תתאפשר צפייה טלוויזיונית בסרטים שהוקרנו עד השבוע בקולנוע. צילום: fotolia

תתאפשר צפייה טלוויזיונית בסרטים שהוקרנו עד השבוע בקולנוע

שיתוף פעולה בין חברות השידור לבין חברות הפצת סרטים, יאפשר לראשונה צפייה ב-VOD בסרטים שהוקרנו עד יום חמישי האחרון בבתי הקולנוע, שנסגרו בשל הקורונה

הקורונה אולי משפיעה על יציאתנו מחוץ לבית, אך חברות הטלוויזיה והתקשורת ממשיכות לדאוג שיהיה במה לצפות גם על המסך מבלי לצאת החוצה. בתחילת השבוע הוכרז על איסור התקהלות של יותר מעשרה אנשים, מצב שלא מאפשר (בין היתר) הקרנות סרטים באולמות הקולנוע - וסרטים רבים ומדוברים שעלו לאחרונה, אליהם רצה הקהל להגיע - נאלצו להפסיק באופן מיידי. כעת, yes, HOT וסלקוםtv יצאו במהלך חריג ומיוחד, ולראשונה תאפשר לכם לצפות באותם הסרטים מהבית.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

מדובר בעלייה לשירות ה-VOD של החברות, ולכן לא מדובר בהקרנה חינמית (כפי שעשו עם לא מעט קטגוריות וערוצים חדשים גם ב/yes, סלקוםtv וגם בחברת HOT) אלא בתשלום של 24.9 ש"ח לכל סרט ב-yes ו-HOT לעומת 19.9 בסלקוםtv. בין הסרטים המדוברים שיעלו בימים הקרובים לשירות: "1917", "ג'ודי", "הפרידה", "יוצאים מן הכלל", הסרטים הישראלים: "מאמי" ו"עיניים שלי", "הצלם ממומבאי", "פרשת המים", "נפילת אימפריית הכסף", סרטי ילדים מדובבים כמו: "ויק ההורס" ו"חבורת חיות המחמד" (בדיבובו של אוראל צברי) ונוספים. 

 

 

תגובות