הסדרות הארוכות שכיף לצפות בהן. רפי דלויה, אסנת רום

הסדרות הארוכות שכיף לצפות בהן

מכירים את הסדרות הארוכות שאתם לא מבינים איך אתם עדיין צופים בהן בשקיקה למרות כמות הפרקים או העונות? קבלו את הסדרות הארוכות שכיף לצפות בהן!

אנחנו כצופים, בדרך כלל לא אוהבים לצפות בסדרות ארוכות... זה מעייף וקל מאוד להתייאש באמצע. יחד עם זאת ישנן מספר סדרות שלמרות שהן ארוכות באופן בולט, הן עדיין סוחפות אחריהן מספר גדול של מעריצים ונחשבות לפופולריות למדי. קבלו את המצטיינות שלנו!

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

כמעט מלאכים

טלנובלות ידועות בכך שהן לא קצרות בכלל (בלשון המעטה) ו"כמעט מלאכים" לא יוצאת דופן בעניין הזה. לראייה, לסדרה יש 579 פרקים. עם זאת, זה לא מנע ממנה להיות אחת הסדרות היותר אהובות על ילדים ובני נוער רבים בזמן שידורה.

© רפי דלויה

האנטומיה של גריי

אחת הסדרות ה׳ידועות לשמצה׳ בשל עונותיה הרבות היא "האנטומיה של גריי". לסדרה לא פחות מ-17 עונות ועונה 18 שבדרך. למרות שאולי הייתם מצפים שלאנשים ימאס בשלב מסוים ממרדית' גריי וקורותיה, למרבה ההפתעה לא כך הדבר ונראה שמבחינת המעריצים קיים רצון שהסדרה תמשיך לנצח. מה שנקרא, עד 120...

© ABC באדיבות yes

על טבעי

לצופים שאוהבים על טבעי ופנטזיה, אך גם טיפוסים של סדרות ארוכות - אנו בטוחים שתאהבו את הסדרה הזו מכיוון שהיא במיוחד בשבילכם! הסדרה עוסקת בצמד אחים ומאבקם בעל טבעי. היא אומנם ארוכה, אבל יש לה קהל מעריצים עצום למדי ברחבי העולם.

הכלה מאיסטנבול

מי מאיתנו לא זוכר את התקופה ההיא בה נראה שכולם, אבל ממש כולם, צפו בטלנובלה הטורקית המצליחה: "הכלה מאיסטנבול". הסדרה הטורקית שאיכשהו הצליחה לכבוש כמות עצומה של צופים מרחבי העולם ומישראל אמנם ארוכה ביותר, כיאה לטלנובלה אבל בהתחשב בהצלחתה בהחלט יש לה מקום של כבוד ברשימתנו.

 

השיר שלנו

הטלנובלה המצליחה מאת אורי גרוס שאגב גם זוכה בתואר "הסדרה הישראלית הארוכה ביותר", מתהדרת בלא פחות מ-361 פרקים בארבע עונות. למרות שהסדרה הסתיימה לפני כמעט 14 שנה היא עדיין רלוונטית ומעניינת צופים רבים שנשענים על הנוסטלגיה ומתפללים לאיחוד.

© באדיבות yes וטדי הפקות

מקום של כבוד גם לסדרות נוספות מצליחות ואהובות מישראל כמו: הפיג׳מות שכללה תשע עונות ו-223 פרקים, וסברי מרנן עם שבע עונות ו-243 פרקים (לא כולל העונות שצולמו וטרם שודרו על המסך)

© יוסי צבקר, יחסי ציבור
תגובות