איזה יופי: המארז המפנק לחג שמגשים משאלות. צילום: Vipdesign

איזה יופי: המארז המפנק לחג שמגשים משאלות

ללין משיקה סדרת מוצרים חדשה לחג וחלק מהווחים ילכו לתרומה לעמותת Make a wish. וגם: משחת שיניים מלבינה, קפסולה צבעונית של שפתוני מייבילין ניו יורק וקצף לניקוי הפנים. כל המוצרים שניסינו השבוע

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:


מאט אינק - מייבילין ניו יורק

לאחר שכבש את העולם והרשתות החברתיות השפתון "מאט אינק", של מותג האיפור הבינלאומי מייבלין ניו יורק, השיק סדרת קפסולה חדשה לשפתוני "מאט אינק", בעיצובה של הציירת ואמנית הפופ אשלי לונגשור. קולקציית הקפסולה כוללת שלושה גוונים המשקפים את סגנון החיים הנועז של אשלי - ורוד, ניוד ואדום, המגיעים באריזה בעיצובה של לונגשור. עיצוב השפתונים מביא ליידי ביוטי את אישיותה המיוחדת והצבעונית של לונגשור, כמתן ביוטי להעצמה נשית, לאישה הבטוחה בעצמה.  אנחנו אוהבים את הרעיון לקדם נשים חזקות ובמיוחדת אמניות, אבל מהשפתונים לא כל כך התלהבנו. הגוונים אומנם מאוד יפים ובהחלט שיקים אבל המרקם מעט כבד ומנגד, באופן מפתיע, השפתון לא נשאר לאורך זמן על השפתיים וירד מעט אחרי אוכל ושתייה (מחיר: 40₪), ציון: 8/10.

© יחצ חול

סדרת החג של ללין

Laline הרשת הבינלאומית לטיפוח הגוף והנפש, משיקה סדרה חדשה במהדורה מוגבלת לכבוד החג. הסדרה מעוצבת בגווני כחול שמיים ונגיעות של אבק כוכבים והיא כוללת םילינג, קרם גוף, סבון, מי גוף וקרם ידיים. ניחוח הסדרה משלב בין פריחת פטל, וניל ומאסק וכרגיל, כמו שאנחנו רגילים מללין, אכן מדובר בשילוב נעים שיוצר ניחוח פשוט מושלם. אנחנו ניסינו מדגם מייצג ממוצרי הסדרה והם מפנקים ונעימים על העור במיוחד והשאירו תחושה נעימה ומלטפת. אבל מה שבאמת כבש את לבנו זה העובדה כי בכל קניית מארז ממוצרי הסדרה מעל 99 שקלים יועברו עשרה שקלים תרומה במהלך חודש ספטמבר, לעמותת "Make a wish" הפועלת להגשמת משאלות לילדים הנלחמים במחלה מסכנת חיים. ציון: 9/10.

© Vipdesign

קצף ניקוי פנים של דוקטור עור

דוקטור עור, מותג הדרמו-קוסמטיקה השיק קצף לניקוי עור הפנים, המעניק לחות מיידית ומותאם גם לעור רגיש. נתחיל מהעניין הטכני שהבקבוק פשוט נח לישמוש, המשאבה מעולה ומוציאה את הסבון בצורת קצף ולכן קל מאוד להקציף ולסבן את הפנים היטב. לאחר השטיפה העור שלנו נשאר במראה נקי וזוהר ועם ניחוח עדין ונעים של לילך - מאסק (מחיר מומלץ לצרכן: 24.90₪), ציון: 9/10.  

© יחסי ציבור
Oral-B 3D White Luxe

Oral-B השיקו סדרה חדשה של משחות שיניים שעוזרות להפוך את השיניים ללבנות יותר, הכוללת שלושה סוגי משחות. אנחנו תמיד מאוד סקפטים לגבי כל "פתרונות הקסם" האלו, לכן - נעזרנו בשלושה נסיינים שונים ופעלנו בדיוק לפי ההוראות, כי מי הרי לא רוצה שיניים לבנות, או לפחות - לבנות יותר... כל אחד מהנסיינים צחצח את שיניו פעמיים ביום, במשך שתי דקות לפחות. לאחר שלושה ימים הנסיינים באמת דיווחו על תחושה נקייה ורעננה יותר הן בחלל הפה וגם השיניים עצמן. אומנם השיניים לא קיבלו לובן הוליוודי נוצץ, אבל בוודאות ניתן להגיד שכל המשחות בסדרה ניקו היטב את השיניים מכתמים, שטח השיניים הפך לחלק ונעים ונשאר כך לאורך כל היום. אגב, כל הנסיינים ממשיכים לצחצח שיניים עם המשחות גם לאחר שלושת ימי הניסוי (מחיר: 29.90₪), ציון: 9/10.

© אבי ברי
תגובות