שון מנדס נצפה עם לק על הציפורניים - ואתם תהיו בהלם שתגלו למה. צילום: Gettyimages.IL/Jamie McCarthy‏

שון מנדס נצפה עם לק על הציפורניים - ואתם תהיו בהלם שתגלו למה

הכוכב נמצא בימים אלו נופש באוסטרליה שם הוא צולם עם טוויסט לא צפוי בלוק, לק שחור בציפורניים והרשת והמעריצים כצפוי, לא נרגעו

לא משנה כמה זמן הוא יהיה בשטח, שון מנדס לא יפסיק להפתיע אותנו. בין אם מדובר בלהיטים המוזיקליים שלו, ברומנים שלו (היוש קמילה קביו) או בכותרת החדשה שמעסיקה את אתרי הבידור והאופנה בימים האחרונים - הלק שלו. מנדס צולם נופש באוסטרליה עם כשעל ציפורניו מרוח לו לק שחור, כשאשר הוא התאים את הלק לשאר האאוטפיט השחור שלבש.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

העובדה שמנדס נצפה עם לק בצבע שחור, רק חיזקה את מעמדו של הצבע השחור כטרנד הלק המוביל של העונה הנוכחית. זו לא הפעם הראשונה שהזמר נצפה עם לק הציפורניים אבל העובדה כי הוא נראה בלי חולצה בחלק מצילומי הפפראצי שפורסמו בהם הוא עם הלק, וודאי עזרה לבאזז סביב הלק השחור, שבאופן מסתורי מעטר רק שתיים מציפורניו של הזמר.

אז למה שון בחר למרוח לק שחור על שתי ציפורניים? העניין סקרן כהוגן את המעריצים שחקרו לעומק וחזרו אל חודש יולי האחרון, גם אז הכוכב נצפה עם לק שחור וההשערות היו כי הוא עשה זאת בכדי לתמוך בקמפיין "Polished Man Campaign", שמעודד גברים לצבוע את הציפורניים שלהם עם לק שחור בכדי לעורר מודעות כלפיי ילדים שנפגעו מאלימות.

 

 

תגיות
תגובות