מתלבשות לבד: חמש כוכבות שלא נעזרות בסטייליסט. gettyimages.IL/Astrid Stawiarz, Jeff Spicer, Pascal Le Segretain

מתלבשות לבד: חמש כוכבות שלא נעזרות בסטייליסט

נדמה כאילו כל כוכב נוצצת משתמשת בשירותיהם של שלל אנשי מקצוע ואופנה בכל יציאה מהבית, ובראשם עומד כמובן הסטייליסט. אבל יש כוכבות, גדולות ונוצצות, שדווקא מעדיפות להתלבש לבד, לפי הטעם והרצון האישי שלהן ובחרו לוותר על סטייליסט...

אופנה וסטיילינג הם חלק משגרת היומיום והטיפוח של הכוכבים, במיוחד אלו שנמצאים מעבר לים. טקסים נוצצים, אירועים, ראיונות, צילומים או סתם יציאה לרחוב - כל אלו דורשים מהכוכבים להציג לוק מושקע ומטופחף שתואם לגופם ולאישיות שלהם. לכן, סטייליסטים הפכו להיות שם דבר בביצה ההוליוודית ובכלל...

אבלף לא כל כוכב, גדול ככל שיהיה, מחשיק סטייליסט צמוד ואפילו יש כאלו שבוחרים להסתדר לבד. קבלו את רשימת חמש הנשים המפורסמות שמעדיפות להיות אחראיות על הלוקים שלהם בעצמן.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

מייגן מרקל

למרות שהדוכסית מסאסקס, עבדה בעבר עם הסטייליסטית והחברה הקרובה לשעבר, ג'סיקה מולרוני, במשך שנים, המאפרת של מרקל, דניאל מרטין, מספרת שהיא אחראית על הסטייליג שלה בעצמה. "אין לה מעצב או סטייליסט. כל מה שהיא לובשת היא בוחרת בעצמה", אמרה מרטין בראיון. "די מדהים שהיא מצליחה להסתדר עם כל זה". עוד לרלרה המאפרת: "יש הנחה כוזבת שהיא גרה באיזה ארמון מוזהב עם צוות משלה וזה פשוט לא נכון... פרט לחתונה שלה, היא מאפרת את עצמה ובוחרת לבד את התלבושות שלה". 

© Gettyimages.IL/Chris Jackson

בלייק לייבלי

בין אם היא מחליפה את התלבושת שלה שבע פעמים ביום או יוצאת בשמלות קוטור מושלמות להשקות ואירועים, בלייק לייבלי הוכיחה בעקביות שהיא אחת הנשים מלאות הסטייל בהוליווד, והיא עושה הכל בלי סטייליסט! השחקנית חשפה שהיא בוחרת מעצבת את המראה שלה בעצמה. "אני אוהבת סטיילינג ואני אוהבת אופנה וזו דרך להיות יצירתית".

© gettyimages.IL/Jeff Spicer

קייט מוס

דוגמנית העל עדיין לא אישרה את הפרט הזה בעצמה, אבל הסטייליסטית סשה צ'רנין אמרה בשנת 2011 כי מוס לא משתמשת בסטייליסט לאירועים: "יש לה רעיון מאוד ספציפי איך היא אוהבת ורוצה להיראות ואיך להרכיב את הלוק בעצמה. יש לה פשוט סגנון נהדר". 

 

© gettyimages.IL/Pascal Le Segretain

ג'אנורי ג'ונס

גם שחקנית "מד מן", מעדיפה שלא להעסיק סטייליסט. "אני לא אוהבת את הרעיון לשלם לאנשים שיגידו לי שמשהו נראה טוב", אמרה ג'ונס למגזין ELLE: "אם אני לא מרגישה את זה בעצמי, למה שאלבש את הבגד הזה?" ובכן, יש משהו בדבריה...

© gettyimages.IL/Astrid Stawiarz

טילדה סווינטון

בין אם היא נמצאת בחליפה סוחפת של היידר אקרמן או בשמלת שאנל, טילדה סווינטון לא נותנת לאף אחד להשפיע על הסגנון שלה. השחקנית מעצבת את הלוקים שלה בעצמה כבר שנים. הכוכבת שאולי מוכרת לכם מ"דוקטור סטריינג'" אמרה בראיון ל- stylist.com: "סטייליסט זה מישהו בחדר המלון שלך שלמעשה מוציא את הבגדים שלך מהמזוודה ומניח אותם עבורך. לי אין איש כזה, אלא אני בעצמי עושה את הסטיילינג". 

 

© gettyimages.IL/Pascal Le Segretain

 

 

 

תגובות