צילום מסך
"רוצים לפגוש את המעריצים מישראל"
כוכבי "סוי לונה" בראיון: "רוצים לפגוש את המעריצים מישראל" גם השנה הבאנו לכם ראיון מיוחד עם קרול ורוג'רו, הכוכבים הראשיים של הטלנובלה המצליחה "סוי לונה" והפעם: מה גרם להתווכח באמצע ראיון, מה קרול לא רוצה לחלוק עם רוג'רו והאם הם בדרך לישראל? צפו בראיון אולפן מיוחד!
צילום: Disney
מצעד שירי סוי לונה
דרגו את השירים האהובים מ"סוי לונה" כשיש טלנובלה מוזיקלית, אנחנו הראשונים שמתמכרים לשירים שהיא מכילה, אבל לא תמיד מצליחים לבחור את השיר המועדף עלינו. אולי אתם תצליחו? דרגו!
צילום מסך מהפרק
צפו בפרק הראשון של "סוי לונה 2"
היא חזרה: צפו בפרק הראשון של "סוי לונה 2" אחרי הפסקה ארוכה, הגלגיליות חוזרות! הטלנובלה האהובה של Disney חזרה בפרקים חדשים בעונה שנייה ומרגשת. צפו בפרק הראשון
צילום מסך
הכירו את הדמויות החדשות
הכירו את הדמויות החדשות ב"סוי לונה 2" בואו להתכונן טוב טוב לטירוף העונה השנייה של הטלנובלה על גלגלים - סוי לונה. הבאנו לכם כמה דמויות חדשות שאתם חייבים להכיר!
צילום: Disney
רוצים לצפות ב"סוי לונה 2" לפני כולם?
בואו לזכות: רוצים לצפות ב"סוי לונה 2" לפני כולם? ארגנו לכם הזדמנות חד פעמית לצפות לפני כולם בטלנובלה האהובה של דיסני, "סוי לונה" שחוזרת לעונה שנייה. אז מה קרה עם קרול ורוג'רו בעונה החדשה? נסו את מזלכם ואולי תדעו כבר בקרוב!
צילום: Disney
מיהי הדמות האהובה עליכם ב"סוי לונה"?
דרגו: מיהי הדמות האהובה עליכם ב"סוי לונה"? אחרי שהתמכרנו לטלנובלה על גלגלים - הגיע הזמן לבחור את הדמות שאנחנו הכי אוהבים מהסדרה המצליחה של דיסני - "סוי לונה"
צילום מסך מהסרטון
צפו: הגרסה הישראלית ל"סוי לונה" נחשפת
צפו: הגרסה הישראלית ל"סוי לונה" נחשפת מה אם נגיד לכם שגם בישראל קיימת קבוצת רקדני גלגליות מוכשרים לא פחות מהטלנובלה הארגנטינאית? את הסרטון של חברי מועדון הגלגליות מגבעתיים לא תרצו לפספס!
צילום: Disney
מי אתם מ"סוי לונה"?
בחנו את עצמכם: מי אתם מ"סוי לונה"? אוהבים את הסדרה? חשבתם פעם מה היה קורה לו הייתם אחת הדמויות? אז בדיוק בשביל זה יצרנו לכם את המבחן המיוחד שיבדוק - מי אתם מ"סוי לונה"?
צילום: Disney
כייפי, צבעוני ומעביר את חווית הסדרה
האלבום של סוי לונה: כייפי, צבעוני ומהנה לאחר ההצלחה שהייתה לאלבום הראשון של הסדרה הארגנטינאית המצליחה "סוי לונה", יצא אלבום שני שכולל את שירי החלק השני של העונה הראשונה. מה חשבנו עליו?
צילום מסך מהאולפן
כוכבי סוי לונה בריאיון בלעדי באולפן!
כוכבי סוי לונה בריאיון בלעדי באולפן! אחרי שחזרו אלינו עם פרקים חדשים, הגיע הזמן להכרות קרובה יותר עם כוכבי "סוי לונה", קרול סביליה ורוג'רו פסקורארלי שעונים לנו באולפן על כל מה שרציתם לדעת עליהם - היישר מארגנטינה. אז מתי הם יבואו לישראל?