יו גו גירל: מעיין אשכנזי מרימה למין הנשי . צילום מסך מאינסטגרם

יו גו גירל: מעיין אשכנזי מרימה למין הנשי

אמש (ב׳), נערך אירוע העצמה נשית, הראשון מסוגו, בהובלת אירה דולפין, גורו הכושר של הסלבס ורווית אסף, כוהנת האיפור של ישרא. באירוע חשפו השתיים את הקשיים שהתמודדו, סודות מעולמותיהן וטיפים שווים במיוחד

אמש (ב') התקיים ערב גאלה בסימן העצמה נשית, על גג קניון עזריאלי בתל אביב, בהנחייתן של שתי נשים חזקות ובולטות: אירה דולפין ורווית אסף. במהלך הערב סיפרו הבנות בהרצאות מרגשות וסוחפות מול 400 נשים מכל רחבי הארץ, על החיים בעולם הזוהר, על הקשיים בניהול עסק עצמאי בתור אישה ואפילו חשפו את סודות המקצוע. האירוע העוצמתי הזה נערך בחסות רשת מרפאות Carelazer ו-10% מההכנסות נתרמו לעמותת ״תקווה בחושך״ המסייעת לנשים שעברו תקיפה מינית במשפחה.

עוד בערוץ היחסים של פרוגי:

אל המקום הגיעו לפרגן גם החברות המפורסמות, בניהן: מעיין אשכנזי, טיטי איינאו, אן זיוי, ירדן ויזל, הלן הוד, ג'ני צ'רוואני ונוספות. האורחים והאורחות נהנו מאוכל ומוזיקה טובה. ללא ספק מדובר באירוע עם המון נשים, עוצמה, כוח וכיף אחד גדול, שכולו מוקדש לחיזוק והעצמת נשים.

"העצמה נשית זה לעשות מה שאנחנו אוהבות", רווית אסף © יעל פיליפוביץ

״נשים יכולות לעשות הכל״

כששאלנו את הבנות מהי העצמה נשית בשבילן, ענתה רווית אסף: ״לעשות מה שאנחנו אוהבות, מה שעושה לנו טוב״. אליה הוסיפה הלן הוד, כוכבת המירוץ למיליון, שבשבילה זה ״להצליח לפרוץ גבולות ולשלב בין ילדים וקריירה״, דבר שדובר גם בהרצאות. לדעתה של מלכת היופי במיל', טיטי איינאו העצמה נשית "קוראת כשאישה מפרגנת לאישה אחרת ומגשימה את החלומות שלה״. ה״זינות״, אן זיוי וירדן ויזל, שגם נכחו באירוע, אמרו לנו כי ״נשים שמאמינות בעצמן יכולות לעשות הכל ולהסתדר לבד - הגבר זה בונוס״.

Girls Power© יעל פיליפוביץ

״לא קל לשלב בין בית, ילדים וקריירה״

רווית אסף, בעלת רשת בתי ספר לאיפור מצליחים ברחבי הארץ, מספרת שלנהל עסק עצמאי זה דבר קשה מאוד. ״ את העסק שלי התחלתי להקים בגיל 16. זה לא פשוט ויש לפעמים משברים, אבל לא וויתרתי! באתי עם רעל בעיניים; ובזכות התמדה, עבודה קשה ואנשים טובים הצלחתי להגשים את החלומות שלי״.

אירה דולפין, מאמנת הכושר של הסלבס הוסיפה: ״לא קל לשלב בין בית, ילדים וקריירה. את העסק הזה הקמתי לבד ונתקלתי בקשיים רבים, במיוחד בתור אישה. אבל אסור לוותר! צריך תמיד להמשיך קדימה״.

הערב הזה בא ללא ספק לחזק, להעביר מסרים ולהרים למין הנשי. ״תאמינו בעצמכן ותשיגו את כל החלומות שלכן״, אמרה מעיין אשכנזי, יוצאת האח הגדול, "כמו שרווית ואירה הצליחו להקים עסק עצמאי משלהן, כך כל אחת יכולה להצליח אם תאמין ותלך עם הדרך שלה. ג׳ני צ'ארווני מהישרדות, הוסיפה: ״תציבו לעצמכן מטרות ותעמדו בהם וגם אם קשה, אף פעם אל תישברו״. צריך לזכור שההצלחה תגיע רק אם נאהב את עצמנו. בל אגם, כוכבת גולדסטאר, אומרת שגם אם מרגישים שונים הכל בסדר. ״שונה זה הכי יפה והכי טוב ופשוט צריך להסתכל במראה ולאהוב את מה שאנחנו רואים, את עצמנו״.תגובות