הישרדות: אילנה היא המנצחת הגדולה של הפרק. מתוך הישרדות, רשת 13

הישרדות: אילנה היא המנצחת הגדולה של הפרק

משתה איחוד השבטים הביא איתו המון יין, דגים וריכולים. אבל כמובן מה שבאמת עניין אותנו זה מי יחזור לשבט? כבר מהשלב הראשון היה ברור שעידו לוקח את המשימה, זה אפילו לא היה נראה שהוא מתאמץ. אבל בסופו של דבר, אילנה היא המנצחת האמתית שהצליחה להוכיח לכולם כמה היא חזקה ומלאת רוח קרב וכל זה בלי להתלכלך ולריב עם השורדים האחרים

שלב האיחוד הגיע וכדי לחגוג את המאורע לו כולם חיכו מהרגע שכף רגלם נחתה על האי - ההפקה הביאה דגים היישר מישראל. סתם, נראה לכם??? ברור כשמש שהדגים מהפיליפינים. אבל זו לא מטרת הטור, אז נתקדם חזרה לעיניינו. איפה היינו? אה, כן. מסיבת איחוד. חברי שבט "אנטינג אנטינג" מאחדים כוחות, שבטים ומחסה עם שבט "קפרה" וביחד כולם נקראים שבט "טונדו". 

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

אז בעוד ששבט טונדו צוהל, שמח ובעיקר ממלא את קיבתו בעוד ועוד ועוד דגים (שרק עשו לי חשק לסטייק, מודה), שלושת המודחים - אילנה, עידו ודוד מספקים את השואו. השלושה ניצבו על במה גבוה כשהם צריכים להחזיק כתר ולא להפיל אותו. עכשיו, דמיינו רגע את הסיטואציה - השלושה עומדים במבחן פיזי כשמול הפנים שלהם שאר השורדים אוכלים, צוחקים ומרכלים. רק לי הייתה תחוה לא נעימה לראות את כל זה? ועוד בסוף כשלא הביאו לאילנה קצת אוכל, אחרי שהיא החזיקה את הידיים למעלה יותר משעה? לא יפה ולא חברי.

© מתוך הישרדות, רשת 13

ובעוד השלושה נלחמים על מקומם חזרה, אלה מתחבקת עם ישראל וליטל ובכך חושפת למי היא באמת נאמנה. אבל מה שיותר הפריע לי זה קריאות העידוד של ישראל וליטל אל אילנה. אם אני זוכרת נכון אילנה וישראל לא הסתדרו טוב? אז מה קרה פתאום? מה שקרה הוא שעידו עומד ממש לידה והם ממש לא רוצים אותו במשחק (זהירות ספויילר - לא עבד להם, הוא חזר).  אז קריאות העידוד לא היו כי הם מאוד רוצים את אילנה חזרה, אלא כי הם ממש לא רצו את עידו - אבל זה חזר להם כמו בומרנג לפרצוף.

אבל, שלא תבינו לא נכון - לאילנה לגמרי היו מגיעות כל מילות העידוד והשבח. האישה הזאת נלחמה חזק והוכיחה את הרצון שלה לחזור למשחק. היא הוכיחה שיש לה רוח קרב ורצון אמיתי, וכפרס - היא נשלחה שוב להיות לבדה בבקתה. אולי כבר היה עדיף שיגאלו אותה מיסורייה ובדידותה, שמעתי שבווילת המודחים עושים חיים ואוכלים שניצלים.  

© מתוך הישרדות, רשת 13

אבל אולי, רק אולי, הבקתה עשתה שירות טוב לאילנה. העונה מלאה בריבים, קללות, אמירות גזעניות, בגידות, בריתות, תחנונים ובכי. אין כמעט אחד שיכול לצאת מהעונה הזאת עם תדמית נקייה ואהובה. אז אולי דווקא העובדה שאילנה לא מתעסקת בכל זה תורמת לה. בתחילת העונה היא עצבנה אותי ואפילו מאוד, אבל עכשיו? עכשיו היא גברת נחמדה שיושבת בבקתה וסוגרת בריתות עם כולם במקום להיות על האי ולהתלכלך עם כולם...   

נ.ב - איזה כיף היה לראות את כולם פורקים כל עול, שמחים ורוקדים.

תגובות