מה זה יועץ לניהול מוניטין ואיך זה עובד?. adobestock

מה זה יועץ לניהול מוניטין ואיך זה עובד?

יועץ ניהול מוניטין הוא איש מקצוע מומחה בתחום ניהול מוניטין, ועומד בראש חברה שמפעילה צוותים מקצועיים שמשתמשים בטכניקות ממוקדות ובכלים מתקדמים להשגת תוצאות מקוונות חיוביות עבור עסקים בכל גודל ובכל תחום.

בשיתוף עם personasmedia.co.il יועץ לניהול מוניטין

תוכן שיווקי

החברה משתמשת במגוון טקטיקות ידניות ואוטומטיות על מנת לדכא ביקורות ופרסומים שליליים ולהגביר את הנראות של תוכן חיובי. בנוסף לשיפור המוניטין העסקי שלכם, יועץ לניהול מוניטין מגן עליו על ידי הגנה מפני התקפות מוניטין חדשו. חברת הייעוץ משמשת גם כסוכנות יחסי ציבור, שזו שיטה יעילה נוספת לבניית מוניטין מקוון חיובי.

מה התפקיד של יועץ לניהול מוניטין?

סוכנות לייעוץ ניהול מוניטין מסייעת לאנשים פרטיים ולעסקים במיצוב תקשורת שיווקית חיובית באינטרנט. יועץ לניהול מוניטין עובד עם מגוון כלים בהם הוא משתמש על מנת לשפר מוניטין מקוון, ומרכיב תוכנית פעולה לניהול המידע והמיתוג כך שיעמדו בדרישות התאגיד, תוך התאמה לאסטרטגיה הרחבה יותר של יחסי ציבור.

עם שכירת שירותי המומחים בסוכנות ייעוץ לניהול מוניטין, הצוות המקצועי של הסוכנות יתחיל בהרכבת התוכנית עם איסוף המידע הדרוש על מנת להבין איך ניתן לספק את השירותים באופן הטוב ביותר ובהתאמה אישית לצרכים שלכם. 

אז בין אם אתם מעוניינים לפתח או לתקן מוניטין מקוון, יועץ לניהול מוניטין ירכיב תוכנית פעולה להשגת התוצאות הדרושות לכם, כך שאתם תהיו פנויים לנהל את העסק שלכם או פשוט להמשיך בחייכם.

יועץ לניהול מוניטין מרכיב תוכנית מקיפה לשיפור המוניטין העסקי שנפגע

יועץ לניהול מוניטין מפעיל צי של שרתים עם מאות כתובות IP על מנת לעקוב אחר מגמות ולהשפיע על דירוגי התוצאות בגוגל בשם לקוחותיו. 

החברה חוקרת אלגוריתמים שיסייעו להעביר את הנכסים המקוונים שלכם לעמוד הראשון בגוגל, ומשתמשת בטכנולוגיה מהונדסת מבוססת פטנטים על מנת לשפר את המוניטין העסקי שלכם. חלק מהשיטות כוללות תהליכים אוטומטיים ומלאכותיים של קידום אתרים, אבל גם ייצור תוכן חיובי.

© adobestock

יועץ לניהול מוניטין מציע שירותים מותאמים אישית עם תמחור מותאם לכל עסק שאיתו הוא עובד. מכיוון שהחברה אינה קובעת תוכניות שירות או חבילות עבור שירותי ניהול מוניטין מקוון, יהיה עליכם לפנות ישירות לחברה על מנת לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית, ומסגרת זמן משוערת להשגת התוצאות.

ניהול מוניטין מקוון מתחיל עם ניתוח מלא של התדמית העסקית המקוונת

יועץ לניהול מוניטין בוחן את תוצאות החיפוש בגוגל, האתר שלכם, וכל תוכן שלילי שמשויך למותג שלכם, על מנת לקבוע את שיטת הפעולה הטובה ביותר. בהתבסס על הממצאים, החברה קובעת את התמחור ואת משך החוזה.

