צילום מסך מהאירוויזיון
  העונש של איסלנד על הנפת דגל פלסטין באירוויזיון
  העונש שניתן לאיסלנד על הנפת הדגל באירוויזיון אחרי שנבחרת איסלנד לאירוויזיון 2019 בתל אביב החליטה להביע דעה פוליטית בשיא משדר האירוויזיון ולהניף את דגל פלסטין, כעת הנהלת האירוויזיון החליטה להכריז על "העונש" לרשות השידור באיסלנד. אך האם יצאו בזול מדי?
  צילום: באדיבות פורום פילם
  אד אסטרה - הפקה גדולה עם עלילה קטנה מידי
  "אדם אסטרה": הפקה גדולה עם עלילה קטנה מידי שחקנים גדולים וציפיות גדולות שגרמו לנו להתאכזב. פוטנציאל גדול להצלחה אבל עלילה שלא תאמה לאורך הסרט. בואו תראו מה חשבנו על הסרט ״אד אסטרה״. ביקורת.
  צילום: אור גפן
  אליאנה תדהר עובדת על קריירה מוזיקלית
  רכילות בקטנה: אליאנה תדהר עובדת על קריירה מוזיקלית השבוע ב"רכילות בקטנה": כוכבת הנוער עברה שוב תאונת דרכים, הזוגיות הבינלאומית של הדוגמן הישראלי וגם: מי מצטרף למופע חנוכה נחשק לצד כוכבים אהובים?
  צילום: Gettyimages.IL/Ari Perilstein
  דמי לובאטו בביקור סודי בישראל
  הלם: דמי לובאטו בביקור סודי בישראל מבלי ששמנו לב, הכוכבת הבינלאומית, דמי לובאטו הגיעה לישראל לביקור סודי ונצפה במלון ובכותל המערבי בירושלים
  צילום: Francois Duhamel באדיבות yes
  איירון מן חוזר
  חדשות הקולנוע: איירון מן חוזר איירון מן חוזר ליקום של מארוול, קאסט הסרט השני של "יחידת המתאבדים" התפרסם, איזו דמות ריהאנה רוצה מאוד לשחק והאם הקלאסיקה האהובה של עולם הקולנוע תחודש?
  צילום מסך מהאינסטגרם, צילום מסך מיוטיוב
  השחקנים שעובדים גם מאחורי הקלעים
  אנשי אשכולות: השחקנים שעובדים גם מאחורי הקלעים שחקנים רבים מחליטים שהמקום שלהם הוא לא רק לפני המצלמה, אלא גם מאחוריה. אספנו עבורכם את כל הכוכבים שהתברכו בכישרונות נוספים כי למה או או שאפשר גם וגם?
  צילום: באדיבות יחסי ציבור דיסני
  אנג'ל מצטרפת לקאסט של "היורשים"?
  יחד עם דאב: אנג'ל מצטרפת לקאסט של "היורשים"? ערוץ דיסני ישראל בחר באנג'ל ברנס לייצג אותנו בכנס המשפיענים בלונדון, לפגוש את דאב קמרון ולצפות לראשונה בסרט "היורשים 3". התלווינו למסע של אנג'ל בלונדון. צפו בוולוג המיוחד!
  צילום מסך מהאינסטגרם
  השמועה אומרת ש... הכוכבים מכחישים
  מסתורי: השמועה אומרת ש... הכוכבים מכחישים שמועות רבות צצות בתקשורת על מפורסמים שממהרים להכחיש אותן, אך האם כולן שקריות? אספנו את ההכחשות הכי מוזרות ומטורפות של הכוכבים האהובים מהשנים האחרונות
  צילום מסך מהאינסטגרם, אורי טאוב
  הסלבס שנלחמים למען כולנו
  לא רק פוליטיקאים: הסלבס שנלחמים למען כולנו לרוב אנו שומעים על צעדי חברתיים מצד הפוליטיקאים, אך לא רק הם דואגים לנו ולסביבה, גם הסלבס האהובים מקדישים מזמנם על מנת להלחם על הדברים שחשובים להם
  צילום מסך מאינסטגרם
  הסלבס שהביעו דעה פוליטית
  ברוח הבחירות: הסלבס שהביעו את דעה פוליטית תקופה גדושה בפוליטיקה מגיעה לשיאה היום (ג'), עם הבחירות לכנסת ה-22 ובשיח כיום, לא מעט אמנים חוששים להביע את דעתם הפוליטית. אז מי הם המפורסמים שלמרות זאת הביעו בציבור את דעתם הפוליטית?