צילום: באדיבות פורום פילם
  הטריילר לסרט "ונום" של מארוול שוחרר
  חזק ואפל: הטריילר לסרט "ונום" של מארוול שוחרר מארוול מביאה לנו אנטי-גיבור חדש להתאהב בו. הוא אמנם נראה אכזרי ומסוכן, אבל אולי זה רק הרושם הראשוני? הטריילר לסרט "ונום" באוויר, כל הפרטים
  צילום: באדיבות פורום פילם
  טריילר חדש לדדפול 2
  הוא חוזר ובגדול: טריילר חדש ל"דדפול 2" שנתיים אחרי סרטו הראשון ששבר את הקופות, הגיבור עם הפה הכי גדול בהוליווד חוזר לסרט שני בטריילר טעון אקשן והומור. צפו
  צילום מסך מהסרטים
  זהו את הרגעים האהובים בקולנוע הישראלי
  שחקו וזהו את הרגעים האהובים בקולנוע הישראלי שבעים שנות קולנוע ישראלי מצויין, אך האם אתם תדעו לזהות כמה רגעים בולטים ממנו? שחקו במשחק שלנו וגלו!
  צילום: באדיבות Yes
  מלחמות ומבצעי ישראל שהונצחו בקולנוע
  מהשטח למסך: מלחמות ומבצעי ישראל שהונצחו בקולנוע לא מעט מלחמות ומבצעים והרבה נופלים ונפגעים עברנו בשבעים שנות קיומה של המדינה שהולידו גם לא מעט תוכן קולנועי בנושאים הללו על המסך. אספנו לכם כמה סרטי קולנוע שעסקו במלחמות ובמבצעים צבאיים שכדאי וחשוב לצפות בהם
  צילום: באדיבות יחסי ציבור
  כמה אתם מכירים את דה רוק?
  רוקרים אמיתיים: כמה אתם מכירים את דה רוק? לכבוד יציאתו של הסרט החדש "פרא" בכיכובו של דוויין ג'ונסון, הידוע בכינויו "דה רוק", הגיע הזמן לבדוק – כמה טוב אתם מכירים אותו? שחקו
  צילום: באדיבות Yes
  סרטי השואה הכי משפיעים שכדאי לראות
  משאירים זכר: סרטי השואה הכי משפיעים שכדאי לראות כמו בכל יום הזיכרון לשואה, כל ערוצי הסרטים בטלוויזיה מקרינים סרטים על השואה. החלטנו לאסוף עבורכם את סרטי השואה שהשאירו את הזכר הכי עמוק.
  צילום: באדיבות יחסי ציבור
  כרטיסים זוגיים לסרט "פרא"
  בואו לזכות בכרטיס זוגי לסרט "פרא" חיות בגודל מפלצתי והרבה מאוד אקשן: הסרט החדש והמסקרן בכיכובו של דה רוק מגיע לקולנוע ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי!
  צילום: באדיבות פורום פילם
  הסרטים השווים של חודש אפריל
  יוצאים לסרט: הסרטים השווים של חודש אפריל חודש אפריל כבר כאן והגיע הזמן שנמליץ לכם על הסרטים שהכי כדאי לכם לראות בחודש הקרוב. והפעם: סרט מפלצות בכיכובו של דה רוק, מפגש גיבורי העל הגדול בהיסטוריה של מארוול ועוד. צאו לסרט!
  צילום: ירון ברנר
  כוכב "נו פילטר" לוהק לסרט בינלאומי
  מפתיע: כוכב "נו פילטר" לוהק לסרט בינלאומי לא רק כוכב רשת: אחד מכוכבי העונה הראשונה של סדרת הדוקו שלנו, עמל בחודשים האחרונים על קריירת המשחק והנה הוא כבר קוטף תפקיד ראשון מעבר לים. כבוד!
  צילום מסך מהטריילר
  מחלקים לכם זוג כרטיסים לסרט "נשיקה בחצות"
  בואו לזכות: מחלקים לכם זוג כרטיסים לסרט "נשיקה בחצות" הלהיט החדש של הנוער, "נשיקה בחצות" מגיע למסך הקולנוע ולכם יש הזדמנות לצפות בו. מה צריך לעשות? קבלו!