באדיבות סרטי יונייטד קינג
  מחלקים לכם זוג כרטיסים לסרט
  בואו לזכות: מחלקים לכם כרטיס זוגי לסרט "במעמקי המסדרון האפל" אם אתם מספיק אמיצים לצפות בסרט האימה החדש, "במעמקי המסדרון האפל", אנחנו נותנים לכם את ההזדמנות להוכיח את עצמכם, ומחלקים לכם כרטיסים לסרט. זכו!
  עטיפה: אגם הוצאה לאור, מאיירת: דניאל פלג
  "קשה להיות נערה מתבגרת"
  ביוטיפול - נערות, עוצמה, יופי: "קשה להיות נערה מתבגרת" נעמי כץ (41) נולדה וגדלה כל חייה בניו-יורק, עד שעלתה ארצה בגיל 30, וכיום מתגוררת בגליל. כץ היא אשת חינוך, העובדת עם בני נוער ועם מבוגרים כדי לפתח חיבור לקול הפנימי ולהגדיר מחדש את מקומן של נשים בתרבות. היא אחת ממייסדות עמותת "Her Wisdom", המוקדשת לטיפוח הייחודיות שבמנהיגות נשית. ב- 20 השנים האחרונות, מלווה כץ נערות תוך שילוב ניסיונה בחינוך והיכרותה המעמיקה עם חוכמתן העתיקה של נשות שבטי האדמה, המשמשת עבורה מקור להשראה.
  צילום: רפי דלויה
  סצינת הפרידה של גפן וניבר
  רכילות בקטנה: סצינת הפרידה של גפן וניבר השבוע ב״רכילות בקטנה״: סטטיק מבטל הופעה, נועה קירל תורמת את התיק וגם: מה קרה כשגפן וניבר נפגשו?
  צילום מסך מאינסטגרם
  עומר חזן כובש ואנה זק עובדת על כולם
  אינסטוש: עומר חזן כובש ואנה זק עובדת על כולם נועה קירל חכמה בשמש, אסי עזר ברגע קטן של אושר ודניאל מורשת מגשים חלום עם רוני דלומי. אינסטוש, המצעד השבועי של הסלבס באינסטגרם.
  הטיפים של הכוכב לבילוי בקיץ
  הקיץ של אריאל: קבלו את הטיפים של הכוכב לבילוי בקיץ גם השבוע, אריאל לדני ביומן מיוחד בפרוגי, בו הוא חושף בפניכם החוויות האישיות, מחשבות, כיף וכל מה שרציתם לדעת עליו. והפעם: כל הטיפים שלו לבילוי מהנה בקיץ
  צילום: ראובן שניידר וענת מוסברג
  סטפן לגר נכנס לבית האח הגדול
  דייר חדש בבית? סטפן לגר נכנס לבית האח הגדול הכוכב שהוא לגמרי לא "קומסי קומסה", ייכנס לבית הכי מפורסם במדינה. מה בדיוק הוא יעשה שם? כל הפרטים
  צילום מסך מ"13 סיבות", Netflix
  הספרים שהפכו לסדרות טלוויזיה
  אקשן: הספרים שהפכו לסדרות טלוויזיה בשנים האחרונות עובדו ספרים רבים לסרטים והוקרנו על המסך הגדול וגרפו הצלחה רבה, לפעמים עוד יותר מהספר. אך גם את המסך הקטן לא שכחו וזנחו, ולא מעט ספרים עובדו אף הם לסדרות טלוויזיה מצליחות מאוד! אז אילו ספרים ברשימה?
  צילום: Cindy Ord, Jamie McCarthy/gettyimages_IL
  אשלי בנסון וקארה דלווין מתנשקות
  מאוהבות: אשלי בנסון וקארה דלווין נצפו מתנשקות אחרי שמועות רבות על מערכת היחסים המתפתחת בין השתיים, הכוכבות המאוהבות נצפו כשהן מתנשקות בלונדון
  צילום מסך מ"החממה"
  בחרו את התפקיד האהוב של שיר מורנו
  יומולדת VIP: בחרו את התפקיד האהוב של שיר מורנו לכבוד יום ההולדת של אחת הכוכבות הכי זוהרות בעולם הנוער, שיר מורנו, החלטנו לתת לכם להכריע - איזה תפקיד שלה אתם הכי אוהבים?
  צילום: דודו רצאבי
  ווייפאאוט בהנחיית דניאל מורשת ועומר דרור
  אירוע לשבוע: ווייפאאוט בהנחיית דניאל מורשת ועומר דרור החופש כבר מתחיל להתקרב לסיומו ולכן צריך לנצל כל יום בו כמו שצריך! אספנו עבורכם שלושה אירועים שיעזרו לכם להנות מהחופש בגדול!