קריאה נעימה: הספרים שיעבירו לכם את השבת הגשומה. צילום: יחסי ציבור ידיעות ספרים

קריאה נעימה: הספרים שיעבירו לכם את השבת הגשומה

שבת גשומה יכולה להיות מאוד מבאסת ומשעממת, אבל עם התעסוקה הנכונה היא יכולה להיות דווקא מוצלחת. כדאי לנצל את הזמן בבית להתכרבלות על הספה או במיטה ורצוי גם שיהיה לכם ספר טוב ביד. המלצות לקריאה

אין כמו שבת גשומה וחורפית כדי להתכרבל על הספה או במיטה עם ספר טוב ולשקוע בעלילה. לכבוד סוף השבוע, אספנו לכם שלושה ספרים מומלצים להעביר איתם את הימימים הקרירים. 

עוד בערוץ המגזין של פרוגי

מצחיק/ג'יימס פטרסון וכריס גרבסטיין 

לגיבור הספר, ג'יימי, יש מטרה - להיות הקומיקאי הצעיר הכי מצחיק בעולם. ואומנם יש לו הרבה בדיחות לספר, אבל החיים שלו לא כל כך מצחיקים. הוא חדש בעיר ובבית הספר, גר עם הדודים שלו חסרי חוש ההומור ונאלץ גם להתמודד עם בן דודו הבריון סטיבי שמציק לו ללא הפסקה. אבל זה לא הכל - ג'ימי גם יושב בכיסא גלגלים והוא רוצה להוכיח לכולם שאפשר לעשות סטנדאפ מוצלח גם בישיבה. בשביל זה הוא נרשם לתחרות הקומיקאים הצעירים המצחיקים בעולם. אנחנו מחזיקים לו אצבעות. 

© יחסי ציבור ידיעות ספרים

בזמן שלא היית/ענבל מלכה

הספר הוא רומן נעורים המביא לקוראים קולות חדשים ולא שגרתיים. במרכז העלילה עומדת נילי שמעבירה את ימיה בודדה בביתה אפילו שהיא לא באמת לבד. אבא שלה שם, אך אינו מסוגל לצאת מהמיטה. גם בבית הספר היא כבר לא מסתובבת עם החברות שלה. הכול נראה רחוק וריק ושקט. בעוד היא שקועה בניסיונות להתמודד עם המציאות שנכפתה עליה, נער בשם רון נכנס במפתיע לחייה ומשנה הכול.

© יחסי ציבור ידיעות ספרים

היינו שקרנים/א' לוקהרט

ברוכים הבאים למשפחת סינקלר הנהדרת. אצלם אין פשעים, אין התמכרויות, ואין כישלונות מחפירים. כולם ספורטאים גבוהים ויפים, העושר עובר מדור לדור, יש להם חיוך רחב וחבטות הגשה חזקות במגרש הטניס. בקיץ המשפחה עוברת לגור על אי פרטי מול חופי מסצ'וסטס. הספר מגולל את סיפורה של קֵיידֶנס - בת למשפחת סינקלר העשירה, שמבלה כל קיץ בחברת בני דודיה על האי הפרטי של המשפחה. קיץ אחד הכול משתבש. היינו שקרנים הוא ספר מתח פסיכולוגי שיתפוס אתכם מיד ולא ירפה מכם הרבה זמם, גם אחרי הסוף המפתיע.

© יחסי ציבור ידיעות ספרים

 

 

תגובות