בלעדי: הגימיק של האח הגדול 4: חתונה.

בלעדי: הגימיק של האח הגדול 4: חתונה

בעוד ימים ספורים תחל העונה הרביעית של תכנית הריאליטי "האח הגדול". השנה ישנו גימיק, שעוד לא נראה כמוהו - אחת מהדיירות, שצפויות להיכנס לבית היא כלה, שבדיוק תחגוג את חתונתה

בעוד ימים ספורים תחל העונה הרביעית של תכנית הריאליטי "האח הגדול", בזכיינית ערוץ 2, "קשת".

למערכת "פרוגי" נודע היום (ד') כי בערב פתיחת העונה תיכנס לבית בנוה אילן כלה, שתגיע היישר מחתונתה.

כבכל שנה, גם העונה חיפשו בהפקת התוכנית את הדייר שיעורר עניין רב עם כניסתו לבית. הפעם החליטו בהפקה ללכת על כלה שתיכנס לבית מיד לאחר טקס החופה, אם לא יהיה שינוי ברגע האחרון, בשעה 22:30, מיד לאחר החופה וארוחת הערב ובאמצע שלב הריקודים, תודיע הכלה לאורחים כי היא נפרדת מהם ונכנסת לבית בנוה אילן.

צוות ההפקה ילווה אותה לאורך היום ויציג עצמו כצוות המצלם את האירוע עבור בני הזוג. בעלה, צפוי להישאר מחוץ לווילה ולהמתין לה עד אשר תודח מהתוכנית עוד נודע ל"פרוגי" כי שמה של הכלה הוא בטי (השם המלא שמור במערכת), תושבת צפון הארץ שאף הודיעה למקורביה כי "הולכת להיות חתונה נדירה", אך לא סיפרה במה מדובר. בתמורה לפרידה של הכלה הטריה מבעלה, תשלם הפקת התוכנית את עלות החתונה.

כזכור, זו אינה הפעם הראשונה בה משתמשים בהפקה ב"גימקים" לפתיחת העונה. בשנה שעברה היו אלה התאומות הזהות רינת ושירן גיטר שהצליחו לבלבל את דיירי הבית ולפני כשנתיים היו אלה בני הזוג מוטי ומעיין חודדה, עליהם נאסר לספר כי הם נשואים.

העניין הרב שמעוררת התוכנית, לא פסח עליה גם השנה עד כה הופצו סרטוני אודישנים, נפרץ חשבון הפייסבוק של אחד מבכירי ההפקה ואף יצאה שמועה על כך שהבלוגר עומרי חיון צפוי להיכנס לבית "האח הגדול".

התשובות לכל השמועות - בעוד כעשרה ימים.

טרם נתקבלה תגובה מזכיינית ערוץ 2, "קשת".

>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פרוגי

תגובות