צילום: באדיבות יחסי ציבור
  הסנדוויצ'ים הטעימים מגיעים עד הבית
  Food Feed: הסנדוויצ'ים הטעימים מגיעים עד הבית ממשיכים גם בבידוד והשבוע: התנסינו במיצים החדשים, לחם אמריקאי מפתיע ובסנדוויצ'ים טעימים של בשר שהגיעו עד אלינו
  צילום: adobestock
  גלידות חדשות ומארז ממתקים לפורים
  Food Feed: גלידות חדשות ומארז ממתקים לפורים לקראת פורים קיבלנו מארז עצום של ממתקים וחטיפים, טעמי גלידות חדשות של קיץ 2020 הכוללים מיניונים ועוגת שוקולד. מה חשבנו עליהם? קבלו!
  צילום: גליה אבירם
  מה חשבנו על המנות החדשות בג'פניקה?
  רול און: מה חשבנו על המנות החדשות בג'פניקה? סושי עם חסה וסלט דג בטמפורה - ג'פניקה מרעננים את התפריט ומוסיפים שלל מנות חדשות, החל ממנות פתיחה וגריל ועד סושי. האם הן עברו את מבחן הטעם?
  צילום: ירון ברנר
  טעמנו ממתקים הזויים מתאילנד. צפו
  Food Feed: טעמנו ממתקים הזויים מתאילנד הגיע הזמן לפרק חדש של טעימות והפעם במחווה לתאילנד. למערכת שלנו הגיעה חבילת סוויטבוקס מיוחדת מתאילנד ואנחנו היינו כאן כדי לטעום את הכל. שווה או לא? צפו!
  צילום: גליה אבירם
  מנות חדשות, הגשה מיוחדת וניחוח אסייתי חריף במיוחד
  River: מנות חדשות, הגשה מיוחדת וניחוח אסייתי חריף במיוחד אכלנו ב"River", רשת המסעדות האסייתיות, מגוון מנות אסייתיות מפנקות, חדשות וחלקן גם חריפות. אז מה חשבנו על המנות החדשות במסעדה?
  צילום: דן פרץ
  המסעדה האסייאתית החדשה ששווה ביקור
  טאטאמי: המסעדה האסייאתית החדשה ששווה ביקור אכלנו בטאטאמי, המסעדה האסייאתית שהגיעה לתל אביב מחיפה ומציעה מגוון מנות מהמזרח הרחוק שעשויות בטוב טעם וחומרי גלם איכותיים
  צילום: חגי דקל
  טעמנו חטיפים מוזרים מרוסיה. צפו!
  Food Feed: טעמנו חטיפים מוזרים מרוסיה הגיע הזמן לפרק חדש של טעימות והפעם במחווה לרוסיה. נועם הביאה איתה שלל מהביקור האחרון שלה במדינה ואנחנו היינו כאן כדי לטעום את הכל. שווה או לא? צפו!
  צילום: בועז לביא
  רוזלך בננה לוטי וערגליות תפוח
  Food Feed: רוזלך בננה לוטי וערגליות תפוח הפעם התחשק לנו מתוק, טוב נו זה לא חדש, אז הלכנו לטעום את טעמי הרוזלך החדשים של קפה "לנדוור". וגם: מה חשבנו על טעם התפוח החדש של ערגליות ועל סדרת הגרנולה החדשה של סוגת?
  צילום: תדי הרשקוביץ
  "קודארי" היא מסעדה דרוזית טבעונית
  הלכנו לטעום: "קודארי" היא מסעדה דרוזית טבעונית קוסקוס, קבב, בורקס וקדאיף - הלכנו לטעום את המנות במסעדה הדרוזית החדשה של שף אסי דלק, והמיוחד הוא? כולן טבעוניות. במסעדה תוכלו למצוא מנות ראשונות מגוונות, מנות עיקריות עשירות ומשביעות ועד לקינוחים טעימים ומנחמים
  צילום: אפיק גבאי
  צ'יפס בטטה מגיע לרשתות ההמבורגר המהיר
  Food Feed: צ'יפס בטטה מגיע לרשתות ההמבורגר המהיר לא רק צ'יפס רגיל - גם צ'יפס בטטה תוכלו למצוא ברשתות המזון המהיר וגם: ניסינו את משקאות הבריאות ואת השוקולד מופחת הסוכר