לא ציפינו: ההכרזה המפתיעה של מילי בובי בראון. צילום: gettyimages.IL/Kevin Winter

לא ציפינו: ההכרזה המפתיעה של מילי בובי בראון

השחקנית הצעירה וכוכבת "דברים מוזרים", מילי בובי בראון, הכריזה כעת על צעד מפתיע לגמרי בקריירה שלה. כל הפרטים

השחקנית המצליחה לא מסתפקת בהופעות מרשימות על מסכי הטלוויזיה והקולנוע, ופונה לכיוון מפתיע במיוחד - עולם הביוטי. כבר מזמן שכוכבי הוליווד לא מסתפקים רק בקריירת משחק או שירה והם מקימים עסקים נוספים כמו חברות הפקה, חברות אופנה והלבשה, מסעדות וכן גם עסקים של מוצרי ביוטי וטיפוח (היי, קיילי ג'נר הרוויחה מיליונים ממוצרי הביוטי והאיפור שלה).

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

בשבועות האחרונים, פיזרה בובי בראון רמזים לגבי פרויקט חדש, ובעיקר הדגישה כי מדובר על פרויקט שקשור לצבע הסגול. כעת, היא סוף סוף הכריזה בוידיאו מיוחד שהיא משיקה מותג טיפוח שיכלול מוצרי ביוטי ומוצרי טיפוח לעור, עליו עבדה במשך שנתיים שלמות!

© gettyimages_IL/Amy Sussman

"שנתיים של יצירת מותג טיפוח.. וואו.. זה זמן רב מדי כדי לשמור סוד כזה אבל עכשיו אני יכולה לשתף את החדשות איתכם. תודה לכם על האהבה והתמיכה שאתם מעניקים לי מדי יום", סיפרה הכוכבת בוידיאו. 

למותג הביוטי החדש העניקה הכוכבת את השם פלורנס על שם סבתה האהובה. לפי דבריה של השחקנית בוידיאו נדמה כי הוא יכלול מוצרים רבים החל מאיפור כמו צלליות, קונסילרים ושפתונים ועד מוצרים לטיפוח העור כמו מסכות וסבונים. כל המוצרים של המותג החדש הם טבעוניים ומכילים רכיבים טבעיים.

 

 
תגובות