צילום: ניר פקין
  עם כל הרעש מסביב: בן וטיי השיקו סרט בכיכובם
  עם כל הרעש מסביב: בן וטיי השיקו סרט בכיכובם לראשונה בישראל, סרט יוטיוב של צמד הכוכבים האהובים - בן זיני וטיילור מלכוב שעוסק בחיי התהילה לצד הביקורות הנוקשות. מי הגיעו לפרגן?
  צילום: ענת מוסברג
  חבורת בלאגן חוזרת להטריף את הרשת
  ראיון ווטסאפ: חבורת בלאגן חוזרת להטריף את הרשת החבורה ששיגעה את הרשת חוזרת לוולוגים הביתיים ובגדול ועל הדרך משנה מיקום בצעד יוצא דופן. ראיון ווטסאפ מיוחד עם שרון ליברמן ושלי צירינג!
  צילום: אבי חי
  אור יעקב משמידה את תמונת המחזור שלה
  מול המצלמה: אור יעקב משמידה את תמונת המחזור שלה הצטרפנו אל סט צילומי סדרת הרשת החדשה, "ברזלים" ושמענו מהכוכבים על התלמידים שהם, הדברים שהם היו משנים במערכת החינוך וגם: אור יעקב השמידה מול המצלמה את תמונת המחזור הנוראית שלה. צפו!
  צילום מסך מעמוד הפייסבוק של עיריית תל אביב-יפו
  הלייב הארוך בהיסטוריה יוצא לדרך
  ט"ו בשבט סטייל: הלייב הארוך בהיסטוריה יוצא לדרך לכבוד ראש השנה לאילנות, הלוא הוא ט"ו בשבט, עיריית תל אביב החליטה לנסות לשבור שיא וליצור את הלייב הארוך בהיסטוריה. איך זה יקרה ואיך זה קשור לחג? כל הפרטים
  צילום: נעם פינבליט
  בן וטיי יככבו בסרט חדש
  פרסום ראשון: בן וטיי יככבו בסרט חדש לפרוגי נודע כי הצמד וכוכבי הרשת האהובים, בן זיני וטיילור מלכוב, יככבו בסרט עלילתי חדש היורכב מהלהיטים שלהם. כל הפרטים
  צילום מסך מערוץ היוטיוב של מר שיבולת
  כוכב הרשת בוולוג מיוחד על הדיכאון שחווה
  כוכב הרשת בוולוג מיוחד על הדיכאון שחווה יש עם לדבר - זה המסר שמנסה להעביר היוטיובר, "מר שיבולת" בוולוג החדש והמרגש שהעלה ובו שיתף בדיכאון אותו חווה כשהיה קטן - איתו התמודד בזכות בקשת עזרה ובתיעול האנרגיה לפתיחת ערוץ יוטיוב
  צילום: יונתן סיקלאי
  בן וטיי משתפים פעולה עם ציפי שביט
  הכי טרנדים: בן וטיי משתפים פעולה עם ציפי שביט זה היה מתבקש: השחקנית האהובה ומי שהפכה לכוכבת רשת מצליחה בשנה האחרונה, ציפי שביט, שיתפה פעולה עם הצמד הלוהט בלהיט טיק טוק חדש שיכבוש את הרשת
  צילום מסך מיוטיוב
  5 כוכבי רשת מחו"ל שאתם חייבים לעקוב אחריהם
  5 כוכבי רשת מחו"ל שאתם חייבים לעקוב אחריהם בזמן שאתם צופים בכוכבי רשת ישראלים, תרשו לנו לתת לכם את ההמלצות שלנו לכוכבי רשת בינלאומיים שהמעקב אחריהם ברשת הוא בגדר חובה. הכינו את ה-Follow!
  צילום: adobestock
  האם מגיע לכם וי כחול באינסטגרם?
  שחקו וגלו: האם מגיע לכם וי כחול באינסטגרם? אחד הדברים הכי נחשקים באינסטגרם הוא הפרופיל המאומת המוגדר באמצעות ה-"וי הכחול" אותה מעניקים האפליקציה בעיקר לאושיות רשת, אך האם מגיע גם לכם?
  צילום: אורי דוידוביץ'
  ליאל אלי עושה 7 דברים שהיא לא עשתה קודם
  גרמנו לליאל אלי לעשות 7 דברים שהיא לא עשתה קודם החלטנו לאתגר קצת את ליאל אלי ולהביא לה שבע משימות הזויות שהיא לא עשתה קודם לכן. מתוכנית בישול עם סליים, קוקו ביד אחת, אתגר טיק טוק ועד קולאז' הערצה לזוג מפורסם. אתם לגמרי חייבים לצפות!