איזה יופי: סדרות המיני של הטיפוח. צילום: באדיבות יחסי ציבור

איזה יופי: סדרות המיני של הטיפוח

דברים טובים באים באריזות קטנות? לא תמיד. לפעמים יש לכך יתרונות ולפעמים חסרונות - מיני שפתונים, מיני ווזלין ומיני אלכו-ג'ל. מה חשבנו על מוצרי הטיפוח של השובע?

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

אריזות מיני - ווזלין

עונות מעבר הן לרוב קשוחות לעור השפתיים - יש יובש וזה מציק, ושורף ואפילו פוצע. ווזלין זה פתרון טוב ועכשי ואפילו נח כי החברה השיקה אריזות מיני קטנטנות שאפשר לקחת לכל מקום. אריזות המיני החדשות מגיעות בשלושה אופנים - בגוון ורוד עדין, שגם צובע את השפתיים בגוון ורדרד, בניחוח קרם ברולה עדין ובניחוח חמאת קקאו. האריזות חמודות ביותר והווזלין עשיר ושומני ומקל על היובש בשפתיים. יש רק חיסרון אחד: האריזות כל כך קטנות, שבכבר הספקנו לאבד אחת מהן...(עלות: החל מ-9₪), ציון:9/10.

© באדיבות יחצ

מיני ליפסטיק - MILLUCA

מילוקה השיקה סדרה של 12 שפתוני מיני, שיכולים לשמש גם כצלליות, במגוון צבעיים עוצמתיים לשפתיים ובניהם גם צהוב, ירוק וכחול. בניגוד לאריזות הקטנות של הווזלין, פה אנחנו לא מבינים את היתרון של שפתון קטן, שכן הוא ממש לא נח לאחיזה. המרקם של השפתונים עצמם עשיר וחלק ונח מאוד למרוח כל שפתון, הבעיה היא שכמו שקל לשים אותו, ככה גם קל להוריד אותו והם בכלל לא עמידים. הפעם, פחות הצליח למילוקה (עלות: 9.90₪), ציון: 5/10.

© באדיבות יחצ
© באדיבות יחצ

אלכו-ג'ל של ד"ר פישר

אם כבר מסתובבים עם אלכו-ג'ל בתיק, אז לפחות שיהיה מעוצב. והפעם ד"ר פישר השיקו סדרת מיני (30 מ"ל) בסדרת "חמסה". המגע נעים ולא דביק לאחר השימוש שזה יתרון משמעותי כשמדובר באלכו-ג'ל. לגבי הריח - יש לו מעט ניחוח כימי שנעלם ברגע שהג'ל נוגע בידיים. (עלות: 19.90₪), ציון: 9/10.

 

© באדיבות יחצ

 

 

 

 
תגובות