הישרדות VIP: ישראל אוגלבו פותח דף חדש. רשת 13

הישרדות VIP: ישראל אוגלבו פותח דף חדש

אלה איילון ממשיכה לצאת רע במקום להתמתן, בני וישראל מתחלפים בגלל ליטל ונהנים - מהלך שמתגלה כחכם במיוחד, עכשיו הם רק צריכים לנצל אותו בהתאם

בוקר טוב לישראל, שהתעורר על החיים שלו והבין שלא רק הוא "נחשוש", בשפתה של סמדג'ה. אחרי מועצת שבט טעונה במיוחד, ישראל הבין שהיא לא היחידי שחושב על מהלכים ואסטרטגיות ולמעשה הוא נמצא הרחק מאחור והגיע הזמן שלו לפעול ומהר אחרת הוא יעוף מהר לבקתה לשמור עליה עם אילנוש.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

ברור לכולנו שהמשחק הזה מלא אמוציות, אבל לפעמים, רק לפעמים - עדיף רגע לשתוק מאשר לפלוט שטויות. זה בדיוק מה שלמדה אלה איילון על בשרה. נתחיל מזה שהדוגמנית פרסמה בימים האחרונים שורת סטוריז שמביעים את אהבתה לדוד ואת העובדה שהיא מתנצלת על האמירות שלה. אבל כל זה לא היה יכול להימנע אם היא רק הייתה חושבת לרגע לפני שהייתה מטיחה בדוד עלבונות. וזה כרגע לא משנה מי צודק ומי לא, בכל זאת צריך לדעת מתי ואיך לריב ומתי לעצור גם. 

עכשיו, אני לא אטומה. כולם על האי רעבים, עייפים וחבולים. לכולם קשה וכל אחד מנסה לעשות את המיטב שלו, אבל אלה לא השכילה להבין שההגדרה של "מפונקת" לא רק מתייחסת למי שוטף כלים או מי מביא עצים למדורה וכמה. זה כל הוייב שלך נשמה, את מדברת בצורה מפונקת, את מרוכזת בעצמך וזה לגמרי מעיד על היותך מפונקת ואת בוכה לבד בצד ומחפשת חיבוק מ"אבא" אסי כמו ילדה מפונקת וזה בסדר. זאת מי שאת, רק אל תתכחשי לזה.  

© רשת 13

ואז ליטל ואסי הלכו לבקתה ובהתחלה תפסתי את הראש וחשבתי לעצמי "איזו מטופשת ליטל". אבל לא, הבחורה גאונה וכך גם אסי. כל אחד פעל יפה למען השבט שלו. בני היה צריך להתרחק קצת מאלה ולקבל שוב קצת יחס ותשומת לב ואילו ישראל היה חייב להתרחק בדחיפות מהשבט שלו. ההתנצלות של ישראל והחיבור שלו לאסי לרגב (שיצא מלך) יכולה לקדם אותו מאוד במשחק אם הם שלושתם ישכילו לשחק כמו שצריך.  

מילה לסיום: לא פייר לשים את גוליית מול "פשוטי העם" במשימת שאיבת מיץ בחלילית, אה סליחה - קשית. זה פשוט לא כוחות.

© רשת 13
תגובות