האפליקציה שתעזור לטבעוניים. מה תרצו? צילום מסך: מתוך האפליקציה

האפליקציה שתעזור לטבעוניים

מחפשים מסעדות עם מנות טבעוניות? תוכלו לעשות זאת בעזרת אפליקציית "go vegen". האפליקציה מאתרת את מיקומכם במפה, ומציגה עבורכם מסעדות בעלות מנות טבעוניות

החלטה להיות טבעוני, עלולה להיות אתגר לא פשוט. מוצרי החי מהווים מרכיב מרכזי בתרבות המערבית, ולא פעם נאמרים לטבעוניים וצימחוניים משפטים כמו: "אתם לא יודעים מה אתם מפספסים".

אין ספק שהיום להיות צמחוני או טבעוני לא מצריך פספוס של שום דבר. בימינו עם הטכנולוגיה המפותחת, ניתן להשיג תחליפים כמעט בכל סופר פשוט. בין אם זה חלב סויה, קטניות או טופו. אבל מה קורה כשטבעוניים רוצים לצאת לברים ומסעדות? 

אפליקציה חינמית חדשה באפסטור ובגוגל מרקט, הנקראת "go vegen", מזהה את מיקום המשתמש, ומציגה עבורו תפריט של מנות טעוניות ממסעדות לאו דווקא טבעוניות שנמצאות לידו.

האפליקציה מונה עד כה 4000 מנות ממסעדות ברחבי הארץ, והיא כוללת אפשרויות רבות וביניהן צפייה במפה, התקשרות למסעדה, צילום מנה ושיתופה בפייסבוק. כמו כן מאפשרת האפליקציה מצבי תצוגה שונים לחולי סכרת, שומרי כשרות ואנשים הרגישים לגלוטן.

אפליקציית "go vegen".

התוכן באפליקציה מבוסס על מידע שהמשתמשים משתפים, וגם על מידע שבעלי המסעדות מזינים דרך מערכת ניהול מיוחדת. דרך מערכת ההזנה, בעלי המסעדות יכולים גם להציע קופונים ולצפות בסטטיסטיקות שונות.

להורדה באפסטור

להורדה בגוגל מרקט

עוד בנושא טבעונות בפרוגי: 

עד כמה חיים טבעוניים בריאים לנו?

 צמחונות וטבעונות, כדאי או לא? 

תגובות