היועץ מספק שירותי ניהול מוניטין מקוון ותיקון מוניטין לעסקים ולאנשים פרטיים. החברה יוצרת נכסים חדשים על מנת להעלים ביקורות שליליות שנוגעות לחברה שלכם, ומשתמשת ברשתות החברתיות כדי לעקוב אחר מה שאנשים אומרים עליכם או על העסק שלכם. הנה כמה מהאסטרטגיות שיועצי ניהול מוניטין משתמשים בהן:

תוכנית מקיפה ליצירת תוכן איכותי

החברה מתרכזת בהדחקת פרשנויות שליליות באמצעות קידום אתרים ותכנים חיוביים כמו מאמרים, סרטונים ותכנים ברשתות החברתיות. בהתאם לצורך, יועץ לניהול מוניטין יוצר כמה אתרים חדשים ומסנכרן את התוכן שלכם באמצעות הרשתות החדשות והמאמרים שמכסים מספר רב של אתרים. שיטה נוספת היא ליצור מיקרו-אתרים שמתמקדים בהיבט אחד של העסק. 

בגישה זו, אנשים שמחפשים מוצר או שירות מסוג מסוים, יראו את אותו מיקרו-אתר. תהליך זה מספק את היתרון הנוסף בכך שהאתרים הפרטניים האלו דוחקים מתוצאות החיפוש בגוגל אתרים אחרים שעשויים להכיל מידע שלילי על העסק שלכם.

ניהול רשתות חברתיות

יועץ לניהול מוניטין משתמש בשיווק ברשתות החברתיות כדי לשפר מוניטין עסקי באינטרנט. בהתאם לצורך, החברה יכולה ליצור ולנהל פרופילים ברשתות החברתיות עבור העסק שלכם בפלטפורמות כגון לינקדאין, פייסבוק או רשתות חברתיות אחרות.

מינוף תוכן של צד שלישי

חברה לייעוץ מוניטין פועלת למנף תוכן חיובי ישן באתרים שאינם בבעלות העסק שלכם וכרגע אינם מדורגים גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל.

נכסים סמכותיים

במאמץ להגדיל את התוכן הסמכותי שלכם, יועץ לניהול מוניטין פועל להוספת מאמרים ממקורות אמינים אחרים. אתרים אחרים אלה מקבלים תוכן של חברת ייעוץ ניהול מוניטין, שכולל קישורים נכנסים.

יתרונות שכירת שירותי יועץ לניהול מוניטין

יועץ לניהול מוניטין משרת מגוון אנשים ובעלי עסקים מכל הגדלים ותחומי התעשייה, מה שהופך את שכירת שירותיו למשאב נהדר עבור כל אדם או עסק שמעוניין לשפר את המוניטין המקוון שלו, תוך כיבוד חיסיון הלקוחות ופרטיותם.

לסוכנות ייעוץ מוניטין יש קשרים איכותיים שתומכים ביצירת וקידום התכנים שלכם באתרים שיש להם ערך וסמכות. התוכן מתוכנן בקפידה על מנת להציג את העסק שלכם באור הטוב ביותר, והתכנים האיכותיים מסייעים בהעלאת התכנים לראש תוצאות החיפוש בגוגל.

יועץ לניהול מוניטין מבצע את תוכנית ניהול המוניטין באמצעות העצמת ביקורות חיוביות. שיטה זו פועלת לדחיפת הביקורות השליליות בתוצאות החיפוש, במקביל לפרסום ביקורות חיוביות חדשות.

שירות הלקוחות של סוכנות ייעוץ לניהול מוניטין

סוכנות לייעוץ מוניטין מפעילה אתר אינפורמטיבי מאוד שמספק משאבים מרובים לאנשים ובעלי עסקים שמעוניינים ללמוד על שירותי החברה. 

לצד הצעת פתרונות, גישות ותהליכים, הסוכנות מספקת מחקרי מקרה ומפת אתרים. ניתן גם ליצור קשר עם צוות התמיכה של הסוכנות באמצעות צ'אט, דואר אלקטרוני, בטלפון או למלא טופס יצירת קשר.