צילומים: נעם פינבליט, רונן פדידה, ענת מוסברג, רונן אקרמן, Gettyimages.IL, סטודיו מאיסה
  אלו הכוכבים שתרצו לראות בפסטיגל 2020
  אתם בחרתם: אלו הכוכבים שתרצו לראות בפסטיגל 2020 אחרי סקר ענק וכפול בפרוגי: אתם בחרתם את הכוכבים שהייתם רוצים לראות השנה בפסטיגל בפעם הראשונה וכאלו שהייתם רוצים לראות שוב. את מי הנוער רוצה בפנים? קבלו את התוצאות!
  צילום: פיני סילוק וסטודיו 0304
  את מי תרצו לראות שוב בפסטיגל הבא?
  הצביעו: את מי תרצו לראות שוב בפסטיגל הבא? לא רק פנים חדשות: הגיע הזמן לגלות את מי אתם רוצים לראות פעם נוספת על הבמה הגדולה של חנוכה בשנה הבאה. במי תבחרו?
  צילום: באדיבות יחסי ציבור
  אילו כוכבים חדשים תרצו לראות בפסטיגל הבא?
  הצביעו: אילו כוכבים חדשים תרצו לראות בפסטיגל הבא? רגע אחרי שהסתיימו ההופעות של פסטיגל 2019, אנו כבר מתחילים לחשוב על הפסטיגל הבא שיציין גם 40 שנה למופע המצליח. אך אילו כוכבים שעוד לא היו על הבמה הזאת היה מעניין אתכם לראות שם? הצביעו!
  צילומים: PR & Adrian Diaz, Cris Morena Group
  כוכב "כמעט מלאכים" וכוכב "המורדים" בדרך לישראל
  כוכב "כמעט מלאכים" וכוכב "המורדים" בדרך לישראל אתם לא חולמים: שני כוכבים אהובים במיוחד יגיעו בהמשך השנה לארץ הקודש להופעה מצליחה ומסקרנת במיוחד כבר ב-2020
  צילום: gettyimages_IL/Kevin Winter
  הנפילה של נטפליקס והעברית של טרנטינו
  גלובוס הזהב: הנפילה של נטפליקס והעברית של טרנטינו הלילה (ב') התקיים בלוס אנג'לס טקס פרסי גלובוס הזהב ה-77 במספרו. סרטו של קוונטין טרנטינו זכה בשלושה פרסים נחשבים והבימאי לא שכח להודות בעברית לאישתו, דניאלה פיק; "1917" של סם מנדס זכה בפרס סרט הדרמה הטוב ביותר ואילו נטפליקס יצאה מאוכזבת מהטקס. כל הפרטים על הטקס הנוצץ
  צילום: אופיר יצחק
  נראה אם אתם יודעים הכל על טקס נבחרי השנה
  שחקו: נראה אם אתם יודעים הכל על טקס נבחרי השנה אחרי שנחשפתם לטקס החגיגי שלנו עם כל הזוכים הגדולים שלכם, כעת הגיע הזמן לבדוק מה אתם יודעים על כל מה שקרה בטקס - שחקו!
  צילומים: פיני סילוק, יחסי ציבור
  זה הפסטיגל האהוב ביותר!
  אתם קבעתם: זה הפסטיגל האהוב ביותר! אחרי הסקר הגדול שלנו ובמסגרתו נתנו לכם לבחור את הפסטיגל הטוב ביותר מתחילת המיליניום, כעת הגיע הזמן להכריז על הבחירה שלכם. מהו הפסטיגל הזוכה? קבלו!
  צילומים: יחסי ציבור פסטיגל
  מהו הפסטיגל האהוב ביותר?
  הצביעו: מהו הפסטיגל האהוב ביותר? לכבוד היום האחרון של חופשת חנוכה, החלטנו לתת לכם להחליט מהו הפסטיגל המועדף עליכם מאז תחילת המילניום!
  צילום מסך מאינסטגרם
  ההפתעה של בן זיני וטיילור מלכוב
  ברגע האחרון: ההפתעה של בן זיני וטיילור מלכוב מי שעוקב באדיקות אחרי הסטוריז של כוכבי הרשת נתקל במסר מיוחד שמבשר על הפתעה גדולה מאוד מצד בן וטיי. הבוקר (א') התגלה כי ההפתעה המדוברת היא הצטרפותם למופע המתחרה
  צילום: פיני סילוק וסטודיו 0304
  בואו לבדוק עד כמה אתם מכירים את הפסטיגל
  החידון הגדול: בואו לבדוק עד כמה אתם מכירים את הפסטיגל הפסטיגל נחשב למופע הותיק של חנוכה, מדובר בהפקה מושקעת, עם הכוכבים האהובים והשירים שלא יוצאים מהראש. אז עד כמה אתם באמת מכירים את הפסטיגל?