צילום מסך מאינסטגרם
  הנפילה של אלין כהן. צפו
  The Story: הנפילה של אלין כהן נועה קירל הופכת למעריצה, כוכב הנוער חושף סוד ענק והבילוי הקפוא של עומר חזן. פספסתם את הסטוריז החמים של הסלבס? מזל שיש אותנו!
   gettyimages_IL/Rich Fury
  קמילה ושון יופיעו ללא בגדים בטקס הגראמי?
  שוק! קמילה ושון יופיעו ללא בגדים בטקס הגראמי? לזה בהחלט לא ציפינו - טקס הגראמי תמיד מפסק חדשות מעניינות, אך הספויילר של קמילה קביו למה שהולך להתרחש שם, סקרן את כולנו!
  צילום מסך מתוך הקליפ
  התרומה הגדולה והמרגשת של זאין מאליק
  הכי נדיב: התרומה הגדולה והמרגשת של זאין מאליק הכוכב המתוק החליט לבצע תרומה גדולה ונדיבה ביותר לילדה קטנה שחולה בסרטן וזקוקה לכסף על מנת לממן טיפול יקר
  צילום מסך מהאינסטגרם @sapir_ben_rubi
  עד כמה אתם מכירים את תובל שפיר?
  יומולדת VIP: עד כמה אתם מכירים את תובל שפיר? אחד השחקנים האהובים עלינו בעשור האחרון - תובל שפיר, חוגג היום את יום הולדתו ה-27 וזה הזמן לבדוק עד כמה אתם באמת מכירים אותו?
  צילום: gettyimges.ILDimitrios Kambouris‏
  קים קרדשיאן רודפת אחר הצדק
  לא רק טראש: קים קרדשיאן רודפת אחר הצדק אחרי שראינו אותה בסדרה על חיי משפחתה, אחרי שהפכה לסמל הריאליטי ושברה את הרשת שוב ושוב - קים קרדשיאן מוכיחה שיש בה מעבר. הטריילר לסרט הדוקו של הכוכבת יצא וכולכם תופתעו לשמוע במה הוא עוסק
  צילום: gettyimges.ILMatt Winkelmeyer, צילום מסך מאינסטגרם
  האם תצליחו לזהות את הסלבס לפי החיוך?
  שחקו וגלו: האם תצליחו לזהות את הסלבס לפי החיוך? אנחנו יודעים על כל צעד של הסלבס, מכירים אותם ומתעדכנים, השאלה היא האם אתם מכירים מספיק את הסלבס כדי שתוכלולזהות אותם רק לפי החיוך?
  צילום מסך מאינסטגרם
  זה תאריך הגיוס של נועה קירל
  פרסום ראשון: זה תאריך הגיוס של נועה קירל זה קרוב יותר מתמיד: את זה שכוכבת הנוער הגדולה בישראל, נועה קירל, עומדת להתגייס בחודש הבא - כולם יודעים, אך מסתבר שתאריך הגיוס קרוב מתמיד, בניגוד לפרסומים השונים בנושא
  צילום מסך מהאינסטגרם
  כל הפרטים על הפרידה של אנה זק
  רכילות בקטנה: כל הפרטים על הפרידה של אנה זק השבוע ב"רכילות בקטנה": מי מלהקת "פורמולה" משנה כיוון, הארי סטיילס לא שוכח את 1D, קיילי ג'נר מחפשת עובדת צמודה וגם: מה קרה בין סלינה גומז להיילי ביבר?
  צילום מסך מהאינסטגרם
  הדואט של עומר אדם ואליעד. צפו
  The Story: הדואט של עומר אדם ואליעד נועה קירל בקריירה חדשה, עומר חזן קפוא עם החברה והכוכבת שנתקעה מחוץ לבית. פספסתם את הסטוריז החמים של הסלבס? מזל שיש אותנו!
  צילום מסך מהקליפ
  האם זה בסדר שאנג'ל פועלת למען שחרור אביה?
  האם זה בסדר שאנג'ל פועלת למען שחרור אביה מהכלא? כוכבת הנוער שחררה השבוע שיר וגייסה לא מעט כוכבים שיעזרו לה בקמפיין למען שחרור אביה מהכלא. האם זה לגיטימי או ניצול מעמד לטובה אישית?