מדע בדיוני או רומן? כל מה שכדאי לכם לקרוא בשבת בבוקר . צילום: shutterstock

מדע בדיוני או רומן? כל מה שכדאי לכם לקרוא בשבת בבוקר

בא לכם להיסחף אחרי סיפור מרגש או אולי דווקא לשקוע בעלילת מדע בדיוני? אספנו לכם את כל הספרים המומלצים שכדאי לקרוא בשבת

אין כמו להיסחף ולשקוע בספר טוב בשבת בבוקר, בזמן שהאחים הקטנים משחקים וההורים רואים טלוויזיה. לכבוד השבת החורפית, אספנו לכם כמה המלצות לספרים שלא תרצו להפסיק לקרוא.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

"להתאהב בגרייס"/קריסטל סאתרלנד

הנרי פייג' מעולם לא היה מאוהב. הוא אמנם מחשיב את עצמו רומנטיקן חסר תקנה, אבל אהבה כזאת שעושה פרפרים בבטן טרם נקרתה בדרכו, עד שהגיע גרייס. גרייס לא נראית כמו נערת החלומות שהנרי דמיין לעצמו - היא נתמכת במקל הליכה, לובשת בגדים של בנים ונדמה שהיא מתרחצת לעיתים נדירות בלבד. אך כשהנרי נבחר לערוך את עיתון בית הספר יחד עם גרייס, הוא מגלה שהוא מתאהב בה במהירות.

© באדיבות יחסי ציבור

"לשיר"/ ויוי גרין

לילי רוס היא אולי הזמרת וכותבת השירים המצליחה ביותר בעולם, אבל הצליל היחידי שהיא שומעת עכשיו הוא הקול שמשמיע הלב שלה כשהוא נשבר. שוב זה קורה. הפעם הבחור שזורק אותה הוא ג'ד מונרו, גם הוא זמר פופולרי. חבל, הם היו זוג זוהר במיוחד. עד עכשיו, כשהיו שוברים לה את הלב, נהגה לילי לכתוב על זה שירים ולהוציא אלבום מצליח. אבל הפרידה הזאת היא פרידה אחת יותר מדי, ולילי מחליטה לברוח עם שתי חברותיה הטובות לבקתה צנועה בכפר דייגים קטן. היא עוזבת את ניו יורק, את התוכניות לסיבוב הופעות ענקי, את המעריצים ואת טורי הרכילות לטובת עיירה מנומנמת שבה אף אחד לא מתרשם במיוחד מלילי רוס המפורסמת. האם היא תצליח לחלץ את לילי האמיתית מתחת לשכבות האיפור והזוהר? ואיך ישתלב בתוכניות נואל ברדלי, דייג צעיר בעל חיוך כובש?

© באדיבות יחסי ציבור

"צבע אש"/ ג'ני ולנטיין

החיים של אייריס הם ההפך הגמור מכל מה שהיא מאמינה ורוצה. אמא שלה רודפת בצע ומרוכזת בעצמה, אביה החורג שטחי ויהיר. בנוסף לכל זה היא גם נאלצת לעבור לגור בלונדון ולהיפרד מהחבר הכי טוב שלה, תרסטון, כי היא הציתה שריפה בארצות הברית שכמעט הביאה למאסרה. הכל משתה כשאייריס מגלה שאביה הביולוגי גוסס, ולמרות שלא היו בקשר במשך שנים, לאט לאט הוא מתחיל להיבנות מחדש.  בשיחות הרבות בניהם נחשפים שודות ושקרים הצובעים את השגרה האפורה בגוונים בוערים.  

© באדיבות יחסי ציבור

"ארץ האגדות - מסעותיו של הסופר"/ כריס קולפר

כוכב "glee" יצר עולם חדש שבו סיפורי האגדות קמים לתחייה. "מסעותיו של הסופר" הוא הספר הרביעי בסדרה שזכתה להצלחה רבה ברחבי העולם. הפעם, נאלצים הגיבורים, קונר ואלכס, להתמודד בקרב המכריע מול האיש עם המסכה כדי להציל את ארץ האגדות. אך נדמה כי הפעם המשימה העומדת בפניהם היא בלתי אפשרית. כדי לעצור את האיש עם המסכה עליהם לגייס צבא בלתי מנוצח שיצליח לגבור על צב הנבלים הספרותיים שאסף. התאומים יוצאים למסע איסוף חיילים שיעזרו להם במשימה, אך בנתיים נרקמת תכנית מסוכנת אפילו יותר - תכנית שעלולה לשנות את גורל ארץ האגדות והעולם האחר לנצח.  

© באדיבות יחסי ציבור

 

תגובות