על הפרצוף: קיילי חשפה איך היא שוטפת פנים והרשת בהלם. צילום מסך מאינסטגרם

על הפרצוף: קיילי חשפה איך היא שוטפת פנים והרשת בהלם

הכוכבת ואושיית הביוטי שיתפה סרטון בו היא מציגה בפני עוקביה כיצד היא שוטפת פנים על מנת לקדם את ליין מוצרי טיפוח העור שלה, אלא שהגולשים ברשת מיהרו לצחוק על טכניקת שטיפת הפנים של ג'נר. מזל שאחותה הגדולה קים קרדשיאן הייתה שם כדי להגן עליה

בשבוע שעבר קיילי ג'נר השיקה את ליין טיפוח העור שלה, "Kylie Skin", ומאז היא מתאמצת להוכיח שהיא לא רק אשפית איפור וקוסמטיקה ושהיא גם גורו טיפוח. אבל ציפיות לחוד ומציאות לחוד, שכן הסרטון בו הכוכבת מציגה את שגרת טיפוח הפנים שלה זכה לתגובות קשות במיוחד.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

בסרטון שפורסם בחשבון הטוויטר של המותג החדש, ג'נר נראית שוטפת את פניה עם סבון פנים ומנגבת את פניה היבשות עם מגבת - מה שעשוי להזיק לעור הפנים. גולשים ברשת שמו לב כי כל אקט שטיפת הפנים ערך שניות בודדות וכי נשאר על המגבת עימה ניקתה קיילי את פניה כמויות סבון אדירות. אין ספק כי הדרך המשונה של מלכת הסלפיז בהחלט עוררה סערה ברשת ובין תהיות אם 10 שניות לשטיפת הפנים הן מספיקות, או שמא שטיפת הפנים צריכה להיארך בין דקה לשתי דקות, רופא עור התראיין לכלי התקשורת מעבר לים וטען כי שטיפת פנים ללא איפור צריכה לארוך בין 20-30 שניות, וכולל הסרת איפור מהפנים (מה שבוודאי קיילי עשתה לכאורה) צריכה לארוך כדקה.

בין כל הגולשים ורופאי העור שהתייחסו לשטיפת הפנים השעורייתית של ג'נר גם אחותה הגדולה, קים קרדשיאן (אשר אוחזת במותג ביוטי משלה), התייחסה לסערה. בסדרת סטוריז שהעלתה, בהם השתמשה בפילטר מגדיל שפתיים כמחווה לגדול שפתיה של קיילי, קרדשיאן התייחסה לסערה: "קיילי סקיין הוא מעיין הנעורים" אמרה בהלצה. "כל מה שאתם צריכים הם שלוש שניות, אפילו לא הייתי צריכה עשר שניות. אני נראית כמו תינוקת ואני אוהבת את העור הזה של קיילי" אמרה קים קיי ועשתה לכל ההייטרים בית ספר.

תגובות