ידיים למעלה: ג'סטין ביבר משיק ליין דאודורנטים משלו. צילום: Gettyimages.IL/Jayne Kamin-Oncea‏

ידיים למעלה: ג'סטין ביבר משיק ליין דאודורנטים משלו

לזה לא ציפינו; הכוכב הנערץ הכריז כי ממש בקרוב הוא ישחרר סדרת דאודורנטים אשר הוא מעורב בפיתוחם. ומה הקשר שלהם לבריאות הנפש?

אחרי שהוציא קולציית בגדים ובשמים, ג'סטין ביבר עובר אל הדבר הבא: דאורדורנט. ובכן, מדובר בצעד לגמרי מפתיע מכיוונו של הזמר הפרובלמטי, שבחודשים האחרונים דיבר בגלוי על רצונו להיעלם מאור הזרקורים ולקחת הפסקה בעקבות קשיים רגשיים. אלא שדיבורים על הפסקה ולקיחת הפסקה הן דברים שונים ומלבד קאמבק מוזיקלי, כעת נודע כי הביבס נכנס לעסקי ההיגיינה והוא משיק ליין דאודרנטים.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

ליין הדאודורנטים המדובר, אשר יצא לשוק במסגרת שיתוף פעולה של הזמר עם מותג הטיפוח "Schmidt's Naturals" ישתחרר בעונת הסתיו הקרובה. הדאודורנט יהיה טבעי ונטול אלומיניום וחומרים כימים למינהם והוא לא רק יהיה טוב לסביבה, אלא הוא יהיה גם טוב למוח, שכן הוא תומך בבריאות הנפש ובהפיכת החיים לבריאים ושלווים יותר, כך נטען. 

ביבר יהיה מעורב בעיצוב העטיפה של הדאודרנט ואיך לא - כמובן גם בייצור הריח שלו. הדאודרנט ייקרא "כאן ועכשיו", שם אשר משקף את הקו שמנחה את הכוכב בייצור הדאודרנט: להיות מודעים לרגע הנוכחי והבחירות הקטנות שמסייעות לאושר, פיזי ונפשי.

תגובות