תוכניות ילדים ונוער מומלצות. גיא כושי ויריב פיין, באדיבות yes

תוכניות ילדים ונוער מומלצות

מחפשים תוכן מיוחד לצפייה עבור ילדים ונוער? קבלו כמה המלצות חמות במיוחד!

בשיתוף עם stingtv

תוכן שיווקי

זה לא סוד שהילדים שלנו מבלים זמן רב מול המסכים, ובניגוד למה שנהוג לחשוב – לא מדובר בהכרח בהרגל רע, כל עוד הוא תחום בזמן ומוגבל לתכנים הנכונים והמתאימים. בדיוק מסיבה זו, ריכזנו לכם שלוש סדרות ילדים ונוער מומלצות, אשר יעסיקו את הילדים שלכם ואולי אפילו ילמדו אותם משהו חדש.

פלמ"ח

"פלמ"ח" היא סדרת נוער ישראלית מרתקת, שעלילתה מתרחשת אי שם ב-1946, בדיוק שנתיים לפני קום המדינה. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של אלינור ואמיל – אח ואחות שהעפילו לארץ באופן בלתי חוקי. השניים פוגשים בחבורת "צברים" שמצילה אותם מהצבא הבריטי, מצטרפים להכשרה של הפלמ"ח ונלחמים יחד עם הצברים לטובת הקמת המדינה, על כל הסכנות שכרוכות בכך. בסדרה מוזכרים אירועים היסטוריים אמיתיים, כמו למשל "השבת השחורה", "ליל הגשרים", אוניות מעפילים ועוד, כמו גם דמויות היסטוריות אמיתיות שלקחו חלק בהקמת המדינה – ובכלל זה יצחק שמיר, יצחק רבין, יגאל אלון ומנחם בגין. מדובר בסדרת דרמה-הרפתקאות שונה וייחודית, אשר תסייע לילדיכם להבין את הלך הרוח ערב הקמת המדינה, ותאפשר להם ללמוד לא מעט עובדות היסטוריות על אותה תקופה.

© ערן כהן, באדיבות yes

החממה

"החממה" היא סדרה העוקבת אחר בני נוער שלומדים בבית ספר למנהיגות, אשר פועל גם במתכונת של פנימייה וממוקם על שפת הכנרת. מדובר בסדרת מתח מצליחה לנוער, אשר שודרה גם בבריטניה ודובבה למספר שפות שונות. בני הנוער הלומדים בפנימייה – נערים מבריקים, מוכשרים וספורטיביים – מגלים שמאחורי החזות התמימה והפסטורלית של בית הספר, מסתתרת מזימה לא פחות מנוראית, ומחליטים לחקור את העניין יחד. לצורך העניין, הם מקימים חבורה בשם "גלאפגוס", אשר מצליחה לסכל את המזימה בסופו של דבר, אך שבים ומתמודדים עם לא מעט מזימות שפוקדות אותם ואת הפנימייה, תוך שהם חווים אהבות חדשות ומשברים שמאפיינים את גיל הנעורים. לסדרה שלוש עונות, כאשר בסוף העונה השלישית, בני הנוער למעשה מסיימים את לימודיהם בפנימייה. מדובר בסדרה המכילה לא מעט טוויסטים מעניינים, שללא ספק יותירו את הילדים שלכם מרותקים למסך.

© באדיבות yes


גיבור אמיתי

"גיבור אמיתי" היא סדרת קומדיה העוקבת אחר דמותה של אמה גרין – תסריטאית מצליחה שכתבה סדרת פנטזיה בשם "הלוחם", אשר הפכה ללהיט טלוויזיוני בישראל. כאשר אמה הורגת את הדמות הראשית שלה בעונה השישית של "הלוחם", דמות זו מגיחה לפתע בחיים עצמם, בתל אביב, תוך שהיא עוטה שריון ומדברת בעברית. אמה, חבריה, ושותפיה לסדרה "הלוחם" נאלצים להתמודד עם המצב המיוחד, תוך התמודדות עם חייהם האישיים. מדובר בסדרת קומדיה מרתקת לכל המשפחה, ממנה תוכלו ליהנות יחד עם ילדיכם.

© באדיבות yes KidZ