עושה היסטוריה: תכנית ריאליטי הביוטי של ג'יימס צ'ארלס ביוטיוב. צילום: Jamie McCarthy/Getty Images_IL

עושה היסטוריה: תכנית ריאליטי הביוטי של ג'יימס צ'ארלס ביוטיוב

יוטיובר הטיפוח האהוב ינחה ויפיק את תכנית ריאליטי חדשה וראשונה מסוגה שתעלה ביוטיוב - שתחפש את הכוכב הבא של עולם הביוטי ברשת

זו הייתה השנה הסוערת בחייו של ג'יימס צ'ארלס, הביוטי בוי אולי המצליח ביותר ברשת כיום. השנה המסחררת של צ'ארלס ממשיכה עם הכרזתו החדשה על תכנית ריאליטי חדשה שתעלה ביוטיוב אותה בה הוא ישמש כמנחה, מפיק ובמאי שתעסוק בחיפוש אחר "משפיען הביוטי" הגדול הבא .

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

תכנית הריאלטי החדשה תיקרא "James Charles Instant Influencer" (ג'יימס צ'ארלס משפיען מיידי בתרגום חופשי -ע"א) ותכלול ארבעה חלקים שיעלו יוטיוב, שגם עומדת מאחורי הפרוייקט ותממן אותו. הפרקים של הסדרה יעלו מידי שבוע ויוקרנו באביב 2020. מי שמעוניין להתחרות בריאליטי המדובר ייאלץ להיות תושב ארה"ב מעל גיל 18 ועם ערוץ יוטיוב פעיל בנושא ביוטי, כאשר את המועמדות להשתתפות בתכנית יש להגיש באתר ייעודי. הזוכה בתחרות יזכה מלבד פרסום בלא פחות מ-50 אלף דולר.

צ'ארלס הכריז על התכנית בסרטון חדש ורגל ההכרזה אמר כי: "מאז שנכנסתי לעולם הביוטי לפני כשלוש שנים, חלמתי להפיק תכנית תחרות של ביוטי, זה חלום שמתגשם.. זו הזדמנות מדהימה.. כל העניין בלבחור אדם שלדעתי יביא משהו חיובי לקהילת הביוטי, חשוב לי להגשים את זה ולהראות איך קהילת משפיעני הביוטי באמת עובדת.. אני מחפש אנשים שעובדים קשה אבל עוד לא התגלו".

 

 

 

תגובות