רגעים אחרונים של קיץ: תסרוקות חמות לנסות לפני סוף העונה. צילום מסך מאינסטגרם

רגעים אחרונים של קיץ: תסרוקות חמות לנסות לפני סוף העונה

אנחנו כבר לגמרי בשיאו של הקיץ ובמיוחד בגלל זה הכנו עבורכן רשימה של מספר תסרוקות שיעזרו לכן לנצח את החום הכבד בצורה המושלמת. לרשימה המלאה

בקיץ, יש לכולנו נטייה לרצות כמה שיותר להרים את השיער ולהרחיק אותו ככל האפשר מהצוואר והפנים שלנו, אבל מה שכנראה עדיין לא הבנו זהשצריך להשקיע בשיער לא פחות ממה שאנחנו משקיעים בבגדים. עשינו חיפוש מעמיק בעמודי האינסטגרם של הבלוגריות הכי נחשבות והכנו לכן רשימה של תסרוקות שחובה לנסות לפני שהקיץ יגמר. 

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

סרט לשיער

האביזר הבא כבר לגמרי הצליח להגיע לקדמת הבמה בתקופה האחרונה ולא מתכוון ללכת, הסרט לשיער הוא הפריט החם של העונה! זאת אחת הדרכים היותר קלות להוסיף אלגנטיות מהסוג הלא מתאמץ ושיק למראה שלכן. בין אם זה סרטי קטיפה או סאטן, אתן חייבות לפחות אחד כזה בארון. 

סיכות ראש

לא צריך להשקיע יותר מידיי כדי לשדרג את הלוק, מספיק להוסיף אקססורי קטן והוא בהחלט יקפיץ אותו בכמה רמות. מדובר בטרנד המוביל שלהעונה, והבחירה איך לשלב אותו היא שלכן- בין אם זה כמה סיכות ביחד, סיכה אחת גדולה או אפילו בשני הצדדים. תוכלו למצוא מגוון עצום שלדגמים שיתאימו לכל סוגי השיער ולכל תסרוקת. 

צעיף/מטפחת

עם עליית הטמפרטורות, הצעיפים ומטפחות יורדים מהצוואר ועולים לראש. טרנד צעיפי הראש הוא בהחלט המקום להתפרע בהדפסים וצבעים קיציים שישדרגו את הלוק. הצעדים הם פשוטים- לקחת את הצעיף, לקשור לשיער וללפף סביב הקוקו שלך. 

דרך נוספת! 

יש עוד דרך לא פחות מושלמת מהקודמת לשילוב צעיף בתסרוקת, היא מגיעה אלינו בהשראה משנות ה-70, ולגמרי תשמור על שיער קריר ורחוק מהפנים. מה צריך יותר? 

חצי קוקו

את הטרנד הנוח הזה נוכל לראות על לא מעט מהכוכבות הגדולות, מדובר בתסרוקת שיוצרת מראה מתוחכם, אופנתי ואדג׳י. אפשר לבחור אם ליצור מראה מהודק יותר, או פרוע ואפילו לשלוף כמה שוונצים החוצה. וכמובן שאפשר גם לשלב גומיה מגניבה שתרים ללוק. 

גולגול נמוך

הגולגול הוא בהחלט החבר הכי טוב שלנו בקיץ, והקיץ הזה אנחנו מוצאים דרכים חדשות ליישם אותו. או בלי שום שביל ונמשך לאחור, או אם שביל באמצע, אפשר גם לשלב גומיה עבה שגם היא נחשבת לאחד הטרנדים החמים לעונה. הגולגול הנמוך לגמרי יצור מראה אצילי ומושלם. 

 

תגובות