספרים לנו בחדשות. נועה אסטנג'לוב בראיון שמניח הכל על השולחן
  באדיבות א.ד מטלון ופורום פילם
  "ג'וג'ו ראביט" הוא לא בשביל כל אחד
  "ג'וג'ו ראביט" הוא לא בשביל כל אחד הבמאי של "ת'ור: ראגנארוק" מביא לנו סרט חדש ולא מאוד קונבנציונלי בשם "ג'וג'ו ראביט". הסרט הזה בהחלט לא בשביל כל אחד, אבל זה לא אומר שהוא לא טוב. אז מה אנחנו חשבנו עליו? ביקורת.
  בהפצת Entertainment Tulip
  2020 מביאה לנו כוח נשי
  חדשות הקולנוע: 2020 מביאה לנו כוח נשי שנת 2020 הגיעה, ואיתה גם כל העדכונים החדשים של עולם הקולנוע: מלגלות מי גיבורת העל החזקה ביותר באולפני מארוול, ועד ללגלות מתי יתחילו הצילומים של "ספיידרמן 3". כל מה שקרה השבוע בקולנוע.
  באדיבות א.ד מטלון ופורום פילם
  יוצאים לסרט: הסרטים השווים של חודש ינואר
  יוצאים לסרט: הסרטים השווים של חודש ינואר העשור האחרון ושנת 2019 נגמרו ממש הרגע, אז בלי להתעכב יותר מידי הבאנו לכם בדיוק מה שצריך כדי להתחיל את השנה ברגל ימין - הנה הסרטים השווים ביותר שמשתחררים לקולנועים בחודש ינואר לשנת 2020!