צילום: Fotolia
  איך לחסוך מגיל צעיר?
  איך לחסוך מגיל צעיר? כל הטיפים והשיטות! מחפשים איך לחסוך מעכשיו אבל מתלבטים איך לעשות את זה? אספנו עבורכם כמה טיפים קלים שיעזרו לכם להתחיל את החיסכון כבר עכשיו
  צילום: gettyimges.IL Joe Raedle
  אפליקציה שמחברת בין חקלאים לבני נוער מתנדבים
  אפליקציה שמחברת בין חקלאים לבני נוער מתנדבים החופש הגדול הוא הזדמנות לצאת ולעשות כל מיני דברים שלאו דווקא נספיק במסגרת הלימודים - למשל: התנדבות. אפליקציה מיוחדת מאפשרת לבני נוער להעביר את הקיץ בהתנדבות חקלאות תוך מתן עזרה עצום לחקלאים בארץ
  צילום: באדיבות יוניסטרים
  האחים שלוקחים חלק במיזמי סטארטאפ חדשניים
  האחים בני ה-16 שלוקחים חלק במיזמי סטארטאפ חדשניים בני הנוער של היום הם הגאונים של המחר, ואם חיפשתם שוב הוכחה - קבלו שני אחים תאומים, יזמים צעירים, שהצליחו לפתח פלטפורמות יוצאות דופן כמו - מציאת המתנה המושלמת ואפליקציה המקשרת בין תושבים מקומיים בחו"ל לבין תיירים
  צילום: באדיבות הטייסת
  חווית מטוסי הקרב הרגישה אמיתית מתמיד
  הטייסת: חווית מטוסי הקרב הרגישה אמיתית מתמיד באנו להינות - חזרנו עם תחושת טייסים אמיתיים: יצאנו להתנסות בסימולטור מטוסי הקרב של "הטייסת" וזה מה שחשבנו
  צילום: fotolia
  "אני מרגישה בסוג של תחרות"
  בת 14: "אני מרגישה בסוג של תחרות" במהלך החיים, אנו נכנסים ללא מעט חברויות. חלקן בריאות יותר, וחלקן בריאות פחות. אך לעתים, אנו נכנסים לחברות שאינה בריאה ואפילו ניתן להגיד - פוגעת בנו. כיצד ניתן להתמודד עם סיטואציה כזו?
  צילום: Fotolia
  53% בני הנוער מבזבזים את רוב הכסף על בגדים
  הנוער מכריע: מבזבזים את רוב הכסף על בגדים בעקבות סקר שנערך באתר, גילינו מהם הרגלי הצריכה של בני הנוער בארץ. האם רוב בני הנוער מחזיקים בכרטיס אשראי? והאם רוב הכסף שמבוזבז הוא של ההורים?
  צילום: fotolia
  הדברים שכולנו אוהבים לעשות בחופשת הקיץ
  איזה כיף: הדברים שכולנו אוהבים לעשות בחופשת הקיץ לאחר שחיכינו לו כל כך הרבה סוף סוף הוא הגיע - החופש הגדול! אחרי חודשי לימודים ארוכים ועמוסים, סוף סוף אנחנו יכולים לעשות דברים רבים שבמהלך חודשי השנה לא יכולנו לעשות!
  צילום: fotolia
  "חברתי מבקשת המון ליום הולדתה אך אין לי מספיק כסף"
  בת 16: "חברתי מבקשת המון ליום הולדתה אך אין לי מספיק כסף" כל אחד מאיתנו רוצה שהחברים שלו ישקיע במתנותיו ליום הולדתו, אך לפעמים אנחנו מבקשים יותר מידי דברים. אבל מה קורה כשאנחנו רוצים לרצות את חברינו ולהביא להם את המתנה שביקשו, אך אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לקנות זאת?
  צילום: fotolia
  איזה פרי הכי מתאים לכם
  שחקו וגלו: איזה פרי הכי מתאים לכם אין כמו הקיץ, יחד עם החופש הגדול והחום הגיעה גם עונתם של פירות רבים כמו המשמש, אבטיחים ומלונים. לכן, בדקו איזה פרי מתאים לכם ומה זה אומר עליכם!
  צילום: fotolia
  כך תבלו יותר עם המשפחה
  הכי כיף: כך תבלו יותר עם המשפחה המשפחה שלנו הם האנשים הכי קרובים אלינו, האנשים שאוהבים אותנו ואנחנו אותם. אך לא תמיד יוצא לנו לבלות איתם. לכן, כדי שתוכלו לחזק את הקשר המשפחתי ביניכם, אספנו את הפעילויות שתוכלו לעשות יחד עם משפחתכם.