צילום מסך מאינסטגרם
  הסלבס המשפיעים מהקהילה הגאה
  מכל צבעי הקשת: הסלבס המשפיעים מהקהילה הגאה לכבוד חודש הגאווה ומצעד הגאווה המתרחש היום (ו׳) בתל אביב, אספנו עבורכם את המשפיעים הגדולים ביותר מהקהילה הגאה בארץ ובחו"ל
  צילום מסך מאינסטגרם
  אנה זק מנתקת קשר וסלינה מוחקת הכל
  רכילות בקטנה: אנה זק מנתקת קשר וסלינה מוחקת הכל השבוע ב"רכילות בקטנה": קווין רובין מפתיע, השחקנים שהתאהבו על הסט והתחתנו, אריאנה גרנדה זוכה בתואר נוסף וגם: האם אנה זק והאקס בסכסוך?
  צילום מסך מאינסטגרם
  האורח שגרם לנועה קירל ואור יעקב לצרוח
  The Story: נועה קירל חושפת את הפחד הכי גדול שלה החופשה של עומר חזן, מרגי עושה סיבוב, קים אור אזולאי בוחנת את החבר והכרקוקליות באתגר 24 בום! פספסתם את הסטוריז החמים של הסלבס? מזל שיש אותנו!
  צילום מסך מיוטיוב
  הזוגות הגאים בסדרות האהובות
  אהבה זו אהבה: הזוגות הגאים בסדרות האהובות לכבוד חודש הגאווה שפוקד את רחבי הארץ שלנו בצבעי הקשת, קבלו מספר סדרות, מ"שכונה" ועד "האנטומיה של גריי", המעודדות ייצוג של זוגות גאים על המסך שלנו.
  צילום מסך מהאינסטגרם
  איך חגגו הסלבס את חג השבועות?
  סלינו על כתפינו: איך חגגו הסלבס את חג השבועות? אמש (ש') נחגג חג השבועות וכל הסלבס האהובים עלינו התלבשו בלבן, אכלו גבינות ומטעמים וחגגו את החג. מי בילה בחוץ לארץ? מי הגיע למדבר? ומי רק חשב על האוכל?
  צילום מסך מהאינסטגרם
  הסלבס שיוותרו על חג השבועות
  Thank U, Next: הסלבס שיוותרו על חג השבועות הערב (ש') נחגג חג השבועות בכל רחבי הארץ, אך יש כמה סלבס שדווקא יוותרו על החגיגות. קבלו את המפורסמים שוויתרו על הגבינות ועברו לאורח חיים טבעוני.
  צילום מסך מהאינסטגרם
  "כמעט מלאכים" מתאחדים
  רכילות בקטנה: "כמעט מלאכים" מתאחדים השבוע ב"רכילות בקטנה": קווין רובין ואנג'ל בשיתוף פעולה, טיילור סוויפט במעשה מרגש לקהילה הגאה, הספוילר ששינה סדרה שלמה וגם: כל הפרטים על הזוגות החדשים והפרידות בביצה
  צילום מסך מהתוכנית, אינסטגרם
  ספיישל שבועות: עומר חזן במלחמת מים. צפו
  The Story בהגשת נבו עמרני: עומר חזן במלחמת מים כוכב הרשת המצליח, נבו עמרני, משתלט על התוכנית לכבוד שבועות ומציג: עומר חזן במלחמת מים, מרגי עוטה על ראשו, שירלי לוי קוצרת את הפירות ושפיטה במשימת חגיגית. פספסתם את הסטוריז החמים של הסלבס? מזל שיש אותנו!
  צילום: באדיבות נתנאל מויאל יחסי ציבור
  אשלי וקסמן בקשי מכריזה על הריון רביעי
  שנה אחרי הלידה: אשלי וקסמן בקשי מכריזה על הריון רביעי כשנה לאחר לידת בנה השלישי, הבוקר (ה'), כוכבת הרשת וכוהנת הביוטי, אשלי וקסמן בקשי, מכריזה על היריון נוסף. #התרגשות
  צילום מסך מאינסטגרם
  הסלבס שבשבילם השמיים הם לא הגבול
  שאפו: הסלבס העצמאיים שהוכיחו שהשמיים הם לא הגבול הצלחת הסלבס מסחררת ומרשימה. מאחורי כמה הצלחות, מסתתרת עצמאות ויוזמה של אותם אנשים, שלקחו את החלום שלהם בשתי ידיים וממשו אותו