צילומי מסך מיוטיוב ואינסטגרם
  שחקו וגלו איזה לי בירן אתם
  יומולדת VIP: שחקו וגלו איזה לי בירן אתם לכבוד יום הולדתו ה-29 של השחקן והזמר האהוב, החלטנו לתת לכם לבדוק: איזה לי בירן אתם? שחקו וגלו!
  צילום: Vaughn Ridley, Roy Rochlin, Gettyimages.IL/Theo Wargo
  קניה ווסט מתנגח בדרייק ואריאנה גרנדה
  בלאגן ברשת: קניה ווסט מתנגח בדרייק ואריאנה גרנדה הפה הגדול של הראפר שוב מסבך אותו ובגדול. הפעם בתפריט: ווסט יוצא בהאשמות חריפות נגד דרייק, שהיה בעבר חברו הטוב ותוקף את אריאנה גרנדה שצחקה על הריב בין שני הראפרים
  צילום: Gettyimages.IL/Matt Winkelmeyer, אינסטגרם
  נואה סנטינאו שיתף את שי רון בסטורי
  OMG: נואה סנטינאו שיתף את שי רון בסטורי וזאת הסיבה החלום הכי גדול של כולנו הוא להופיע בסטורי של הכוכב הכי לוהט בעולם, לזמרת וכוכבת הרשת הישראלית, שי רון זה קרה וזאת הסיבה שעומדת מאחורי השיתוף המפתיע הזה
  צילום: אור גפן
  הגניבה של עומר וההישג של קירל
  רכילות בקטנה: הגניבה של עומר חזן וההישג של נועה קירל השבוע ב"רכילות בקטנה": כוכבי הפסטיגל מפתיעים, אלין כהן בשיתוף פעולה חדש, איזו כוכבת קיבלה מכתב אהבה מסתורי וגם: מי ינחה את האירוויזיון?
  צילום מסך מאינסטגרם
  האתגר של סטטיק משגע את הרשת
  The Story: האתגר של סטטיק משגע את הרשת ספיר בן רובי חולה, נועה קירל חוזרת לעבר וגל זהבי באתגר 24 בום. פספסתם את הסטוריז החמים של הסלבס? מזל שיש אותנו!
  צילום מסך מאינסטגרם
  האם אריאנה גרנדה והאקס שוב ביחד?
  סיבוב שני: האם אריאנה גרנדה והאקס שוב ביחד? הזמרת המצליחה עברה שנה אישית דרמתית במיוחד שכללה פרידות וביטול חתונה. אז האם לכל אלו מצטרפת כעת גם זוגיות חדשה-ישנה היא ושוב אומרת 'טנקיו' לאחד מהאקסים המיתולגיים שלה?
  צילום: GettyImages
  דמי לובאטו בזוגיות חדשה
  מאוהבת: דמי לובאטו בזוגיות חדשה חדשות משמחות מכיוונה של הזמרת, שלאחר תקופה קשה שכללה אשפוז בעקבות מנת יתר, נמצאת כיום במערכת יחסים טרייה
  צילום: ירון ברנר
  "הלחנת לי את הילדות"
  תעשיית הבידור נפרדת: "הלחנת לי את הילדות" הליכתו בטרם עת של הזמר והיוצר יגאל בשן, הותירה חלל ריק וכואב לאנשי תעשיית הבידור שמיהרו להיפרד מכוכב הילדות שלהם בהספדים מרגשים
  אינסטגרם
  הניסים הגדולים של הסלבס
  על הנפלאות: הניסים הגדולים של הסלבס חנוכה הוא חג האורים והניסים, ומסתבר שגם הסלבס שלנו חוו כמה ניסים במהלך חייהם. אז מי הצליח למרות שאמרו לו לא, מי עבר תאונת דרכים, ואיזה סלב ניצל מסכנת מוות?
  צילום מסך מאינסטגרם
  האם אתם סטטיק או אגם בוחבוט?
  שחקו וגלו: האם אתם סטטיק או אגם בוחבוט? לכבוד יום הולדתם של שניים מהכוכבים הגדולים במוזיקה הישראלית שולקים את אותו תאריך הלידה, החלטנו לתת לכם לבדוק: האם אתם אגם בוחבוט או סטטיק? בחנו את עצמכם!