איזה יופי: החברה המצליחה משיקה מותג ג'ינסים חדש . צילום: זוהר גור ארי

איזה יופי: החברה המצליחה משיקה מותג ג'ינסים חדש

המותג אלביב מאחר את טרנד שמן הקוקוס ומאכזב אותנו, נאוטיקה משיקה מותג ג'ינסים חדש מלא בסטייל ורשת ספרינג משיקה לכבוד החג נרות ריחנים חדשים שעושים לנו כיף

עוד בערוץ הסטייל של פרוגי:

סדרקת הקוקוס החדשה של אלביב

אלביב, מותג טיפוח השיער מבית L'OREAL PARIS משיק סדרת מוצרים חדשה (שמפו,ף מרכך ומסכה) לשיער המכילה שמן קוקוס הידוע בסגולותיו להזנה אינטנסיבית. אומנם טרנד שמן הקוקוס כבר דיי נרגע והטירוף סביב מוצרים המכילים את השמן מעט נעלם, אבל זה לא אומר שאנחנו לא שמחים לראות מוצרים חדשים איתו. דבר ראשון ששמנו לב אליו הוא הריח המדהים של כל המוצרים - עוד לפני הפתיחה, היה ניתן להבחים בריח קוקוס חזק ונהדר. אבל לצערנו, פה הסתיימהההתלהבות שלנו מהמוצרים החדשים שכן לא היה את אפקט ההשנה לו ציפינו כל כך. השיער לא היה נעים במיוחד לאחר השימוש במוצרים, לא היה חלק מאוד וגם לא מבריק במיוחד. אנחנו מעט התאכזבנו. ציון: 5/10.

© צילום יח"צ חו"ל

NAUTICA JEANS CO

לראשונה, מותג הלייף סטייל הבינלאומי NAUTICA, משיק מותג ג'ינס חדש NAUTICA JEANS CO, שכולל קולקציה חדשה של המותג עם פריטים ברוח צעירה ובועטת בשילוב טרנדים עכשוויים. הקולקציה החדשה של נאוטיקה ג'ינס קומפני כוללת מגוון פרטי ג'ינס ופריטים נלווים בהשראת שנות ה-90. ובהחלט ניכר שיש התייחסות מיוחדת לפרטים הקטנים. בקולקציה דגמי ג'ינס חדשים עם מגוון שטיפות שונות וחדשניות, אריגים בהשראת ניינטיז, ג'קט ג'ינס במראה צעיר וטי שרטים עם דיטיילים מיוחדים. אנחנו אהבנו. ציון: 9/10.  

© זוהר גור ארי

הנרות של SPRING Perfume House

המותג המתמחה ביצור בשמים, מוצרי טיפוח לגוף ובישום לבית, משיק לכבוד חנוכה נרות בישום עשויים שעוות קוקוס טבעית באגרטלים חגיגיים בגווני זהב, כסף ורוז גולד. מובן שבכל אגרטל תוכלו למצוא ניחוח מיוחד אחר. מבלבד העובדה שאחד ממוצרי הבית והלייף סטייל האהובים עלינו הם נרות ריחניים, פה מדובר נוסף גם העיצוב המיוחדשכבש את לבנו. ציון: 9/10.

 

© צילום באדיבות יחסי ציבור

  

תגובות