צילום: חיים שוורצנברג, צער בעלי חיים בישראל - ת״א
  בוקי ופינקי מחכים לכם
  באנו לעזרת חבר: בוקי ופינקי מחכים לכם אין כמו כלבים וחתולים. הם חמודים, פרוותיים ויאהבו אתכם לא משנה מה. אז הכירו את החברים החדשים שלנו, שכבר לא יכולים לחכות להצטרף למשפחה
  חיים שוורצנברג, צער בעלי חיים בישראל - ת״א
  צ'ייסר ואנדי מחכים לכם
  באנו לעזרת חבר: צ'ייסר ואנדי מחכים לכם אין כמו כלבים וחתולים. הם חמודים, פרוותיים ויאהבו אתכם לא משנה מה. אז הכירו את החברים החדשים שלנו, שכבר לא יכולים לחכות להצטרף למשפחה.
  צילום: gettyimages_IL/ Jeff J Mitchell
  מי האחראי להרעלות הכלבים באשקלון?
  מפחיד: מי האחראי להרעלות הכלבים באשקלון? בשבועות האחרונים פוזר רעל, על ידי גורם שעדיין לא ידוע ברחבי שכונת "ברנע" באשקלון שהוביל למותם של מספר כלבים, חתולים, ציפורים וחיות נוספות
  צילום: חיים שוורצנברג, צער בעלי חיים בישראל - ת״א
  גריי ואוסקר מחכים לכם
  באנו לעזרת חבר: גריי ואוסקר מחכים לכם אין כמו כלבים וחתולים. הם חמודים, פרוותיים ויאהבו אתכם לא משנה מה! אז הכירו את החברים החדשים שלנו, שכבר לא יכולים לחכות להצטרף למשפחה!
  צילום: חיים שוורצנברג, צער בעלי חיים בישראל - ת״א
  גיא ובוקי מחכים לכם
  באנו לעזרת חבר: גיא ובוקי מחכים לכם אין כמו כלבים וחתולים. הם חמודים, פרוותיים ויאהבו אתכם לא משנה מה! אז הכירו את החברים החדשים שלנו, שכבר לא יכולים לחכות להצטרף למשפחה!
  צילום: חיים שוורצנברג, צער בעלי חיים בישראל - ת״א
  טופי ונלה מחכים לכם
  באנו לעזרת חבר: טופי ונלה מחכים לכם אין כמו כלבים וחתולים. הם חמודים, פרוותיים ויאהבו אתכם לא משנה מה! אז הכירו את החברים החדשים שלנו, שכבר לא יכולים לחכות להצטרף למשפחה!
  צילום: חיים שוורצנברג, צער בעלי חיים בישראל - ת״א
  זיגי ומונה מחכים לכם
  באנו לעזרת חבר: זיגי ומונה מחכים לכם אין כמו כלבים וחתולים. הם חמודים, פרוותיים ויאהבו אתכם לא משנה מה! אז הכירו את החברים החדשים שלנו, שכבר לא יכולים לחכות להצטרף למשפחה!
  צילום: מורן רוחיתה
  בלה ואמיגו מחכים לכם
  באנו לעזרת חבר: בלה ואמיגו מחכים לכם אין כמו כלבים וחתולים. הם חמודים, פרוותיים ויאהבו אתכם לא משנה מה. אז הכירו את החברים החדשים שלנו, שכבר לא יכולים לחכות להצטרף למשפחה!
  צילום: חיים שוורצנברג, צער בעלי חיים בישראל - ת״א
  קיקי ולוליטה מחכים לכם
  באנו לעזרת חבר: קיקי ולוליטה מחכים לכם אין כמו כלבים וחתולים. הם חמודים, פרוותיים ויאהבו אתכם לא משנה מה. אז הכירו את החברים החדשים שלנו, שכבר לא יכולים לחכות להצטרף למשפחה!
  צילום: adobestock
  כך תשמרו על חיית המחמד שלכם מהקור
  הכן חייתך לחורף: כך תשמרו על חיית המחמד שלכם מהקור בין אם מדובר בכלב, חתול, אוגר או אפילו תוכי - גם חיות המחמד שלנו, בדיוק כמונו, זקוקות להכנה מוקדמת והשקעה נוספת בעונת הגשמים, הרוחות והברקים הפוקדת אותנו כמדי שנה. אז כדי שתוכלו לדאוג גם לחיות המחמד שלכם כמו שצריך ולשמור עליהן גם בעונת החורף הקרה, ריכזנו עבורכם הסברים מפורטים עבור כל חיה וחיה