איזה יופי: הקרב על טיפוח הפנים שלנו. צילום: fotolia

איזה יופי: הקרב על טיפוח הפנים שלנו

שפתונים שמעניקים לחות ונשארים לאורך זמן על השפתיים ושתי סדרות חדשות של מוצרים לטיפוח הפנים - מה חשבנו עליהן ואיך העור שלנו הגיב?

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

Dove

מותג הטיפוח ממשיך להתרחב עם מוצרים חדשים והפעם - תכשירים לניקוי עור הפנים. מוצרי הסדרה החדשה כוללים קצף מזין לניקוי פנים - לעור רגיל או יבש, קצף לניקוי פנים יסודי - לעור מעורב עד שמן ומים מיסלריים בבקבוק משאבה. סבוני הפנים של Dove נעימים מאוד על העור, מקציפים ומשאירים פנים חלקות וזוהרות. המים המיסלריים הם רגילים, אין בהם משהו מיוחד וזה בסדר גמור כי כך מים מסילריים צריכים להיות - פשוטים. ציון:9/10. 

 

© יח"צ

COLOR CODE - קרליין

סדרת השפתונים החדשה של קרליין מועשרת בחומצה היאלורונית ומבוססת על פיגמנטים חדשים של צבע נקי המעניקים גוון עוצמתי וברק מידי במריחה אחת. הטכנולוגיה המיוחדת בסדרה זו משלבת, בנוסף לשמנים המרככים, גם תמציות טבעיות של צמחי קסיה וג'ינג'ר הלוכדים מים ויוצרים שכבת לחות על השפתיים מבלי לפגום בהצמדות השפתון אל העור ובעמידותו לשעות ארוכות. בסדרה ישנם 22 שפתונים המחולקים לארבע משפחות צבע: קשת גווני אדום נקי, קשת גוונים טבעיים, קשת גוונים על בסיס חום, קשת גוונים מוורוד עד סגול. אנחנו ניסינו את השפתונים החדשים והם בהחלט נמרחים בקלות, נשארים על השפתיים לאורך זמן ולא יורדים, אך מנגד קל להסיר אותם בסוף היום. לגבי הלחות - אכן הרגשנו כאילו מרחנו ווזלין על השפתיים ולא אודם אבל לאחר ההורדה של השפתון לא הרגשנו שינוי משמעותי על השפתיים. ציון: 9/10.

© מוטי פישביין

ג'נסיס יאנג - ד"ר פישר

ד"ר פישר משיקה מחדש את סדרת התכשירים לטיפול בעור מעורב עד שמן שמעולה לבני נוער. המוצרים בסדרה הינם נון-קומדוגנים המסייעים לטיפול ומניעת נקודות שחורות בעור. כמו כן, המוצרים מסייעים בהסרת תאי עור מתים וחידוש פני העור, ניקוי הנקבוביות וספיחת עודפי השומן בעור. הסדרה כוללת: ג'ל מקציף לניקוי יסודי ועדין, ג'יל גרגרים לניקוי עמוק, מגבונים להסרת איפור, מי פנים, מסכת חימר סופחת שומנים, קרם ג'ל לחות והגנה וג'ל שקוף לטיפול נקודתי ומהיר בפגמי העור. אנחנו ניסינו את הג'ל המקציף, מסכת החימר וקרם ג'ל לחות. הג'ל המקציף לפנים באמת מקציף מהר, מנקה את העור היטב מכל הלכלוך ושאריות האיפור ובשילוב מסכת החימר (שאגב, מריחתה והסרתה היו קלות ונעימות) - העור מקבל מרקם חלק וזוהר. לעומת זאת לא התלהבנו כל כך מקרם-ג'ל לחותף הוא היה רגיל ויותר קרמי מאשר ג'ל. לכל המוצרים שניסינו יש ריח נעים, קליל ומרענן שלא הכביד עלינו. ציון: 8/10.

© יעל האן

 

 

תגובות