קיילי, מאחורייך: קנדל ג'נר עובדת על מותג ביוטי משלה. צילום: Gettyimages.IL/Dimitrios Kambouris

קיילי, מאחורייך: קנדל ג'נר עובדת על מותג ביוטי משלה

הסופרמודל הולכת בעקבות אחיותיה ועל פי הדיווחים, בימים אלו היא עושה את צעדיה הראשונים בעולם הטיפוח כאשר היא שוקדת על ליין איפור משלה

כבר שנים שקנדל ג'נר נחשבת לאחת מהדוגמניות המובילות בתעשייה ובשנה האחרונה היא אף הוכרזה כדוגמנית המרוויחה ביותר. אלא שכעת ג'נר לוקחת את החיבור הטבעי שלה עם עולם הגלאם - והיא עובדת על מותג ביוטי משלה, שיכלול מוצרי איפור וטיפוח.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

על פי המגזין הנחשב "WWD", ג'נר הגישה בקשה במשרד הפטנטים האמריקאי לרישום השמות "קנדל" ו"קנדל ג'נר", לטובת מותג הביוטי המתגבש. על פי הדיווח, הדוגמנית מתכננת להשיק במסגרת הליין שלה מגוון רחב של מוצרים. החל מקולקציית איפור מוצרי טיפוח, טיפוח לשיער, ג'ל רחצה ומקלחת, בשמים, מסכות יופי, חומרי ניקוי לפנים, דאורדורנט, ליפגלוס ואפילו לק ומוצרי מניקור.

זו אינה הפעם הראשונה בה ג'נר מעורבת בעולם הביוטי. בתחילת השנה היא הוכרזה כפנים של חברת מוצרים נגד אקנה בשם "proactiv" כאשר הקמפיין בהשתתפותה עורר סערה רבה. בנוסף, בחודש שעבר הדוגמנית לקחה חלק פעיל כשותפה בהשקת מותג הטיפוח הדנטלי "Moon" ככה שמותג ביוטי משלה היה רק עניין של זמן.

View this post on Instagram

temper tantrums get the best of us

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

כאמור, קנדל היא לא האחות הראשונה בשבט קרדשיאן-ג'נר שמשיקה ליין איפור. ראשונה הייתה אחותה קיילי, שחברת הקוסמטיקה שלה כבר הספיקה לשבור שיאים ולהפוך לשם דבר ובמהלך סוף השבוע האחרון היא הכריזה על ליין מוצרי טיפוח. גם אחותה הגדולה של קנדל, קים, השיקה בשנה האחרונה את חברת הביוטי שלה שהפכה גם היא להצלחה, ככה שהצטרפותה של קנדל לתחום הייתה לחלוטין מתבקשת. 

תגובות