הסלבס שהיינו מכניסים לממשלה. קשת 12, אינסטגרם, רפי דלויה

הסלבס שהיינו מכניסים לממשלה

בעולם יש מגמה שהולכת וגדלה של סלבס אשר מחליטים להיכנס לפוליטיקה, ולכן - חשבנו על עוד כמה שמות שיכולים להתאים לממשלה

נשיא אוקראינה, ולדימיר זלנסקי, הוא שם די חדש בעולם הפוליטי וכבר נבחר לתפקיד כה חשוב ולתקופה הסוערת והכואבת במדינה שלו. זלנסקי החל את דרכו בכלל כשחקן ובדרן (ואף השתתף ב"רוקדים עם כוכבים") וגילם בעברו את נשיא אוקראינה בסדרה פוליטית על המסך (מה שעשה לו חשק לעשות את זה 'על אמת'). לכן, חשבנו אילו עוד שחקנים וכוכבי עולם הבידור יכולים להתאים לפוליטיקה!

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

שרי התרבות - לי ואליאנה

הזוג המושלם יכולים לנהל יחד את התרבות, יש להם את היכולת, הרצינות, האהבה למקצוע, ההבנה והכי חשובים  -את אהבת הקהל ותמיכתם המלאה.

© רומא נרום, מתוך ערוץ היוטיוב של לי בירן

רותם סלע - השרה לשוויון מגדרי

אחרי הראיון של רותם סלע בשבוע שעבר, אי אפשר להתעלם מהשיח על העצמה נשית שהיא הביאה איתה. בראיון דיברה על כך שהיא יודעת כמה היא שווה ומתעקשת לקבל שכר בדיוק כמו הגברים. רותם עצמה נמצאת כסמל לכח והיא מבין המגישות היחידות בפריים טיים הישראלי והמזוהה ביותר.

© rotemsela1@ אינסטגרם

ראש הממשלה - ישראל קטורזה

אם באוקראינה ראינו הוכחה לקומיקאי שמצליח להגיע עד למשרה החשובה ביותר במדינה, למה שלא יהיה כאן אחד כזה משלנו? קטורזה אהוב על כולם, תמיד כיף להקשיב לו והיי! יש לו גם את השם הנכון לתפקיד!

© קשת 12

שרת הבטחון - אופירה אסייג

קודם כל - הגיע הזמן לאישה בתפקיד! ואם כבר מישהי שיודעת להיכנס באויבים שלנו, זאת מי שיודעת ליהכנס באויבים שלה-  אופירה אסייג. חוץ מזה, בשבוע האחרון היא לא הפסיקה להגיד בתקשורת שהיא מנסה ליצור קשר עם פוטין. מעניין!

© רפי דלויה, יחסי ציבור

שרת התקשורת - מעיין אדם

היא מבינה דבר או שניים בפוליטיקה, היא יודעת להתנסח ולא מתנצלת, היא חיית תקשורת ויודעת להלחם על מה שחשוב לה, ואם יש מישהי שעשויה להתאים לתפקיד זו לגמרי היא. מה דעתכם על שרת התקשורת מעיין אדם?

© צילום: ענת מוסברג

השרה להגנת הסביבה - דנית גרינברג

התלבטנו בין דני רופ לבין דנית, אבל החלטנו להעניק את התפקיד לדנית שבשנה האחרונה לא הפסיקה לדברר את מזג האוויר. נכון, אנחנו יודעים שזה לא מספיק כדי להחזיק בתואר שרה, אבל היי! היא עשויה להפתיע.

© מתוך אינסטגרם @danitgreenberg

 

 

 

 

 

תגובות