נואה סנטינאו מדבר על הזוגיות, המעריצות וחיי התהילה. צילום: gettyimges.IL/JC Olivera

נואה סנטינאו מדבר על הזוגיות, המעריצות וחיי התהילה

הוא הפך לאחד מכוכבי הנוער החמים בעולם וכעת, יחד עם שחרור סרט ההמשך של ,לכל הנערים שאהבי", הוא מדבר בגילוי לב על חיי התהילה שהחלו באופן פתאומי, המעריצות שמאוכזבות מהזוגיות שלו ולמה לא באמת אכפת לו לגלם תפקיד קצת שונה

אליל הנערות הבינלאומי, נואה סנטינאו כובש שער חדש של מגזין "BAZAR" המלווה בראיון מיוחד עם הכוכב לרגל יציאת הסרט "לכל הנערים שאהבתי 2" בכיכובו.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

סנטינאו סיפר כי הוא רואה בפרסום שלו "יותר ברכה מאשר קללה" הואו עדיין מנסה להבין את חיי התהילה והאם ישפיעו על חייו בטווח הרחוק אך הדגיש: "בתקופת זמן הזאת אני מנסה להינות מכל רגע ורגע".

בנוסף, דיבר לראשונה על הזוגיות מזה עשרה חודשים עם הדוגמנית אלכסיס רן, אותה חשף רק לאחרונה בחשבון האינסטגרם שלו באופן רשמי. סנטינאו חשף כי הוא ואלכסיס הכירו במהלך חופשה עם חברים משותפים וגילו שיש להם המון במשותף ומאז ועד עכשיו הם הכי מאושרים ומאוהבים לדבריו.

הסלפי איתו יצאו לאור
הסלפי איתו יצאו לאור © צילום מסך מאינסטגרם @ncentineo

מעריצים (ומעריצות) רבים היו די שבורי לב מהכרזת הזוגיות של סנטינאו ומעצם העובדה שהוא כבר לא "הרווק הנחשק" שהוא היה בעבורם. הכוכב לא הביע דאגה לגבי מה שיקרה עם רמת הפרסום והתדמית הציבורית שלו בעקבות הזוגיות ואף טען שהוא לא יהסס לקחת פרויקטים בהם הוא כבר לא יגלם את תפקיד "כובש הלבבות".

לא רק שובה לב
לא רק שובה לב © מתוך "הדייט המושלם", NETFLIX

עוד מוסיף הכוכב: "לא באמת אכפת לי באיזו דרך ייחשפו אליי או למה יאהבו אותי, אם בעקבות החשיפה שלהם אליי אני עוזר להם בדרך כלשהי - זה לגמרי שווה את זה. גיליתי שהדבר היחיד שחשוב באמת הוא איך אתה גורם לאנשים להרגיש".

תגובות