כעת תוכלו לנסות משחקים לפני קנייתם ב-Google Play. צילום מסך מיוטיוב

כעת תוכלו לנסות משחקים לפני קנייתם ב-Google Play

אחת הסיבות שהכי מונעות אנשים מקניית משחקים שעולים כסף בחנות האפליקציות היא שאי אפשר לנסות אותם לפני הקנייה, אך כעת גוגל מוסיפה אפשרות שדרכה תוכלו לנסות את המשחקים

גוגל הציגה אמש אפשרות חדשה בחנות האפליקציות שלה, ה-Google Play Instant. מדובר באפשרות חדשה שדרכה יהיה ניתן לנסות, ללא הורדה או קנייה, משחקים שעולים כסף. תמצאו שם גם משחקים שלא עולים כסף אך גולשים היו רוצים לנסות אותם לפני שהם באמת מורידים אותם לטלפון כמו קלאש רויאל ועוד. כל מה שתצטרכו לעשות זה להיכנס לעמוד האפליקציה וללחוץ "נסה עכשיו".

עוד בערוץ הדיגיטל של פרוגי:

עם זאת, גוגל שיפרה מאוד את איזור המשחקים בחנות האפליקציות. החל מעיצוב חדש, ועוד לקטגוריות נוספות כמו "פעולה", ו-"חדש" כדי שהגולשים ימצאו טוב יותר משחק שמעניין אותם. גוגל תציג בעתיד גם סרטוני יוטיוב שקשורים למשחקים, כדי לתת עוד דרכים להתרשם ממשחקים לפני ההורדה. גוגל מדווחת כי משחקים הם סוג האפליקציות הפופולארי ביותר ושמספר המשתמשים שהורידו אפליקציה בשנה האחרונה כפול מהשנה שלפניה.

 

תוסף זה הוצג כחלק מהועידה למפתחי משחקים בסן פרנסיסקו. הועידה הזו החלה אתמול ותמשיך עד יום שישי. מדובר באירוע מפתחי המשחקים הגדול ביותר ובו למעלה מ-26 אלפי משתתפים שבאים להציג את החידוש שלהם בעולם המשחקים. גוגל מבינה שהתחום הזה רק מתפתח משנה לשנה וככל הנראה צפויים לנו עוד עדכונים בהמשך.

תגובות