לא ייפסק לעולם: השירים שזימזמנו כל הילדות. Theo Wargo/gettyimages_IL

לא ייפסק לעולם: השירים שזימזמנו כל הילדות

שירים רבים עשו לנו את הילדות, ולא הפסקנו לזמזם אותם שוב ושוב במשך כל התקופה המדהימה הזו. אספנו לכם כמה שירים שבטוח שכולכם לא הפסקתם לשיר מאז ועד היום!

שירים רבים הפכו לטרנד חברתי ענק בשנות האלפיים, וכמו כל שאר העולם גם אנחנו נפלנו לזה. אז רגע לפני שמסתיים העשור שסיכם את שנות הילדות הכי יפות שלנו, אספנו לכם כמה שירים שלא הפסקנו לזמזם מגיל אפס ועד היום. קבלו אותם!

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

 Barbie girl

אחד השירים שללא ספק עשו לנו את הילדות בשלמותה, וכמעט עשור לאחר ששוחרר הוא עדיין מצליח לעורר בנו רגשות מדהימים של ילדות וכיף. “Barbie girl” הוא אחד הלהיטים שלגמרי סיפקו אותנו בתור ילדים, עם הקצב המיוחד והילדותי משהו והאווירה הכיפית של שנות האלפיים הנשכחות שמעוררות בנו געגועים בלי סוף!

 

 Gangham style

״גנגהאם סטייל״ הוא אחד השירים ששברו את האינטרנט בעשור (הכמעט) קודם ואף קבע שיא חדש שעד ימי ״דספסיטו״ הוא לא נשבר. הלהיט הענק של ילדי שנות האלפיים האהובות, שגרר לא מעט תגובות ביקורתיות אך זה לחלוטין אחד השירים שהכי נקשרנו אליהם ואל הפוזה הקורעת שלהם, מאז ועד היום. לשיר לא מעט פארודיות, בעברית, אנגלית, קוריאנית, ועוד אינספור שפות – והוא פשוט ההגדרה של הטרנד הכי חזק באותם ימים נשכחים.

 

 

What does the fox say 

התחפושות הקורעות, האווירה המדהימה, והקצב שלא נפסיק לעולם לזמזם – כל הטוב הזה עוד נמצא בנו, ובשיר המדהים ו קופצני במיוחד שעוד שרד לנו בפלייליסט. המילים שעומדות על קצה הלשון, התרגום חסר הפואנטה שכולנו תמיד אהבנו – והשיר הזה הוא לחלוטין אחד שחייב להיכנס לרשימה כזו. ״what does the fox say״ הוא אחד השירים הכי מתוקים והכי מצחיקים שנתקלנו בהם בילדותנו, והוא אחד מהלהיטים שלעולם לא נפסיק לאהוב.

 

 On the floor

נסו לעצום לרגע את העיניים, ופשוט לשיר בהתלהבות שלא נגמרת את השיר שאנחנו כל כך הכי אוהבים של האישה שלעולם לא תזדקן – וגם בגיל 50 נראית זוהרת מתמיד. אנחנו כמובן מדברים על ג׳ניפר לופז הבלעדית: הבחורה שאחראית ללהיטים הגדולים ביותר שיצאו אי פעם ואלה שלעולם לא יצאו לנו מהראש. השיר הזה שזכה לכל כך הרבה באזז והערצה מאיתנו כאן כדי להישאר, ותמיד יישאר לנו בלב.

 

 Call me maybe

קארלי ריי ג׳ספן אמנם לא תמיד נשארה על המסכים, אך עם הלהיט הזה היא נשארה מספיק זמן בתקשורת כדי שכולם יזהו את השם שלה. הבחורה הצעירה שהביאה אלינו את אחד הדברים היותר טובים שקיבלנו בילדות לגמרי מתאימה כדי לסגור את הרשימה הבלתי נשכחת הזאת, ולנעול את הכתבה הכיפית הזאת שהקפיצה אותנו לכמה דקות אל אחת התקופות היותר יפות בחיינו שלעולם נרצה לזכור. וכמו השנים הטובות האלה, אנחנו תמיד פה כדי להישאר. אגב, השיר שימש כפסקול של "אינסטוש" שלנו!

 

 

תגובות