מדונה דחתה הופעתה בישראל ביומיים. מדונה על הבמה. צילום: פייסבוק

מדונה דחתה הופעתה בישראל ביומיים

ראשוני: הופעתה של הזמרת מדונה, תידחה ביומיים ותתקיים במקום ב-29 לחודש מאי, יומיים לאחר מכן. קניתם כרטיסים ואתם בלחץ מה יקרה? תהיו רגועים יש תשובות להכל

המופע של מדונה בישראל שאמור היה להתקיים ב-29 במאי, נדחה ביומיים, ויתקיים ב-31 במאי. לכל מי שרכש כרטיסים, אתר "פרוגי" מביא את כל הפרטים באשר לשינוי התאריכים, ההחזר הכספי למי שלא יוכל להגיע במועד החדש וכן השינוי במקומות המופע למי שרכש כרטיסים מראש למופע ב-31 במאי.

לדברי חברת ההפקה, כל הכרטיסים למופע הבכורה שתוכנן ל- 29 במאי, ונדחה כאמור ליום 31 במאי,  יכובדו ללא צורך להחליפם, שכן מקומות הישיבה המסומנים יוותרו זהים.

רוכשי כרטיסים שאינם יכולים להגיע למופע הבכורה במועדו החדש, יוכלו לקבל החזר כספי מלא בנקודות המכירה, החל מיום ראשון ה- 29 באפריל ולא יאוחר מיום א' ה- 20 במאי. 

מי שרכשו כרטיסים מראש למופע של ה- 31 במאי, מתבקשים לפנות לנקודות המכירה ולהחליף את הכרטיסים ואת מקומות הישיבה על מנת שיהיו תקפים למופע הבכורה  או לחלופין למי שירצה בכך לקבל החזר כספי מלא, וזאת החל מיום א' ה- 29 באפריל ועד ה- 20 במאי לכל המאוחר.

החלפת הכרטיסים או החזרתם תיעשה בנקודות המכירה בהם נרכשו בלבד, ובאותו אמצעי תשלום שבאמצעותו שולמו.  מי שטרם אספו כרטיסים יכולים לבצע את ההחלפה או החזר כספי בטלפון עם משרד הכרטיסים הרלוונטי. הכרטיסים המוחלפים יהיו במקומות שווי ערך לכרטיסים המקוריים.

תגובות