כנס דור ה-Z: מי הם הצעירים הכי מצליחים בארץ?. צילום: fotolia

כנס דור ה-Z: מי הם הצעירים הכי מצליחים בארץ?

העולם שייך לצעירים וזה כבר ידוע. אנחנו משפיעים, מרגשים ומתקדמים בצעדי ענק. כנס עצמאי עבור דור ה-Z יתקיים בחודש הבא ומנכ"ל אתר הנוער פרוגי הוא אחד מהדוברים בכנס. בין הדוברים בכנס - ליאל אלי (כוכבת אינסטגרם), אורי צרור (איש יחסי הציבור הצעיר בישראל) ועוד • גולשי פרוגי מקבלים 30% הנחה, אז למה אתם מחכים?

ילידי דור ה-Z, או יותר נכון - שנתון 95' ומעלה יהווה כ-40% מכלל הצרכנים עד שנת 202 ויהווה כ-35% משוק העבודה - מדובר בזן חדש של לקוחות שמצריך אסטרטגיות שיווק זהירות ומתוחכמות, או אם תרצו, זן חדש של עובדים שאכפת להם מערכים אחרים כמו הנאה, ריגוש ותחושות שייכות על פני ביטחון כלכלי.

על מנת לעלות על סדר היום את הכוח הרב שיש לנוער בישראל בדגש על דור ה-Z, ב-10 באפריל 2019 יתקיים "כנס דור ה-Z" שהינו יוזמה עצמאית של שלושה צעירים שהחליטו להביא לידי ביטוי ובאור הזרקורים את דור ה-Z. כדי לשמור ולהבטיח את מקומכם בכנס, יש להיכנס לפה ולהזמין כרטיסים. גולשי פרוגי נהנים מ-30% הנחה אז מהרו להירשם!

עוד בערוץ הבידור: 

הכנס שאליו עתידים להגיע קרוב ל-300 אנשים, בהם בני נוער, אנשי יחסי ציבור, פרסום ואנשי HR, יארח בכנס דוברים ממגוון רחב של תחומים והצלחות, בהם היוטיוברית המצליחה אור יעקב, המפיק ואיש יחסי הציבור הצעיר בישראל אורי צרור, כוכבת האינסטגרם ליאל אלי, מנכ"ל אתר הנוער פרוגי אלון אלבכרי (גילוי נאות, הוא משלנו!) ועוד דוברים נוספים.

במהלך הכנס יוקמו דוכנים שונים של בעלי עסקים צעירים ובהם קונדיטור, סליימרית, מדפיסה בתלת-מימד, בעל עסק למכירת ממרחים - וכולם תלמידים בעלי עסק צעיר. הכנס יעסוק עוד בשיווק לצעירים, מה עושה להם את זה ומה לא, בהעסקת צעירים - העולם מחכה לכם ורוצה להכיר אתכם, על יזמות ותעוזה צעירה.

בין המשתתפים
בין הדוברים

במהלך הכנס יתקיים פאנל משפיעני רשת ויוטיוברים כאמור עם ליאל אלי, דוד סער, אור יעקב, מלי אלקובי ועוד, שאותם תוכלו לשאול הכל. בסוף האירוע מחכה לכם חידון מפתיע על דור ה-Z. מפיקי האירוע כמו גם המשתתפים בו -  צעירים משפיענים וחזקים, ביניהם נועה הילזנרט יזמת חברתית, כותבת, מרצה, דוברת דור ה-Z וחוקרת חינוך ויצירתיות. ירין יחזקאל - בן 23, מעורכי "חיילים מצייצים", בעל משרד הפרסום Young הפונה לצעירים,  ניהל את תקציב השיווק של סדרת האינסטגרם המוצלחת לצעירים "אינסטה בייב".

מפיקי האירוע
נציגים ממפיקי האירוע © צילום: עדי כהן, ללא קרדיט

מעוניינים לבוא גם ולהתרשם מכנס דור ה-Z? אנחנו נהיה שם ואנחנו מחכים לכם! מיוחד לגולשי פרוגי, ישנו קוד הטבה ייחודי בסך 30% (הקוד wow30). להזמנת כרטיס לאירוע לחצו כאן.

תגובות