בגלל הארי פוטר: מחר תוכלו לאחר לבית הספר. צילום מתוך הסרט

בגלל הארי פוטר: מחר תוכלו לאחר לבית הספר

הלילה בחצות יושק הספר החדש של "הארי פוטר" בגרסה העברית ומי שיגיע לחכות בתור יקבל אישור מיוחד לאחר מחר לבית הספר

ארבעה חודשים אחרי שהושק ברחבי העולם, הספר החדש בסדרת ספרי "הארי פוטר" מושק בגרסה העברית בישראל.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

הלילה (ד') בחצות תפתח רשת צומת ספרים שבעה סניפים ברחבי הארץ  לצורך מכירה מוקדמת של הספר החדש - "הארי פוטר והילד המקולל" בגרסה העברית. ברשת הספרים מעריכים כי צפוי תור ארוך במיוחד של ילדים ובני נוער בשלל הסניפים שירצו לרכוש ראשונים את ההיסטריה.

השקת הגרסה האנגלית
השקת הגרסה האנגלית בישראל © 

כחלק מהיערכות לתור הארוך שיימשך אל תוך הלילה, כתב אבי שומר, מנכ"ל הרשת, מכתב מיוחד למורים של התלמידים שיגיעו לעמוד בתור וייאלץ לוותר על שעות השינה ובכך גם לאחר לבית הספר. אך מי שיגיע יקבל את הפתק המיוחד כדי שלא יירשם לו חיסור או איחור.

 וזה לשון המכתב:

"למורה שלום, הילד איחר היום לבית ספר מאחר שחיכה אתמול בלילה בתור הארוך בסניף צומת ספרים כדי להיות מהראשונים שישיגו את הספר החדש של הארי פוטר בעברית. אנו בצומת ספרים דואגים ומחדדים קריאת ספרים בקרב ילדים ובני נוער התורמים להעשרת הידע, אוצר המילים טיפוח השפה העברית.

לכן אנו רואים בכך סיבה מוצדקת על מנת שלא ירשם לילד איחר".

אנחנו צופים תור ארוך אף יותר בעקבות האישור המיוחד שיחולק בסניפי צומת ספרים.

הפתק המדובר
הפתק המדובר

הספר החדש מבוסס על פי תסריט ההצגה בנושאת את אותו השם, ובניגוד לספרים האחרים - לא מדובר בספר תוצרת ג'יי קיי רולינג אלא בספר שנכתב על ידי ג'ון טיפאני וג'ק תורן. הסיפור מתרחש תשע עשרה שנים לאחר אירועי "הארי פוטר ואוצרות המוות" ומספר אודות הארי פוטר, כעת עובד משרד הקסמים, ובנו הצעיר אלבוס סוורוס פוטר.

כריכת הספר
כריכת הספר
תגובות