קמפיין נכון או שהוא מציג את חלקים מאיתנו באור שלילי?
  קמפיין נכון או שהוא מציג את חלקים מאיתנו באור שלילי? הקמפיין "שישי ישראלי" גורם להמון כעסים מצד הרבה אנשים. ארז ברכץ, סמנכ"ל לקוחות ביהושע TBWA, עונה בערוץ 20 על השאלות הכי קשות שמעצבנות את כולם. צפו
  הכי ישראלי בעיניי חן: "לקחת קרדיט על כל דבר"
  הכי ישראלי בעיניי חן: "לקחת קרדיט על כל דבר" לרגל יום העצמאות וחגיגות ה-66 למדינת ישראל, קבלו את חן גל שמספרת מה הכי ישראלי בעיניה: "הכי ישראלי זה לקחת קרדיט על כל דבר, לדוגמה עכשיו ששאלו אותי מה הכי ישראלי בעיני, ישר רציתי להגיד שפלאפל, אבל מסתבר, שכשבדקתי את המקורות של זה.. זה בכלל מאכל טורקי, אז ישראלים תפסיקו לקחת קרדיט על כל דבר שהוא טוב"
  הכי ישראלי בעיניי ניר: "שאף פעם לא עומדים בתור"
  הכי ישראלי בעיניי ניר: "שאף פעם לא עומדים בתור" לרגל יום העצמאות וחגיגות ה-66 למדינת ישראל, קבלו את ניר יוסף שמספר בכאב מה הכי ישראלי בעיניו: "הכי ישראלי בעיני, זה החוצפה, הישירות, שאף פעם לא עומדים בתור, שכל אחד אומר מה שהוא רוצה להגיד ושאין בושה"
  הכי ישראלי בעיניי נועה: קטעים שמאפיינים אותנו
  הכי ישראלי בעיניי נועה: קטעים שמאפיינים אותנו לרגל יום העצמאות וחגיגות ה-66 למדינת ישראל, קבלו את נועה ריינה שמביעה בהומור רב מה זה להיות ישראלי
  הכי ישראלי בעיניי מתן: "לפצח גרעינים - ולירוק אותם"
  הכי ישראלי בעיניי מתן: "לפצח גרעינים - ולירוק אותם" לרגל יום העצמאות וחגיגות ה-66 למדינת ישראל, קבלו את מתן כרמי שמספר בהומור מה הכי ישראלי בעיניו: "להיות ישראלי בעיני זה לפצח גרעינים ואז לירוק אותם"
  הכי ישראלי בעיניי לידור: "לקנות אפליקציה? קו אדום"
  הכי ישראלי בעיניי לידור: "לקנות אפליקציה? לא!" לרגל יום העצמאות וחגיגות ה-66 למדינת ישראל, קבלו את לידור אלימלך שמספר בהומור מה הכי ישראלי בעיניו: "הכי ישראלי בעיניי, זה שישראלים מבזבזים כל כך הרבה כסף על שטויות, קונים בגדים באלפי שקלים, אוכלים ג'אנקפוד במאות שקלים בחודש.. שטויות! אבל אם הם רוצים אפליקציה..אפליקציה חשובה שעולה להם דולר! זה קו אדום.. שלא נדבר אם נתקע לנו שקל במכונות בקניון.. כל האנשים בקניון על הרגלים.. זה הכי ישראלי בעיני"
  הכי ישראלי: "לקלל את השופט במשחק כדורגל"
  הכי ישראלי: "לקלל את השופט במשחק כדורגל" לרגל יום העצמאות וחגיגות ה-66 למדינת ישראל, קבלו את ענבל גולנזר שמספרת בהומור רב מה הכי ישראלי בעיניה: "הדבר הכי ישראלי בעיני, זה לקלל את השופט במשחק כדורגל בזמן שאתה בכלל יושב מול הטלוויזיה"