הבלשית גומז: סלינה עזרה לפתור מקרה רצח . צילום: צילום: gettyimages_IL/Rich Fury

הבלשית גומז: סלינה עזרה לפתור מקרה רצח

בזמן שבסוף השבוע האחרון אתם בטח נמנמתם על הספה או אכלתם מלא חטיפים תוך כדי בינג' בנטפליקס, סלינה גומז עזרה למשטרה לפתור מקרה רצח

תגידו שלום לבלשית החדשה בטח - בלשית סלינה גומז ממחלקת הרצח. כן, כן, הכוכבת עזרה לפתור מקרה רצח אמיתי שלא פוענח זמן רב. הסיטואציה המוזרה הזאת קרתה במהלך ביקור של השתיים בשיקאגו. כחלק מסיור התיירות שהן ערכו, הן לקחו חלק גם ב-CrimeCon שזה כמו קומיקון (פסטיבל הקומיקס), רק כזה שמתמקד בפשעים. קירפי - כן? אבל, אנחנו לא שופטים אף אחד.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

גומז ואמא שלה, בילו במהלך סוף השבוע האחרון בפסטיבל וביחד עם עוד מאות אנשים הן הצליחו לפתור את מקרה התעלומה ולהביא קצת נחת ושלווה למשפחת הקורבן. הזמרת ואמה עזרו לפענח את מקרה הרצח של קורט סובה, שנעלם בלילה של ה-23 באוקטובר, 1981, 11 שנים לפני שגומז בכלל נולדה. סובה נעלם בזמן שהיה בדרכו למסיבה, וגופתו נמצאה חמישה ימים מאוחר יותר. 

לפי האתר הרשמי של CrimeCon, גומז, אמה ושאר המשתתפים עבדו על המקרה הזה, שנבחר במיוחד עבור האירוע הזה. את החקירה הוביל החוקר הראשי. כל המשתתפים עברו על הראיות, על התיק של המקרה ועל שאלות המפתח שנשארו ללא תשובות ופתרון. 

 

תגובות